Jaromír Jágr

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.4.2013 13:06 - kiki

Co říkáte na jeho přestup do Bostonu ?
Prý chce hrát až do smrti..

reagovat 30.4.2013 17:49 - haha

Co říkáte na jeho přestup...

Hlavně ať se definitivně odstřihne od Puhajkové ! Ani sms,ať jí nepíše,neb to hned
zveřejňuje na Blesku !! Inna Puhajková - sportovní redaktorka. Bože, ty to vidíš....
Je sdílení lůžka s významným sportovcem ideálním předpokladem k výkonu funkce sportovní redaktorky? TV Nova je přesvědčená, že ano. Jinak by se přece Inna Puhajková nemohla stát novou "posilou" sportovní redakce.

Volyňská Češka, Miss internetu, absolventka Střední policejní školy, ale hlavně dlouholetá milenka Jaromíra Jágra nastoupila do redakce TV Nova jako sportovní redaktorka!
Při sledování sportovních zpráv a zjištění této "exkluzívní" novinky jsem nevěřil vlastním uším.
No, pěkná holka to je. Postavu uměla vždy prodat a vedle Járy Jágra vypadala pokaždý jako správná kočičanda pro jednu z nejlepších hokejek na světě.
Na fotkách s Jágrem dokázala jako správná modelka pokaždé vystřihnout pozici, kdy Jára byl ten kormidelník a ona sexy kadetem na jachtě zvané "Glory days". Zkrátka taková mrštná Miss. Jen za sebou v porovnání s ostatníma Misskama netáhla skandály a nefotila se nikde skoro ani nahá. Asi moc dobře věděla, že by ji Járova maminka hnala = že by jí hnal sám Jára.
Ideální život. Bohatá hokejka, pěkná holka. Slušelo jim to.
Pak to ale Járu přestalo zřejmě až tak bavit a Inna byla opuštěna. Bulvárek si užil pár dní slávy z rozchodu slavných a Inna i Jarda prohlašovali, že je to bolí. Innu možná trochu víc. Kdo ví.
A najednou tu máme novou sportovní redaktorku. Šup sem s ní, dokud si ji lidé ještě trochu pamatují!
Šéf sportovní redakce řekl osobně na kameru, že "Inna bude významným přínosem pro redakci, protože zná "zákulisí" vrcholového sportu".
Inna řekla na kameru, že díky Jardovi byla opravdu mnohokrát na hokejovém zápasu a že si myslí, že práce ve sportovní redakci TV Nova bude "supr".
Vážení mí milí přátelé, kteří s dlouholetou praxí v oboru, patřičným vzdělání a jazykovým vybavením obíháte výběrová řízení - děláte to, pardon, špatně.
Pokud nemáte v cv informaci o účasti v nějaké miss soutěži nebo pokud jste nevařili polívku a nezahřívali peřiny někomu jako je Jarda, o práci budete muset ještě chvíli bojovat.
Pokud se Inna stane v TV Nova žádanou podporou týmu sportovní redakce hlavně proto, že zná "zákulisí" vrcholového sportu, co nás čeká příště?
Nastoupí na místa lékařů (kteří odešli za lépe placenou prací do zahraničí) řezníci jen proto, že dokáží nožem naporcovat krávu nebo prase?

reagovat 30.4.2013 17:55 - inna blbina !

soukromá placená škola bez nutnosti docházek, žádná pořádná žurnalistika...
www.spoluzaci.cz
Inna Puhajkova
Kladno >> Kladno >> Vysoká škola finanční a správní, Floriánské náměstí 103 >> Marketingová komunikace (2011)
Karla 13:34 30.04.2013
Ano, ano, berte si z Inny příklad, vy mladé holčičky. Přes postel jde všechno dosáhnout a vy se přece nemusíte stydět, protože Inna se nestydí a ukazuje se v tv...přece je tam díky postýlce :D

reagovat 30.4.2013 17:58 - kurz na další Jágrovu přítelkyni

http://media.super.cz/images/gallery/0000000004220314/A3PDz5haHwr5sO9GajShLw/50cdd722c3a5cd0ed9690100-55060

reagovat 30.4.2013 17:59 - desátá..

...

..byla Bartošová s kurzem 1:8000 !

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2016 15:54 - Svůj

ke svému,on si může vybrat.

reagovat 14.2.2016 22:15 - ne

ke svému,on si může vybrat.

Právě že ne..inteligentní ho nechce a uhánějí ho jen takovéhle..

reagovat 15.2.2016 15:38 - blbka je to

Jardo, nenabrnkl sis zlatokopku? Ze všech stran letí zvěsti, že spanilá Jágrova holka má ráda bohatství
15. února 2016 13:52
Přítelkyně národem zbožňovaného Jaromíra Jágra (44) to mají neuvěřitelně těžké. Lidé ho mají za boha, a když se náhodou ukáže, že s někým chodí, dívka začne být dříve nebo později podezíraná z toho, že jde po penězích a ne po srdci. V obrovské míře to teď zažívá i jeho nová slečna Veronika Kopřivová! Přečtěte si, co o ní lidé tvrdí!

Super.cz získává ze všech stran poznatky o tom, že Veronika má být všechno možné, jen ne dívka se srdcem na pravém místě. Nechce se nám tomu věřit, ale i kdyby byla jen desetina z toho pravda, bylo by to na pováženou!

„Randila s mnoha bohatými lidmi, ať už se sportovci nebo s podnikateli. Dát jí luxusní dárek vždy znamenalo, že pro ni muž bude o dost zajímavější,“ tvrdí někteří její známí. Jiní se vyjadřují mnohem drsněji a nepublikovatelně.

Redakce získala také svědectví muže, který se s modelkou, jež zkoušela uspět i v České Miss, potkal pracovně.

„Když jsem poprvé koncem roku zaslechl, že by snad měla být s Jaromírem Jágrem, byl to pro mě šok. Chudák Jarda! Nevím, jestli ji nazývat rovnou zlatokopkou, ale pravdou je, že Veronika by opravdu s chudým klukem nebyla. Když jsme se pracovně potkali, nepříjemně mě překvapila. Přestože opravdu nic nedokázala, chovala se jako primadona. Žádná jiskra, stála jako dřevo a se vším měla problém. Ostatní slečny se chovaly naprosto v pohodě, proto tímhle vším vyčnívala. Zásadně nepomlouvám, ale tohle bylo opravdu donebevolající,“ dozvěděli jsme se od našeho zdroje z branže, který tvrdí, že s tímto přístupem by jako modelka neměla šanci v žádném případě výrazněji uspět.

„Snad to Jardu a jeho konto nebude příliš bolet,“ přidává se další, který měl s Kopřivovou co do činění.

My jen doufáme, že jsou to pomluvy zlých a závistivých lidí a že Jarda má ve skutečnosti po boku ve všech směrech úchvatnou, hodnou dívku, jakou mu všichni jeho příznivci přejí!

reagovat 15.2.2016 16:12 - (!)

Ale nejsou to pomluvy! Ta zná více ptáků jak hajnej v lese! Ale tenhle je pro ní na zlatém talířku!

reagovat 15.2.2016 21:13 - Hanys

Žiji v domnění, že on je svobodný a ona také. Tak v čem je problém? Jestli je mu s ní dobře...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *