Ježíš Kristus, Boží Syn

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2008 17:24 - Josef a Marie

Ježíš Kristus je bezesporu největší člověk, který kdy žil, ale neměli bychom ho zaměňovat za Boha.

reagovat 29.12.2008 11:10 - josef arimatej

nemyslim, poznal jsem v nem syna boziho.

reagovat 29.12.2008 11:51 - Jan Křtitel

Je to bezesporu Bůh.

reagovat 29.12.2008 12:00 - Máří Magdalena

Co jiného by byl než Bůh??? Děkuji, že jsem ho mohla poznat a děkuji, že nám poslal za sebe Ducha svatého, který je náš přítel.

reagovat 29.12.2008 12:01 - M.

Ježíš Kristus určitě není bůh,sám když byl na zemi tak se modlil ke svému otci,copak by se modlil sám k sobě?Sám řekl,že Bůh je nadním.Pavel ,apoštol,zdůrazňoval že hlavou sboru je Kristus,ale hlavou Krista zase Bůh!!!

Ano byl to největší člověk jaký kdy žil!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 21.7.2017 14:35 - Miluji křesťanské bajky

Had mluví. Někdo žije několik dnů v břiše velryby. V klidu si tam vegetí a když ho to přestane bavit, vyleze ven. Někdo se projde suchou nohou desítky kilometrů přes moře. Další chodí po vodě a aby si parta svatebčanů dobře a od plic zazpívala, promění jim vodu ve víno. Další uzdravuje stínem. Další byl v nebi a je schopen to detailně popsat jako „co oko nevidělo a ucho neslyšelo“. Pruhované potomky zvířat vyrobíš tak, že dáš pářícím párům před oči pruty. Pruhovanost na ně tímto přejde. Do lodě se vejdou zástupci všech zvířat světa, poslušně tam nakráčejí a z kapitána lodě během pár let vzniknou všechny rasy světa. A stačí, když máš víru a přikážeš hoře, skále, aby se vrhla do moře a ona se tam vrhne. A utopí. A třetího dne vstane z mrtvých. Alejuja, amen, bratři v krytu.

reagovat 21.7.2017 16:24 - Steve

Jk byl je a bude Bozi syn

Vy nevíte v tom svým blábolu a chaosu kam Krista vlastně zařadit ... jednou je to syn, jednou nějaký anděl, jindy strašidlo ze záhrobí atd. Lituju tu víru v onen váš blábol který prezentuje Brooklin a naivní amíci.

reagovat 22.7.2017 15:38 - pro Miluji křesťanské bajky

Had mluví. Někdo žije...

urážíš starou literaturu, přitom máš méně rozumu než ten kdo je napsal. Jsi na úrovni televizního diváka, který si myslí, že filmy se skutečně odehrály.
Do lodě se vejdou zástupci zvířat světa..... přečti si doslovné překlady prastaré sumerské poezie ( i když si musíš něco domyslet nedochované fragmenty) a možná pochopíš krásnou prastarou poezii..... když se ti nelíbí nečti ji a přečti si něco o sportu.

reagovat 22.7.2017 15:50 - Eva

Tak aby bylo jasno pro všechny, kteří nevěří v Boha a Bibli považují za Blábol. Je Bůh, pak je ježíš, Jeho syn a pak Duch svatý.
Ježíš se narodil jako člověk, aby zemřel za naše hříchy a nám bylo odpuštěno. Až se vrátí po druhé, ti, kteří v něj uvěřili, budou žít v Jeho království. Máte to i v Bibli. Na počátku bylo Slovo, a to Slovo bylo u Boha. Bylo u Boha! Je to už jasné??? A když se tu narodil jako člověk, kázal Boží slovo. Nevím, co je na tom k nechápaní. Přečtěte si Bibli a trochu přemýšlejte. Jak vznikl život? Mohl vzniknout náhodně, aby se namíchaly ty správné "ingredience"??? Existuje sice to, co se nazývá Darwinova teorie, ale Darwin na konci života svou teorii odvolal. Jenže se o tom moc nemluví. Takže asi tak. Kdo by měl nějako dotazy můžete mi napsat na mail eva.metalistka@seznam.cz

reagovat 22.7.2017 15:57 - pro Eva

Tak aby bylo jasno pro...

když čtu tvůj příspěvek - tak mít dotazy nemohu - to vysvětluje vše.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *