jen jedno varle

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2006 20:07 - Verunka

Ahoj, musím se svěřit s něčím co mě teď moc trápí. Mám nového kluka a před týdnem jsem si všimla, že asi má jenom jedno varle. Na druhé straně šourku má takovou jizvičku. Doufám, že nepoznal, že jsem si toho všimla. Nechci s ním o tom mluvit, abych ho netrápila. Zároveň se však bojím, aby byl tam v těch věcech zdravý a v pohodě. Nevíte prosím někdo, může to nějak ovlivnit jeho plodnost nebo množství hormonů v těle ? Děkuji moc.

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Kolik let je Tvému příteli?

reagovat 17.1.2006 22:31 - Beruna

Verunko,neechceš se sejít?To bymohla být rakovina varlete.Vím o tom bohužel hodně.

reagovat 18.1.2006 12:54 - xx

no aj s jednym vajcom je mozne mat deti

reagovat 18.1.2006 13:31 - Jeane

Memu bratrovi museli lekari vzit jedno varle, kdyz mu byly dva mesice. Uskripla mu ho kyla. Pak lekari rekli, az se dokonci jeho fyzicky vyvoj, dostane nahradu, ale jen aby to nevypadalo divne. Takze vyrustal uplne normalne jen s jednim. V 17 letech byl na male operaci, do pytliku mu dali umele varle. Ted je mu 28 let, ma dve deti, treti na ceste. Na "funkci" to opravdu nema vliv:))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.9.2017 00:40 - Verca

Přítel má také jen jedno varle. Měla jsem z toho ze začátku strach, ale při ejakulaci má o hodně víc semene než předchozí moji partneři se dvěma varlaty. A ti teda stříkali docela dost. Nemám strach, že bych s ním neotěhotněla až budeme chtít dítě. Sex máme třikrát týdně a semene má pořád stejně. A nejradši by sexoval ještě častěji. Ale to už je na mě moc, tak ho uspokojím jen orálně. Prostě podle mě nerozhoduje jestli má dvě nebo jen jedno varle, ikdyž jen množství semene nerozhoduje,tak uvidíme, snad mě dokáže oplodnit.

reagovat 14.9.2017 13:00 - Lenka

Počet varlat není žádná záruka. Měla jsem přítele co měl varlata dvě, semene bylo dost a často ale po léta jsem neotěhotněla. pak se přiznal že ty varlata jsou umělá. A fakt byly jak z gumy a nic ho nebolelo.

reagovat 12.10.2017 00:25 - Milan

Ahoj, mám taky jen jedno varle, přišel jsem o ně ve 20ti letech a zbylo mi jen to jedno. Taky to považuji jen za estetický problém, na funkci to vliv nemá. Akorát občas pociťuju mírné pálení toho varlete, když mám 2x za den sex, ale bývá to jen dočasný a krátkodobý stav. Máte to taky tak, ti co máte jen jedno? Předpokládám, že je to způsobeno tou "zátěží", která je na to varle kladena, aby tvořila víc spermií.

reagovat 18.11.2017 17:10 - medved

Počet varlat není žádná...

semeno je hlavne z prostaty a pocet vajec fakt nic neznamena. je to jen o estetice

reagovat 19.11.2017 00:29 - Steve

semeno je hlavne z prostaty a...

Cože??? :-D Tvl. zjisti si k čemu slouží prostata! Jsi úplně mimo.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

Reaguji na komentář - nereagovat

* *