jasnovidectvi

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2002 00:30 - Sisi

Mile stvoreni planety Zeme!Pokud se mi bude chtit ozvat na muj prispevek budu vdecna.Kolem 12 - 14 let se u me projevilo myslim nejakou krizi jasnovidectvi.Myslim,ze patrim k lidem sensibilnim.Precetla jsem nekolik knih o psychologii,magii,astrologii atd. abych vedela o cem se jedna.Precetla jsem skoro vsechny knihy z vedecke knihovny.Nevestim budoucnost z karet,zs pomoci kyvadla ci kristalove koule.Jen se rano probudim a vim,ze nekdo z mych pratel je v urcitem nebezpeci a nebo z jejich rodiny.Nejdriv to zacalo jednoduchym predvidanim.Tezke je reagovat pokud vim,ze neci babicka onemocnela rakovinou - uz nikomu nepomuzu,ale pokud nekdo z mych znamych nema jisty den ridit automobil, protoze by mel zavaznou dopravni nehodu a zavolam mu rano,ze by nemel ten den ridit a at jede do prace jinym dopravnim prostredkem nez je jeho automobil, protoze mam takovou predtuchu, ze se nekde naboura a on jede autem a za nekolik hodin pozdeji se dovim,ze opravdu lezi v nemocnici rozlozeny na kousky - tady by mozna pomoc byla.
Cely muj zivot ( mam okolo 20 ) se snazim ututlavat veskere jasnovidecke schopnosti.Nerikat nic na verejnosti pokud to jde,ale nekdy se opravdu neudrzim a reknu.Lide to pak berou, ze jsem trosku nenormalni a ze privolavam vsechno, co reknu.Pak i kdyz ja chci ,abych nic nevedela - par mesicu nic, ale znova se vsechno prihlasi - jak na to zapomenu.
Divim se,ale vsem jasnovidcum.Myslim tim skvelym jasnovidcum - pokud ja sama vim,ze jednoho dne spadne na sidliste stihacka - proc nekdo z tech nejlepsich neinformuje lidi na konkrenim miste.Ja sama nejsem tak dobra, abych mohla urcit hodinu a misto.Jsem schopna rict jen oblast a den.Ohledne teroristickeho utoku v USA - vedela jsem to par hodin dopredu vse co se onoho dne udalo,ale proc vsichni ti, kteri to vedeli ,mlceli.Stacilo by informovat prave nevim,co a kde a tolik lidi , by zustalo na zivu.Pokud ja sama jsem zatraceny jasnovidec jsem mela predtuchu a nebo neco takoveho,ze zrovna se tam odehraji takove veci a myslim,ze takovych lidi kteri maji jasnovidectvi vrozene, kteri nezkousi predpovidat z nejakych zdroju mohli zabranit katastrofe.
A nebo snad vsichni mlci jako ja.Par hodin predem jsem nemohla chodit ani mluvit; pemyslela jsem jen kam zavolat, aby lide mohli z tech mrakodrapu utect.Vlastne do dneska nevim.Veril by snad nekdo i kdybych se nekam dovolala, ze hrozi takove nebezpeci a nekdo je schopny vedet d par hodin dopredua pokud utecou z budov zustanou na zivu?Daji se tyto dary nejak zlepsit - myslim tim presny cas.Nekdo je toho schopny,ale ja ne.Ja jsem schopna odhadnout maximum par dnu nebo hodin predem. Autor : Sisi - Ostrava

reagovat 15.4.2002 08:22 - Smajlinka

Milá Sisi, pokud je opravdu pravda, co píšeš, tak si myslím, že zažíváš běžné dilema spousty jasnovidců. Je to sice dar, ale mnohdy danajský... Protože jak sama říkáš, mnohdy víš, že se tvým blízkým má něco stát a ty nevíš, jestli je upozornit nebo ne, a i když se o to pokusíš, vypadáš divně... Prostě to ber tak, že uděláš, co můžeš. To, jak s tou informací naloží ti, co se jich týká ty ovlivnit nemůžeš. Pokud se má něco stát, stane se to. Ti lidi v těch mrakodrapech prostě měli asi umřít... Co my víme...

reagovat 16.4.2002 14:17 - Jindra

Ahoj Sisi, s jasnovidectvím (i s dalšími schopnostmi jako je jasnoslyšení, jasnocítění atd.) je to dost problematický. Pokud se tyto schopnosti projeví u nepřipravenýho člověka a on je bez rozmyslu používá, tak bych to přirovnal k tanci mezi vejci. Víc (nejenom o jasnovidnosti)se dá zjistit v knížkách Květoslava Minaříka.

reagovat 19.4.2002 13:33 - ivan

Jasnovidectví je schopnost, vyžadující silnou osobnost. Když se on něco dozví, není to pro to, aby zde zasahoval proti (!) tomu, ale je to pouze informace. Pro jeho další vývoj. Těmi smrtmi se netrapte, vše co k lidem přichází je to nejlepší a mnohdy je lepší být odvolán z tohoto života, než natropit další přečiny proti Stvoření. Tím varováním totiž zasahujete do života lidí, a oni si to stejně nenechají líbit. Neuvěří tomu stejně, jako lidé na radnicích na Moravě nevěřili v roce 1997 "bláznovi", který je obcházel a varoval před velkými povodněmi. Dopadlo to tak, jak to dopadnout mělo, ať se kdokoliv stavěl i na hlavu. S tímhle nikdo (naštěstí) nic neudělá.
P.S. Já sám jsem se tímto musel prokousat a mohu vás ujistit, že to není sice lehké, ale zato velmi zajímavé a poučné (o fungování světa atd.).

reagovat 22.4.2002 09:12 - Lucka

Milá Sisi,
mám s tímhle určité zkušenosti, i když z poněkud jiného pohledu. Týká se to letadel. Už 3 roky mívám sny, ve kterých vidím spadnout letadlo. Ono by to nebylo nic moc zvláštního, kdybych se maximálně do dvou dnů nedozvěděla o nějaké havárii. Ze začátku jsem to brala jako náhodu, vždyť - i když je to smutné - letadla padají docela často. Jenže potom jsem měla nějaké období beze snů a v tu dobu opravdu nikde žádné zpráva o havárii letadla nebyla. Poamlu si na to zvykám... Bohužel nedokážu určit místo, kde se to stane, vidím jen vždy letadlo, které letí a potom padá a roztříští se v ohromném výbuchu. Zvláštní je, že všechny tyto mé sny se týkají těch letadel, která havarují z důvodu nějaké technické závady. Tím si vysvětluji i to, že před teroristickými útoky na USA se mi nezdálo nic. A co na to říká mé okolí? Nejdříve si všichni taky mysleli, že je to shoda náhod, když jsem někomu řekla, že jsem ve snu viděla spadnout letadlo, tak se pousmál a mávl rukou, ale když se to později potvrzovalo, začali to brát taky trošku vážněji. Rozhodně si nemyslím, že bych to musela nějak tajit.

Lucka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.5.2010 01:22 - Světla

Dobrý večer,
je to asi rok zpátky, co jsme ztatily klíče od auta. Prohledali jsme celý dům i okolí, nevíte, kdo by mi mohl poradit, kde hledat, popř. kde jsou? Pořád mi to vrtá hlavou...přece se jen tak nevypařily :o(
Předem děkuji za odpověď a přeji hezký večer.
Světla

reagovat 4.5.2010 07:29 - pro Světlu

Já jsem zase ztratil své ideály a taky mně vrtá hlavou, kam se vypařily.
Petr

reagovat 23.5.2010 15:20 - yza

Já jsem zase ztratil své...

Jasně jsi uviděl skutečnost, Petře, víš? :-) Hezký májový dny bez růžových brýlí ti přeju. Y.

reagovat 9.7.2010 02:18 - lio

Mile stvoreni planety...

to sisi: take by mne zajimalo jak tuto vlastnost zlepsit. Moc smysluplnych informaci jsem nenasel pokud nekdo ano, rad bych se o nich dozvedel.

reagovat 17.6.2011 15:38 - Superman

♥♥♥ MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ♥♥♥

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *