Ježíš Kristus, Boží Syn

Archiv příspěvků

reagovat 13.1.2018 21:42 - Velvyslanec

On je živý a Ty Ho můžeš poznat, můžeš s Ním navázat dokonce vztah ! Stačí když poprosiš Ježíše aby se Ti dal posnat jako živý Bůh, odpustil Ti každý hřích a přišel i do Tvého života. Ježíš o sobě v Bibli říká: ,, Já jsem ta cesta, pravda život, NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne'' Jakákoliv Tvoje temnota kterou prožíváš se může změnit v zářivý den.

reagovat 17.1.2018 15:32 - Eduard Nud

Ono by stačilo navštívit toho hodného pána v bílém plášti, asi Ježíš, který by tě obdaroval nějakými těmi bonbónky. Třikrát denně nekvašený chléb, večer zaříznout ovci a spálit. Takové mrhání potravin. V Africe hladoví a tady?

reagovat 17.1.2018 17:46 - Steve

On je živý a Ty Ho můžeš...

:-D Nech toho ... už je to nudný.

Živiny pro mozek

reagovat 17.1.2018 17:57 - velmi troufalá věta

On je živý a Ty Ho můžeš...

"...NIKDO nepřichází k Bohu Otci než-li skrze mne"

a navíc nepravdivá.
Co zobeš za matroš? Vypadá to na kvalitu.
Že věříš báchorkám, to se dá pochopit, ale že svoji blbost vytrubuješ do světa, to už moc ne.

reagovat 17.1.2018 22:45 - katolík

Velvyslanec mi "sebral" slova. Ale On má naprostou pravdu!
Edo, nezdálo se Ti něco? Koho budeš volit, za rezidenta České republiky? Já říkám, že ani jeden z kandidátů, se tam nehodí! Zeman je antikrist a opilec. Drahoš není veřejnosti moc známý. A kdo ví, jak to myslí, s tím naším státem!

reagovat 17.1.2018 22:59 - luci

Velvyslanec mi...

Antikrist a opilec.Pozitivní na tomto posudku je,že víme tedy na čem jsme.Ten druhý je "nečitelný"jeho odpovědi jsou hodné chytré horákyně.Tipovala bych tak něco mezi Kalouskem,Bělobrádkem a Fialou.No,ať blahoslavení chudí duchem rozhodnou!

reagovat 17.1.2018 22:59 - Apoštol

Přece už tehdy Pán Ježíš říkal: "Mnozí přijdou v MÉM jménu, a budou konat zázraky! Budou vám říkat, je zde, hle, v tajných úkrytech! Já vám však říkám: Nechoďte za nimi. Neboť, jako blesk, ozáří oblohu od VÝCHODU až na ZÁPAD! Takový bude Druhý příchod Syna Člověka! Bděte tedy, abyste neupadli do pokušení!"

reagovat 17.1.2018 23:22 - Katolík

Podle průzkumu, je Česká republika nejateističtějším státem, v celé Evropě! Jsme první na světě, ve spotřebě alkoholu! Smutné prvenství máme také ve výskytu karcinomů! Nuž, zamysleme sa už konečně nad sebou, než bude pro nás příliš pozdě! Jak píše "Apoštol":,,Bděte tedy, abyste neupadli do pokušení!" Česká republika se opravdu nemá s čím chlubit! Tím méně, naším současným prezidentem! To všechno vypovídá o úpadku lidské morálky a celé společnosti! Za mne. Budeme mít takového prezidenta, jakého si sami zasloužíme...Co kdo zaseje, to také sklidí! Kdo seje vítr, sklidí bouři!

reagovat 18.1.2018 07:13 - jen tak

Podle průzkumu, je Česká...

Pokud by sis dal jenom trochu práce, tak bys zjistil, že např. Švédsko má skoro stejné statistické počty, dokonce bych řekl, že na úrovni statistické chyby.

A jinak to stejně nic nevypovídá o ničem. Takoví islamisté jsou věřící a podívej se, jaká páchají zvěrstva ve jménu svého nějakého Boha.
Ještě jsem nezaznamenal ateistu, který by se na protest proti Bohu někde odpálil nebo vlítl do kostela tam to vystřílel.

Takže do toho netahej prezidenta a nepiš nesmysly. Vždyť je to nakonec jedno, jestli tam bude kretén z leva nebo z prava.

reagovat 18.1.2018 09:23 - Pravda

"Volme Petra, nebo Joba, naserou nám stejně oba!" Tak asi nějak to je, ne?

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *