ještě jsem nedokázal udělat svoji partnerku

Archiv příspěvků

reagovat 21.1.2005 15:51 - 40-

ono je to někdy těžké, když o tom žena nechce ani mluvit, nebo nepřijímá jakékoliv snahy ze strany partnera o dokončení a sama se k tomu také nemá... :) Na jedné straně tady ženy píšou (niki) o tom jak trapné jsou dotazy mužů po tom, na druhé straně je vina muže, když se nezajímá... Tak co s tím dilematem? :)

reagovat 21.1.2005 16:33 - Jan

40 souhlasím je to těžké a někdy až neřešitelné.

Klasika Kačenka jak chytrá horákyně, orgasmus měla a vlastně neměla a partnera by kvůli tomu neopustila tak že ho opustila.
Proč si s ním nepronmuvila a raději si o tom promluvila s milencem.ptože věděle že ten první je nekomukativní sobec přstože s ním spala,kdežto nyní ji podá udělátkoo aby měl pokoj tak to je borec.

Po přečtení takového příspěvku i když se tváří učeně ,tak je zněj člověk uplně mimo. Opravdu si ten příspěvek přečtěte a přemýšlejte co je tam napsáno to je děs.

Kačenko vím žes to asi tak nemyslela.
Jde to ale takto mezi řádky číst.

reagovat 21.1.2005 17:27 - em.

1. nemyslím si, že nedosažení orgasmu je pravý důvod opustit partnerku, to je fakt blbost- každej je jinej, takže to, co píše Jan, je pěknej nesmysl. Je dost nepravděpodobný, že by se tvoje nebo partnerka někoho jinýho zachovala stejně jako ta jeho. To je kravina!

2. myslím si, že mazlení, mazlení, hlazení, pusinkování, líbání po celém těle je hodně dobrej nápad. Zkus to od jemného romantického, ale vzrušujícího mazlení postupně k vroucímu a žádostivému přesto šetrnému mazlení, tření kůže na krku, bocích, bříšku,zadečku, prsou (ale tam opatrně, protože to jinak dost bolí!!!)atd. ... však to znáš, hlavně aby byla vzrušená! A pak začni stimulovat KLITORIS, to je fakt hodně, hodně mooooooc důležitý!!!!! Dělej to tak, jak to asi děláš s bradavkama- takové malinkaté tření a dráždění na tom vrocholku, kroužení, šimrání nahoru a dolu, pak zajeď k její dírce (ne čokoládové), tam ji taky dráždi kroužením okolo a pak dovnitř, pak zároveň klitoris i dírka..chvilku to trvá, ale to by fakt mělo zabrat (jestli ne tak to může být i nějaká porucha). Někdy stačí k samotnýmu orgasmu jen ten KLITORIS, tak ho můžeš trošku dráždit i po dobu milování, to by mohlo pomoct..

tak hodně štěstí!!!!

Manuka Doctor

reagovat 24.1.2005 09:59 - Kačenka

Jane já si nehraju na chytrou horákyni, jenom prostě nemůžu se dívat na to jak tady píšou že když ženská nemá orgasmus, tak jí kvůli tomu nechám nebo co? Ono to záleží na obou stranách a měl sis to přečíst celý a ne číst mezi řádky. Fakt si nemyslim že jsem chytrá, jenom tady píšu svojí zkušenost.
A víš proč jsem s bývalým přítelem nezůstala a našla si milence? Protože jsem se s nim o tom snažila několik let mluvit a on se nikdy nezmohl na nic jinýho než ze mě pak spadnout a usnout. Tak proto jsem hledala jinde. A když čteš mezi řádky, tak jsi asi nepochopil, že to že mě můj přítel, předtím milenec, teď dodělá třeba vibrátorem neznamená že ho po mě hodí a řekne ať se dodělám, tak asi jak bys to udělal ty, ale znamená to že mě s ním začne dráždit a já nemusim dělat nic jinýho než se uvolnit a vychutnávat si to, protože se stará on o mě, když je pro mě taky těžký se jen tak rychle udělat. Víš u ženský je to docela těžký, protože na to bohužel potřebuje víc stimulů než jenom zasouvání!:)
Tak jsem jenom chtěla napsat že je super, když se na tom dva dohodnout a nestresují se tím, přítel chápe že se mi to líbí i když se neudělám a ono ho to tím víc baví, že si to hezky protáhneme a taky si to užívá dýl se mnou, když si pak ještě můžeme hrát! Tak to je to co jsem tím chtěla říct víš? Ty jsi chtěl vědět zkušenosti, tak ti jí píšu, tak mi prosím neříkej že jsem jako chytrá horákyně, takhle nechci působit, ale třeba to tady někomu pomůže nebo ho to bude zajímat!
Kačenka

reagovat 24.1.2005 10:17 - Jan

Kačenko jako by to psala jiná žena.
Souhlasím se vším co píšeš ano tak to může fungovat i já mám tuto zkušenost.
Ale prostě když žena nedosahuje orgasmu,a partneři si o tom nedovedou popovídat a i když ano myslím, že je skutečně lépe vztah ukončit pokud si jeden myslí že bylo vše vyčerpáno.
Nepovažoval bych tuto otázku za tak minoritní.Dříve nebo později to stejně povede k nevěře nebo k rozchodu.
Dovedeš si představit,že takový partner s partnerkou neschopnou vyvrcholit se náhodou vyspí se ženou, kterou uspokojí.Myslím,že je potom rozchod daleko bolestivější a ze strany partnera bezohlednejší , pokud se v takové situaci dá mluvit o ohledech.

Prostě si myslím,že je krajně nezodpovědné založit třeba rodinu, když to neklape v posteli.Ono je to jako s pěnězi nakonec je vždy uspokojivý sex až na prvním místě.

A jestli si některá žena myslí,že partnerovi stačí ujištění, mě se to líbí i když nedosahuji orgasmu,
tak jako pštros strká hlavu do písku.
Je třeba si uvědomit, že to prápí i partnera a není lehké s tím žít.

reagovat 24.1.2005 10:55 - Kačenka

Jane, já vím co tím chceš říct, taky si myslím, že pokud to v sexu neklape, tak nemá cenu se trápit a je docela pokrytecké říkat, že sex není ve vztahu důležitý, on je a jak! Když to dvoum neklame, tak přesně jak říkáš to vede k nevěře. Jenomže ono uspokojit ženu opravdu není tak jednoduché jak se zdá a chlapi ani neví kdy to na ně ženská hraje a kdy ne. Já jsem se rozhodla pro to nehrát orgasmus a mě baví sex i bez něj, ale ono je něco jiného, když se partner vůbec nesnaží o to abych ho měla a když se partner snaží přitom i potom a pak ho mám. Víš ona třeba i ta milenka orgasmus předstírá. A hlavně když partner ví, že mě dokáže plně uspokojit a taky ví jak to ženský dovedou hrát, tak myslím že je super, že si dovede v posteli užít i potom, že dovede partnerku uspokojit třeba orálně nebo jinak. Víš ženský to maj těžší v tom, že u nás záleží na tom v jakym jsme zrovna sklonu, jak rychle zajíždí, jestli dělá pauzy nebo ne, tohle všechno dokáže ženskou rozhodit!:)
Já neříkám kdyby neměla orgasmus vůbec a kdyby ji to při sexu viditelně nebavilo, ale když si to taky užívá a pak se třeba ještě přímo před tebou dodělá sama nebo s tvojí pomocí, není to hezký dokončení? Nebo začátek pokračování?
Kačenka

reagovat 24.1.2005 11:13 - Kačenko

To uspokojení orální i jiné já nepovažuji za něco navíc, ale jako normí součást milování a sexu.
Kopulace abych se tak vyjádři dokonce není přece bezpodmínečně nutná.
Navíc pokud je chlap alepo? trochu vnímavý ,tak bych to uspokojení partnerky tak nedémonizoval.Základem je ve všem tedy i sexu je o tom mluvit.
K předstírání s tebou souhlasím ,že je to pokrytecké a dlouhodobě neobhajitelné a neúpřímné.
Znovu si však dovolím tvrdit,že u stálé partnerky pouze nevnímavý idiot nepozná že byla.Je přece řada indikací i když individuelních ,které nelze nevnímat.
Vždyť na vyvrcholení se organismus připravuje postupně.Tolik pouze k tomu předstírání.
PS pokud mám prezervativ ,taky umím předstírat vyvrcholení, zvláště když už je to za večer poněkolikáté a jsem unaven.Ale co bych pro partnerku neudělal???????

reagovat 24.1.2005 11:37 - Jan

Samozřejmě jsem minulý příspěvek psal já.

reagovat 24.1.2005 12:05 - Kačenka

Jane nemám co k tomu dodat, jenom mi věř že i takový nevnímavý idioti jak říkáš existujou a že i za 4 roky nejsou schopní si na partnerčino uspokojení udělat čas nebo dokonce to dělat poněkolikáté když se mu zrovna moc nechce! A že podle mé zkušenosti, ačkoliv jsem orgasmus nikdy nepředstírala, tak podle mě by nepoznal ani to, že bych ho klidně celý 4 roky hrála. Tak o tom to je. Pokud se partner snaží a snaží a stále nic, pak chápu že se s tim nedá nic dělat a že ho to nebaví, asi jako to děláš ty!:)
Kačenka

reagovat 24.1.2005 13:32 - 40-

Jen bych k tomu dodal, že pokud žena vytrvale předstírá, a s partnerem o tom odmítá mluvit, natož s ním spolupracovat, pak si může za SVOJE BUDOUCÍ problémy sama.

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *