Ježíš Kristus, Boží Syn

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.12.2008 17:24 - Josef a Marie

Ježíš Kristus je bezesporu největší člověk, který kdy žil, ale neměli bychom ho zaměňovat za Boha.

reagovat 29.12.2008 11:10 - josef arimatej

nemyslim, poznal jsem v nem syna boziho.

reagovat 29.12.2008 11:51 - Jan Křtitel

Je to bezesporu Bůh.

reagovat 29.12.2008 12:00 - Máří Magdalena

Co jiného by byl než Bůh??? Děkuji, že jsem ho mohla poznat a děkuji, že nám poslal za sebe Ducha svatého, který je náš přítel.

reagovat 29.12.2008 12:01 - M.

Ježíš Kristus určitě není bůh,sám když byl na zemi tak se modlil ke svému otci,copak by se modlil sám k sobě?Sám řekl,že Bůh je nadním.Pavel ,apoštol,zdůrazňoval že hlavou sboru je Kristus,ale hlavou Krista zase Bůh!!!

Ano byl to největší člověk jaký kdy žil!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.3.2017 22:57 - D

Je hezký jak nevěřící...

... psi štěkají a karavana jede dál.

I ty nakonec dojedeš.

reagovat 23.3.2017 23:10 - Jirka

... psi štěkají a karavana...

Kdyby z toho nebyla cítít taková zášť, znělo by to docela moudře. Tak já doufám, že dojedu. Ty si spíš dělej starosti o sebe, abys také vůbec dojel, a jak, vzhledem k tomu, co tu rozšiřuješ za názory.

reagovat 23.3.2017 23:39 - Jirka

... si příště hlď svého...

I přesto, že jsem neučinil nic horšího, než že jsem tu pár primitivům nastavil zrcadlo, se ve mně hnulo svědomí. I přesto, že mě ti lidé tak nenávidí, že by mě nejspíš zabili.
Ale když se zastavíme a bez emocí zamyslíme, můžou lidé s nadhledem a údajně bez problému takto dokázat nenávidět k smrti? Určitě ne, jejich reakce z nenávisti jsou odrazem jejich strachů, nejistot a komplexů. Není těžké podle reakcí číst v lidem. Lidé v hněvu odhalují své slabiny, tu opici, která v některých ještě dříme, v někom spí tvrdě, v někom je bdělá. Platí pravidlo, že cítí-li se člověk v bezpečí a ničím neohrožen, nikdy se v něm nemůže vzbudit agrese či vulgárita. Moje nepříjemné komentáře mi dávají poznat lidi, a co je zajímavější, často ani nemusím s nimi diskutovat a přesto se sami ozvou, co se jim nelíbí. Všimni si, že ode mě jste tu nikdo neviděl žádnou vulgárnost, agresi nebo sprostou urážku. Pořád jenom hloupé poznámky o mé aroganci. Uznávám, je to arogantní, ale nepříjemná pravda tak působí.Je to poučení pro všechny, včetně mě. Vím aspoň, že nevěřící svou domněnku hájí i navzdory poznání pravdy. Jen mi vrtá hlavou proč tomu tak je.

reagovat 24.3.2017 05:59 - sardanapal*

No řekněte sami , není zde legrace? :-)

reagovat 24.3.2017 06:22 - Honza

I přesto, že jsem neučinil...

ad: Jen mi vrtá hlavou proč tomu tak je.

Protože by se jim zhroutil svět. Svět poskládáný z vzorců myšlení, předsudků a falešných představ všeho druhu. Jinými slovy, Pravda by je zničila.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *