jen jedno varle

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2006 20:07 - Verunka

Ahoj, musím se svěřit s něčím co mě teď moc trápí. Mám nového kluka a před týdnem jsem si všimla, že asi má jenom jedno varle. Na druhé straně šourku má takovou jizvičku. Doufám, že nepoznal, že jsem si toho všimla. Nechci s ním o tom mluvit, abych ho netrápila. Zároveň se však bojím, aby byl tam v těch věcech zdravý a v pohodě. Nevíte prosím někdo, může to nějak ovlivnit jeho plodnost nebo množství hormonů v těle ? Děkuji moc.

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Kolik let je Tvému příteli?

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Verunko,neechceš se sejít?To bymohla být rakovina varlete.Vím o tom bohužel hodně.

reagovat 18.1.2006 12:54 - xx

no aj s jednym vajcom je mozne mat deti

reagovat 18.1.2006 13:31 - Jeane

Memu bratrovi museli lekari vzit jedno varle, kdyz mu byly dva mesice. Uskripla mu ho kyla. Pak lekari rekli, az se dokonci jeho fyzicky vyvoj, dostane nahradu, ale jen aby to nevypadalo divne. Takze vyrustal uplne normalne jen s jednim. V 17 letech byl na male operaci, do pytliku mu dali umele varle. Ted je mu 28 let, ma dve deti, treti na ceste. Na "funkci" to opravdu nema vliv:))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.10.2016 02:23 - Petr

Nemate z toho psychicky...

Mám jedno varle od svých pěti let. Kdyż to pak zjistila přítelkýně, nemohla tomu uvěřit. Teda kromě toho, že vizuelně na jedné straně v pytlíku něco chybí, hlavně při orálním sexu byla překvapená se slovy "ale toho je". Uvidíme ale jak to bude příští rok, plánujeme totiž rodinu, tak snad "to" bude na otěhotnění stačit.

reagovat 2.1.2017 17:01 - medved

Neboj, mám taky jen jedno...

Vubec na to nezalezi jestli mam jednonebo obe.Je to jen esteticky problem a trochu prekvapivy pro holku.Pokud je semeno pohyblive tak se nic nedeje.Oplodnit s ti jde dobre.A jinak pri sukani to nevadi. Alespon ma holka neco extra co kazda nema.A takovych chlapu je v cesku asi 5 000 v populaci podle statistiky.

reagovat 8.8.2017 18:04 - Honza

Vubec na to nezalezi jestli...

Při šukání to sice nevadí, ale... Já bych taky nechtěl holku s jednou kozou - i když to při šukání nevadí.

reagovat 14.9.2017 00:40 - Verca

Přítel má také jen jedno varle. Měla jsem z toho ze začátku strach, ale při ejakulaci má o hodně víc semene než předchozí moji partneři se dvěma varlaty. A ti teda stříkali docela dost. Nemám strach, že bych s ním neotěhotněla až budeme chtít dítě. Sex máme třikrát týdně a semene má pořád stejně. A nejradši by sexoval ještě častěji. Ale to už je na mě moc, tak ho uspokojím jen orálně. Prostě podle mě nerozhoduje jestli má dvě nebo jen jedno varle, ikdyž jen množství semene nerozhoduje,tak uvidíme, snad mě dokáže oplodnit.

reagovat 14.9.2017 13:00 - Lenka

Počet varlat není žádná záruka. Měla jsem přítele co měl varlata dvě, semene bylo dost a často ale po léta jsem neotěhotněla. pak se přiznal že ty varlata jsou umělá. A fakt byly jak z gumy a nic ho nebolelo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *