Jdu se přebalit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.11.2004 21:35 - Pavel

Ahoj. Chtěl bych se zeptat na jednu věc. Připletl jsem se "na zástup" do jednoho ženského kolektivu (nešlo o kancelář). Kolegyně mezi sebou mluvily o menstruaci a "ženských" problémech, a to zcela otevřeně a naplno, jako chlapi. Jako se mezi chlapy občas řekne "jdu se vy..at", zde, když některá měla "svoje problémy" a potřebovala si odběhnout, prostě řekla "jdu se přebalit" (tohle nemůže znamenat nic jiného,že?). Nejsem nenormální, jen mě to trochu vyvedlo z míry, myslel jsem si, že žena tohle nikdy takhle naplno neřekne, stydí se. Je to normální, opravdu se tenhle výraz používá?

reagovat 9.11.2004 22:16 - Mira

Ja sa za svoje dni nehanbím, patrí to k zdravému ženskému telu. Pokladám to však za intímnu záležitosť a neobťažujem tým svoje okolie.
Mala som kolegyne, ktoré na to radi upozorňovali. Niektoré mali pod plexisklom aj menštruačné kalendáre so záznamom pohlavnách stykov. Ani sa chlapom nečudujem, že takéto ženy titulujú slovom Sliepky!!! Plne s nimi súhlasím!!!

reagovat 11.11.2004 23:50 - Mandy

Pavle, to je jako se vším. Je to "kus od kusu". Já to slyšla prvně už na základce, já tohle nikdy neříkám, ani cokoliv jiného,co by ostatní upozorňovalo na to, co jdu zrovna dělat, ať už se jedná o jakoukoliv činnost s WC spojenou. To samý chlapi, někdo to "jdu se vych...t" řekne, jiný ne. Snad to nebude znít ošklivě, ale to výše uvedené slyšla před pár měsící prvně po dlouhé době a ne od moc vzdělaného člověka...

reagovat 14.11.2004 15:13 - Martin

V tomto ohledu je dalsi dobry vyraz... "odstranit".... pri menstruaci si zeny strkaji prst do pochvy, aby odstranily krevni srazeniny... je to pry lepsi proto, ze potom se tyto srazeniny nevyplavi v necekanou dobu. Myslim, ze se o tom prilis nemluvi, ale zeny to delaji.... zjistil jsem to jednou na internetu, kde se o tom psalo a tak jsem se ptal jiz par zen (byvalych a aktualni partnerky). Myslim, ze ty zeny, ktere nepouzivaji termin prebalit, by ani nebyly schopny hovorit o teto aktivite, ktera s tim souvisi a je evidentne zcela bezna.

reagovat 14.11.2004 18:41 - Iva

Pokud si ženy při menstruaci strkají prst do pochvy, tak proto, aby si zavedly tampon a ne aby si vytahovaly krevní sraženiny.Co to je za blbost, že by se měly vyplavit v nevhodnou dobu? Asi toho o menses moc nevíš.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2007 15:34 -

prijde mi hloupy ze chlapi rikaj ze se stitej menstruace.. trapani. nikdo nerika aby se provozoval hned sex pri menses ale.. snad stiti je naky moc silny ne

reagovat 23.2.2008 21:57 -

Zajímalo by mě, kolikrát denně se jde žena přebalit při normálním průběhu menstruace.

reagovat 24.2.2008 07:24 -

tobě se v tom přebalování nějak zalíbilo.

reagovat 10.5.2008 22:56 -

Tak povídejte něco, ne? Jak je to s tím přebalováním?

reagovat 1.1.2009 03:35 - kolegyně

tomu opravdu říkají, že se jdou přebalit.

chapito?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *