Jezdectví

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.2.2007 09:41 - Milovník koní

Máte někdo rád koně nebo jezdíte na nich?'

reagovat 4.2.2007 20:33 - Olga

Milovala jsem je od malička, jezdila jsem, teď už moc ne, není čas, což mě mrzí. Když nejezdím pravidelně, jsem pak pěkně rozlámaná. Je to fajn relaxace, zvláště když mi mladý ošetřovatel zvedá zadeček do sedla ;-)))'

reagovat 26.4.2008 15:30 - Miska

Od operace kolene jsem na konich nebyla,ale predtim jsem od malinka jezdila,kone miluju... uz je to od operace dost dlouho,takze bych mohla zase zacit..

Proto bych chtela sehnat par kontaktu na nekoho v Brne,

jezdecky kluby,jizdarny,proste neco,kde se da na hodinku zajezdit..vyjizdky do prirody atd..

Diky

reagovat 13.6.2008 09:29 - Terezka

Ahoja, může mi někdo poradit, kde se můžu v Praze či v okolí Prahy naučit jezdit na koni? Moc děkuji'

reagovat 13.6.2008 09:30 - Terezka

Ahoja, může mi někdo poradit, kde se můžu v Praze či v okolí Prahy naučit jezdit na koni? Moc děkuji'

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.12.2016 00:27 - Hanka

Dobrý den
pokud hledáte...

Ahoj,

Pred casem jsem hledala staj, ve ktere bych zakotvila a kde bych rada travila volny cas. Cetla jsem tuto referenci, ale nenechala se odradit a jela se presvedcit a udelat si nazor sama. JK Harfu mohu po me osobni zkusenosti s klidnym srdcem doporucit.

Kone jsou spokojeni, je o ne dobre postarano. S pani majitelkou se da na vsem dohodnout, vzdy mi vysla vstric a poradila. A holky z oddilu si myslim zajezdi dost a tvori fajn partu.

Chtela bych timto vyjadrit nesouhlas s vyse uvednou negativni a dle meho nazoru zaujatou recenzi, ktera by nemela odradit budouci zajemce.

Zdravi

Hanka

reagovat 23.12.2016 09:21 - !!!

Ahoj,

Pred casem jsem...

Samoreklama tu jen kvete, inu pro prachy, proč ne. Je s podivem, že majitelka ani neumí vystoupit osobně a vyjádřit se na rovinu a musí se skrývat za nicky a identity smyšlených lidí. Takže už z principu, v žádném případě ne.

reagovat 13.1.2017 23:14 - Hanka

Samoreklama tu jen kvete, inu...

Muzu Vam poslat svou fotku pokud neverite

reagovat 14.1.2017 10:28 - :-(

Také nevěřím, moje dcera tam chodila, ze začátku byla nadšená, pak jsem si ale všimla, že je holka nějaká skleslá, zamlklá, smutná, když měla jet do klubu, pořád odbíhala na záchod, tohle když se stalo párkrát za sebou, začalo mi svítat. Pak jsem na ni tedy uhodila, dalo docela práci to z ní vytáhnout, ale povedlo se. V tu chvíli jsem měla sto chutí na paní majiteku naběhnout, ale asi by to nedopadlo dobře, tak jsme to vyřešili tím, že tam dcera přestala jezdit a našla si oddíl jiný (tam je už 3 roky a naprostá spokojenost), prý se to nedá srovnat. Mimochodem, na soutěže také jezdí a umísťuje se na předních místech. Za mně, pokud máte možnost, vyberte si jiný klub než JK Harfa. Hlavně tu apeluji na rodiče, ať si předem hodně důkladně zjistí, komu děcko svěřují. My dali na radu dceřiny kamarádky, která tam tenkrát nastoupila o něco dříve a byla spokojená, žel po pár měsících ale také utíkala poté, co se --- vybarvila. Nevím sice, jak je to tam teď, ale dříve to bylo na podání trestního oznámení. nebudu rozebírat, kdo ví, ví, hodně toho se dá najít i na internetu.

reagovat 21.9.2017 23:06 - Zuzka

Dnes i po 3 letech se tam nic nezměnilo, stále děti dřou a skoro nejezdí, končíme...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *