da se jeste zamilovat po umrti manzela

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.1.2009 20:56 - nestastna

mate nekdo skusenost s timto tematem,muze se clovek jeste zamilovat kdyz prisel o milovanou osobu ve svem zivote nejdrassi,je jeste nejaka sance najit zase cloveka do ktereho se zase zamiluju.a nebudu se vracet myslenkama na zesnuleho manzela.

reagovat 15.1.2009 22:46 - honzis

Dá.neboj se,čas vše spraví-jen ten je lékař.Mé kamarádce(velmi blízké)zahynul manžele neštastnou a dost hloupou náhodou necelý měsíc po svatbě.Už za rok měla vztah,ale ještě to nebylo ono-ale bylo jí mnohem lépe a už dovedla být v cizí mužské náruči.A ted-je léta štastná-moc štastná s dalším chlapíkem.Ríká,že si na manžela vzpomene velmi často-asi nemine den,ale je to už jen milá vzpomínka-nebolí.zamiluješ se,lidská psychika to umí zařídit,aby člověk uměl jít dál.

Ríká se do roka a do dne že je vše o mnoho lepší.Před dvěma lety jsem měl v nejbližším okolí dokonce úmrtí dítěte:-(( a za rok na tom také byli o moc lépe.ze začátku jsem si říkal:ti to nepřežijí,ale přežili a dnes dokonce prožívá jejich vztah takové druhé romantické období:-)Vše bude dobré.Nemůže pršet věčně.

reagovat 16.1.2009 01:36 - sida

Souhlas, určitě to tak bude.V životě se nedějí jen smutné věci, ale také ty hezké.Někdy je třeba nechat všemu čas,věřit že zase bude dobře a ono bude.Jinak to ani v životě nás lidí nejde.Projdi si smutkem,ono se pak vyjasní.Až se vyjasní, začnou se objevovat příležitosti.Určitě se objeví někdo, koho budeš zase milovat a on tebe.Neboj..:-)A pokud se budeš vracet myšlenkama,budou to jen klidné, hezké vděčné vzpomínky.Ta bolest jednou zmizí..

reagovat 17.1.2009 20:10 - nestastna

bohuzel je to jeste pro me dost cerstvi je to dva mesice.co me a deti opustil.a deti jsou jeste fakt male.a porad se ptaji na tatu.chci aby uz ta bolest byla opravdu jen ta krasna vzpominka.ale jeste na to brzo.dekuji za podporu.snad to bude jak rikate.

reagovat 17.1.2009 20:30 - Taky blbec

Podle toho,co píšeš,tipoval bych tak na 2 roky a ne 2 měsíce.To musela být láska jak hrom,když už sháníš nového.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.8.2014 22:10 - Mandy

Zakladatelka diskuse sem...

Přesně tak, je to individuální, někdo se oklepe a lehce si najde nového partnera, někomu to trvá léta a někdo se nevzpamatuje nikdy. Záleží také na tom, jestli má splněný reprodukční program. V případě, že ne, jde nové zamilování trochu lehčeji.
Hůř jsou na tom ženy nad 60 let, které přijdou o partnera, ty musejí mít veliké štěstí, aby ještě někoho našly,

reagovat 9.10.2014 17:14 - jarmila

Podle toho,co...

to je pravda me umrel manzel pred mesicem a nemam pomysleni na jineho muze,miluji ho stale

reagovat 9.10.2014 19:30 - Tak co babo Jago?

Zakladatelka diskuse sem...

Když ti umřel Jaga dědek, tak ty už jsi šukala s jiným druhý den po pohřbu, viď?

reagovat 9.10.2014 19:58 - Rádoby vtip, jo?

Když ti umřel Jaga dědek,...

Jsi trapná/trapnej.

reagovat 10.10.2014 10:32 -

Přesně tak, je to...

znám člověka, který byl ženat velmi dlouho, pak ve věku přes 75 let ovdověl. S ženou žil od nějakých 25 let. Nicméně za 3 měsíce po jejím úmrtí se znovu oženil. Přijde mi to rozumné. Mnozí čekají, jen kvůli tomu, co by řekli druzí. To snad neznamená, že by ta tu ženu neměl vzpomínku. Člověk ale nesmí být sentimentální.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *