jen jedno varle

Archiv příspěvků

reagovat 17.1.2006 20:07 - Verunka

Ahoj, musím se svěřit s něčím co mě teď moc trápí. Mám nového kluka a před týdnem jsem si všimla, že asi má jenom jedno varle. Na druhé straně šourku má takovou jizvičku. Doufám, že nepoznal, že jsem si toho všimla. Nechci s ním o tom mluvit, abych ho netrápila. Zároveň se však bojím, aby byl tam v těch věcech zdravý a v pohodě. Nevíte prosím někdo, může to nějak ovlivnit jeho plodnost nebo množství hormonů v těle ? Děkuji moc.

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Kolik let je Tvému příteli?

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Verunko,neechceš se sejít?To bymohla být rakovina varlete.Vím o tom bohužel hodně.

Solgar 7

reagovat 18.1.2006 12:54 - xx

no aj s jednym vajcom je mozne mat deti

reagovat 18.1.2006 13:31 - Jeane

Memu bratrovi museli lekari vzit jedno varle, kdyz mu byly dva mesice. Uskripla mu ho kyla. Pak lekari rekli, az se dokonci jeho fyzicky vyvoj, dostane nahradu, ale jen aby to nevypadalo divne. Takze vyrustal uplne normalne jen s jednim. V 17 letech byl na male operaci, do pytliku mu dali umele varle. Ted je mu 28 let, ma dve deti, treti na ceste. Na "funkci" to opravdu nema vliv:))

reagovat 18.1.2006 15:54 - Emil

Také mám jen jedno varle a nijak mi to nevadí, dítě mám také. Protézu bych si dát nenechal, divně to nevypadá a motá se mi tam toho méně.

reagovat 18.1.2006 20:19 - Verunka

Ahoj a moc díky za odpovědi. Příteli bude 21 let. Tak snad to jedno bude na všechno stačit :-). Radši ale o tom s ním mluvit nebudu. Mé dřívější kluky jsem tam byla zvyklá hladit, no teď si to taky odpustím. Dík Verča.

reagovat 19.1.2006 02:10 - Martin

Podle mne jde o hovno. Bud to má vrozené nebo je po operaci kvůli rakovině. Každopádně to nemá žádný vliv na plodnost nebo sexuální výkonnost. I když je pravda že lidé s rakovinou varlete někdy musí podstoupit radioterapii a to by mohlo mít na plodnost negativní vliv.
P.S Hitler měl taky jedno varle.

reagovat 19.1.2006 15:39 - Coufal

"Karle máš jedno varle" to byla říkanka našich dětských let.A ten spolužák má 5 dětí.

reagovat 20.1.2006 06:46 - Beruna

Verunko,myslím,že by jste spolu o tom měli mluvit.

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *