Ježíš Kristus, Boží Syn

Archiv příspěvků

reagovat 14.3.2018 05:34 - ham

Kdyby Bůh trestal za pýchu a pohrdání bližním, dostane každý z vás dvacet let natvrdo.

reagovat 14.3.2018 09:16 - Eduard Nud

Správně! Všichni kromě mne. Já to mám na doživotí.

reagovat 14.3.2018 10:00 - Mare

13.3.2018 22:39 - mima

Když na tebe reagují Tony, každý příspěvek zmizí :-(((
...........................................

Mně se to dělo taky. Nesmíš použít jeho nick, asi je bloklý....Prostě ho vynechej...

Živiny pro mozek

reagovat 14.3.2018 10:41 - Mare

napíšeš že věčný život přichází jen zkrze Krista.
Mare je to krásné co píšeš, jenže ještě nejsme na konci cesty, ani ve věčnosti.
.............................................

Mimo, protože máš spásu ze skutků a Krista tak nějak navrch,........tak bereš spásu jako schválení tvých skutků na závěr tvého života v nebi.

Snažila jsem se to mockrát vysvětlit, že je to se spásou v Kristu jinak, ale pochopitelně to nevidíš a neslyšíš......

My musíme být spaseni, vykoupeni teď tady na místě, ne až v nebi....., tam už bude pozdě.....

Když přijmeš Krista, jak ti radí nick, který nemůžu napsat,.......tak se ti to stane během několika vteřin, hned.....!

Tím se totiž teprve staneš křesťankou a můžeš začít život s Bohem......, který přebývá.....v tvém nově narozeném duchu....., pak teprve můžeš být i schválená nebo neschválená na konci tvého života....

Mimo, takové definice ženy jsem kdysi taky žila, když jsem byla pod zákonem.....a rozhodně s tím nesouhlasím.....z větší částí...., je to tělesný, náboženský pohled....

Asi by ses hodně divila kdo v reálu jsem.

Já nesvědčím sebechválou, ani tady neprezentuju své sladké a vynikající chování, protože ....jen EVANGELIUM..... je Boží moc ke spasení !

Já ne !

Mimo, já jsem v reálu velice křehká, milá, citlivá, laskavá a jemná žena. Dokonce mi bylo řečeno, že roztomilá.....
Dokonce se do mně zamiloval jeden česko německý lékaž....., který mi to říkal.....
Bohužel byl katolík , nebyl znovuzrozený a schvaloval upálení Husa......takže jsem musela říct ne a ne, že to nebolelo....

Takže nejen vám říkám....NE......, když nejste znovuzrození....

Ale, Kristus mně jednak uzdravil z těžkých depresí, kdy jsem už nebyla vůbec schopná komunikovat s lidmi. Deprese jsem měla z pozraňování lidmi.

Je zvláštní, že, mi dal, když se jedná o duchovní věci, velkou razanci a autoritu.

Víš, jak se říkalo o Kristu, že káže jako....moc majíce....., ne jako zákoníci....!

Víš zákoníci mají dodnes svoji lidskou tělesnou představu, jak se má mluvit o Bohu.

Svědkové Jehovy jsou učeni vyslověně psychologické a manipulativní metodě a ty si zase vybíráš poučky o ženě, naprosto zákonické, tělesné a lživé.....

Jenže evangelium se káže jinak Mimo, ....nevíš to, tak jako ani nevíš co je to vůbec evangelium.....

Nedívej se na mně,.....ten poklad je v evangeliu....ne ve mně....

Psala jsem už:.....jsem jen osel, který má na krku hrnec s pokladem......

Dívej se raději na ten hrnec....., ne na mně Mimo......

Plánujeme setkání lidí tady a z jiných webů, jestli chceš, můžeš mně poznat osobně....

Ale tady jsem kvůli evangeliu.....

reagovat 14.3.2018 10:45 - Mare

Mimochodem, s Romanem jsem se nedávno setkala u mně doma.

Je to bývalý svědek, je hluchý a pochází z Valašského Meziříčí,......znovuzrodil se tady před lety.....

reagovat 14.3.2018 13:57 - pro T.

Evo, hraješ si tu na...

Máš potřebu zavděčit se tvrdosti, aby na Tebe neútočila. Žádný "lovec duší" Ti neukáže cestu, jak se vypořádat se svým vztahem s matkou, který ovlivňuje celý Tvůj život. A přitom stačí obrátit se s dotazem na toho, kdo v bolesti a utrpení žádal Boha o odpuštění pro nevědoucí. Odpuštění ve svém srdci přináší zázraky.
Eva

reagovat 14.3.2018 19:12 - sčeptyk

Tony, Mare, Roman ...
ztracení případi.

reagovat 14.3.2018 21:18 - Tony

Máš potřebu zavděčit se...

Co píšeš na mou adresu je nesmysl. Je to ale hodně nechutné, má matka teď leží v RBK v sanatoriu Frankenstein na smrtelné posteli já jsa v Německu v ústavu 400 km daleko nemůžu dělat vůbec nic,

Promiň, ale tvůj příspěvek je pouze nechutným hyenismem.ba
Ano, Mare na mně zaútošila a já mnohdy i na ní, ale poskedních 10 příspěvků co tu Mare napsala s klidným srdcem podepíšu. Mare je původem formována zcela jinak než já, ale přesto si rozumíne.

Těch posledních pár příspěvků, co sem Mare napsala mě mluví z duše.

reagovat 15.3.2018 08:17 - jen tak

Co píšeš na mou adresu je...

"Co píšeš na mou adresu je nesmysl. Je to ale hodně nechutné, má matka teď leží v RBK v sanatoriu Frankenstein na smrtelné posteli já jsa v Německu v ústavu 400 km daleko nemůžu dělat vůbec nic,"

Můžeš si vybrat, buď je tento stav Tvoje volba, kterou jsi mohl a můžeš změnit nebo je to vůle boží. Takže si vyber.

reagovat 15.3.2018 11:18 - mima

napíšeš že věčný...

Mare, krásný příspěvek, jsem rada, že to ty píšeš.
Ano, právě protože se neznámé, měli by jsme neposuzovat druhé zde, nenalepkovat dokonce vydávat výroky, plemeno hadí, nezrovuzrozeny, nepřijal Krista..... vždyť sama píšeš jak se v Tobě mýlíme, že jsi jiná..... což se muže vztahovat i na Tebe, že se mylíš zase ty v nás. To je přesně to co ti chceme říci, snad to teď pochopíš na základě tvého příspěvku. ( Dívej se na ty hrnce a ne na nás :-) )

Jinak znovu jsi nepochopila myšlenku v mém příspěvku....nejsme na konci cesty, nejsme v věčnosti.....Pavel píše podobná slova....jsme ještě v tom těle..... nemůžeme vyjít z tohoto světa

Musíme rozlišovat to co patří " císařovi " a to co patří Bohů. I v těch pozemských věcech musíme obstát před Bohem. Vždyť sám Ježíš říká.... nevěříte mě, tak aspoň věřte mým skutkům...taky je psáno, že jsme soli na zemi, město které září na vrcholu ( píšu svými slovy )

Taky Pavel píše,že můžeme získat lidí do Božího království bez řečí, svými životem, soli, světlém, dobrými skutky a to je větší moc evangelia než slova.

To je právě znovu moje myšlenka, pokud tady odsuzují tvé chování, neodsuzují evangelium, které hlásás, ale odsuzují styl, který používáš, kterým se chceš prosadit.

Taky je psáno, že máme být jemní jak holubice, ale chytří jak had a to v tvých příspěvcích mi chybí. ( ta ženskost, citlivost, soucítění, prostě holubice...chytrost ti neschází :-))

Mare děkuji za pozvání, neslibují, ale někdy by bylo krásné se setkat, aby i ty jsi mohla uvidět koho jsi to tak posuzovala, komu jsi vypsala na základě svého přesvědčení, svůj posudek.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *