Jediná dieta, která funguj - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.2.2011 12:13 - Petr

Pozitivní myšlení opravdu dokáže mnohé, ale musí být správně používáno. Jednou z hlavních zásad, která je zde chybně uvedena ( nebo nesprávně přeložena ) je, že myšlenky a tedy i afirmace musejí být v přítonmém čase, a nesmí obsahovat zápor. Proto výše uvedené "Nikdy nepřiberu" je špatně. Správně je např.Jsem štíhlý. Vážim ( doplníte číslo optimální váhy) kg. Apod.

reagovat 9.2.2011 13:09 - Anne

Ano, přesně tuhle "dietu" teď zkouším, asi před dvěma dny jsem se dozvěděla o Tajemství a jsem si jistá že mi to mění život!

reagovat 9.2.2011 15:59 - Věnceslava Tokarová

V poslední době je v módě věřit tzv. pozitivnímu myšlení. Tento nebezpečný blud je založen na stejném mechanismu jako tzv. magické myšlení, které je typické pro děti do předškolního věku, které věří pohádkám. Regrese dospělého člověka na tuto úroveň je nebezpečná a praktikování těchto metod může vést k fanatismu a psychickým poruchám.

reagovat 9.2.2011 16:22 - Perla

V poslední době je v módě...

Ano, nejlepší je si říkat každý den jsem hnusná a tlustá. To je správné kritické myšlení. Že se ze mne stane bulimička, anorektička či žena na antidepresivech, nevadí. Hlavně, že budu dospělý člověk se "zdravým světonázorem".

reagovat 9.2.2011 19:07 - Perla

Ano, nejlepší je si říkat...

Málokdo je hnusný, ale plno lidí si tak v dnešní době připadá.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.6.2012 13:56 - mau-mau

To je právě to, o čem jsem psala. Ten, kdo si svého těla váží, by mu právě nažrat dal, ale něčeho kvalitního a dobrého.

reagovat 28.6.2012 14:08 - pati

To je právě to, o čem jsem...

mau, nežrat neznamená nejíst. Jíst minimální porce. Vynechat sladké a tučné. Hlídat si, aby i to minimum častého jídla odpovídalo vydané energii. Pít vodu. nejíst po páté, pokud jdeš spát v sedm už od třetí. Pozor ovoce je sladké, jogurty jsou dost kalorické. Denně ráno psylium. Posilovat břicho a nohy, stačí doma na koberci deset minut denně. Jednou týdn půst

reagovat 28.6.2012 15:34 - mau-mau

To jsou takové ty stále opakované poučky, s některými nesouhlasím. Např. nejíst po páté? Proč? Pokud jím to, co tělu prospěje (právě v daný čas), tak se nic neděje. Malé porce 6x denně, že? Proč? Jo, aha metabolismus, příp. hlad a poté žravost :) Ovoce je sladké, ale po něm se primárně netloustne, tloustne se po jiných věcech, které se jedí mimo něj. Na co psylium? Abych se zaplácla a neměla hlad? Proto píšu jíst správně (ne podle všeobecných dietologických rad).

reagovat 28.6.2012 15:43 - pati

mau, jez jak chceš, pokud máš výsledky není problém. Možná ani nemáš sklony k nadváze. Já mluvím na základě bohatých "životních" zkušeností. Psylium je na vyprazdňování, nic ti nezaplácne.Vůbec nemusíš jíst 6x denně, každý to má jinak, já tak nějak zobu. Kalorie a výdej energie a posilování je prostě nutné. Proč po páté hodině ne? Měla bys jít spát s prázdným žaludkem. nezapomenout, každá pravidla má své vyjímky, když si dopřeješ, je třeba se pak omezit
Na anorexii a bulimii velký pozor, to je cesta do pekel

reagovat 18.3.2013 10:28 - ...

..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *