Jaký zvolit přípravek na hubnutí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 9.10.2003 11:40 - Hříbalová

Přípravků je skutečně mnoho, ale co dělat v případě,že vláknina v nich obsažená mi způsobuje nadýmání,nevolnost a další průvodní jevy? Děkuji za odpověď.

reagovat 9.10.2003 11:52 - Ani

Přípravků je skutečně mnoho, ale co dělat v případě,že vláknina v nich obsažená mi způsobuje nadýmání,nevolnost a další průvodní jevy? Děkuji za odpověď.

reagovat 14.10.2003 22:51 - doktorka

Jsou dva způsoby, které je nejlépe praktikovat současně.
1) Začít s nižšími dávkami - v zažívacím traktu se postupně (často do 14 dnů) vytvoří enzymy , které pomohou snášet vlákninu.
2) Snažit se o úpravu narušené střevní mikroflóry, která může způsobovat potíže s nadýmáním - zde může pomoci užívání přípravků Acidophilus 6 miliard či Multiacidophilus.

reagovat 27.11.2003 15:02 - Jan Wagner

Nemáte nadváhu , protože jste jedli příliš mnoho!
Máte nadváhu, protože jste nejedli správně!


Je třeba odstranit příčinu obezity na buněčné úrovni. Což umožní zdravými návyky se zbavit tuků a udržet si stále ideální váhu.

Buněčná výživa jednoduše znamená výživný program, který je sestaven tak že buňky v našem těle jsou plně vyživovány. To našim buňkám umožní růst, regenerovat a vykonávat jejich funkci s největší efektivností, která je možná.

Dalším problémem je pitný režim.

Čím méně vody pijeme, tím více se ji organismus bude pokoušet uschovat pro pozdější využití. Tomuto procesu se říká zadržování vody, které vede ke zvětšení buněk právě díky vodě, která se v nich uschová. V celkovém důsledku pak ke vzhledu člověka s nadváhou.

Pokud chcete vědět ještě více obraťte se na moji mailovou adresu: janek42"seznam.cz

reagovat 31.12.2003 15:02 - Radka

Ahojky dámy...po dlouhé době co jsem se snažila zhubnout všemožnýma způsobama a přípravkama jsem uznala že je to blbost...ale teď jsem dala na radu specialisty a řeknu vám že to opravdu funguje a ani finančně náročné to není..jsem jednoduše nadšená a ráda bych pomohla Vám co se trápite jako já ještě před nedávnem..pokud by jste chtěli tu úžasnou věc poradit ozvěte se mi na mail-gabara"centrum.cz...ahojky Radka

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 17.6.2015 21:46 - H

Žádný chemický srágory,...

Taky nejím nic chemického. taky se zřídka přecpu, ale nevyčítám si to. Citronovou vodu piju a chodím denně fakt hodně. No jak už jsem psala výše, chce to jen pevnější vůli a vůči sobě disciplínu. Všechny podpůrné prostředky jsou jen berlička, dlouhodobě na dvě věci...:-)

reagovat 17.6.2015 23:13 - o

Taky je dobrá jóga nedělá zbytečný svaly ( mysli ženám- mě se třeba po normálnim cvičení dělaly a o to nestojim) a hubne se po ní ale přinutir se cvičit to je otázka :-)

reagovat 3.7.2015 13:33 - David

Trochu cvicit + dva levni pomocnici ale hlavne pohyb a vecer nejist po 6 hodine.
http://doplnky-stravy.heureka.cz/l-carnitin-plus-green-tea-plus-chrom-60-tablet/

http://aminokyseliny.heureka.cz/jefferzone-hmb-100-tablet/specifikace/#section

reagovat 4.7.2015 14:35 - Ducky

Vyzkoušela jsem snad vše co mi i lékaři doporučovali. Pohyb, malé dávky vyvážené stravy, snad všechny dostupné chemikálie jako byly dříve zlaté tabletky a následně další nejmenované svinstvíčko. Nic. Pouze soustavně prázdná peněženka a zklamání. Původce mého tloustnutí byl stres, který jsem nemohla ovlivnit. Tři velké tragedie během pár roků /neztratila jsem parfém, ale svoje nejbližší, zůstala mi jen vnučka/. Náš úžasný pan doktor a kamarád mi doporučil tubulizaci žaludku. Pohodička, robot na operačním sále mi ušmiknul kus žaludku, jizvička 3 cm a 35 kg nenávratně pryč. Neberu žádné prášky, původně 9 denně, na tlak, cholesterol, otoky atd. Je mi 55 let, chodíme s vnučkou bruslit, cítím se jak víla, tedy postarší víla s vráskami. A pozor! Žádná kůže mi nikde nevisí, díky pomalému hubnutí a bez JOJO efektu se kůže sama nádherně vypnula tak, jak by měla být. A operace nebolí!!! Jsem tři roky po operaci a cítím se úžasně. Žaludek si sám řekne, že má dost a víc do sebe nedostanete, i kdyby před vámi byl švédský stůl s mořskými potvůrkami, které na vás vnadně mrkají očičkem.

reagovat 19.11.2015 14:28 - Emma

Jediné co pomůže na hubnutí je dostatek pohybu, zdravá a vyvážená strava, nepřejídat se.Když je opravdu velká nadváha tak se poradit s někým o jídeníčku, který pro vás bude vhodný. Nechat si sestavit plán a podle toho se držet.Hlavně, každému vyhovuje na hubnutí něco jiného.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *