Jaký je život s BÝKEM? :-)

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.9.2004 11:23 - Katka

Můj partner se narodil ve znamení býka :-) a jeho typickými vlastnostmi jsou nerozhodnost, ukvapenost. Jinými slovy, nedá se s ním nic plánovat, neboť dnes je něco tak a zítra onak. Strašně mě to rozčiluje :-) a asi s tím nic neudělám, prostě je takový jaký je, ale máte i někdo z Vás podobnou zkušenost? Já sama jsem narozená na samotné rozhraní dvou znamení a to raka a lva :-)

reagovat 2.9.2004 13:12 - Smajlinka

Ahoj Katko, taky žiju s Býkem. :-) A je to býk býkovatej, protože má i ascendet v býku, což je vlastně zdvojení všech běžných vlastností býků... Ten můj je sice taky nerozhodnej, ale zase když už se pak rozhodne, nic s ním nehne a stojí si za svým. Takže se to projevuje i v tom, že když se domluví výlet apod. skutečně to tak potom je a na výlet se jede. Já sama jsem Lev a rozčilovalo by mě asi dost, kdyby se pořád něco měnilo. Já změny zrovna v lásce nemám.
Ale zase Býci mají svoje kladné stránky. Např. je to vyloženě dotykový a hmatový typ, takže si vůbec nemůžu stěžovat, že by se mě nedotýkal i mimo postel. Pořád mě hladí, objímá, laská ve vlasech (bydlíme spolu již pět let). To je jeho velký klad. Není prostě studený čumák. Je velmi citlivý a má dar empatie. Tohoto si na něm moc cením.

reagovat 2.9.2004 13:23 - katae

To je dobré, jak jsme se tady Lvice sešly :-).
Můj mladší syn je býk a musím s Vámi souhlasit. Je nerozhodný, ale když už se pro něco rozhodne, nic s ním nehne a je to taková moja muchla, pořád by se mazlil (je mu 10 let). :-)

reagovat 2.9.2004 13:24 - Vasp

Já sama jsem jsem Lev a žiji 6 let s býkem a můžu říc, že jsem moc spokojená. Můj býk je docela rozhodný, je až moc optimista a i trochu flegmatik, z ničeho si nedělá hlavu a nikdy nepropadá panice. Jinak můsím úplně souhlasit se Smajlinkou, můj je taky citlivý a taky se mě neustále dotýká, prostě je fajn a také souhlasím s tím, že ani já nemám ráda změny. Já lev jsem pruďas, ale s býkem mi to klape super, sice jsme oba dominantní povahy, ale umíme se respektovat a chápat i navzájem obdivovat. Také máme oba rádi pohodlí a to býk teda může. Takže můj život s býkem je pohoda a spokojenost.

reagovat 2.9.2004 13:58 - Smajlinka

Vasp, úplně mi mluvíš z duše. Ten můj je taky hroznej kliďas, já jako cholerickej Lev to absolutně nechápu. Jeho skoro nic nerozčílí. A je pravdou, že oba máme rádi pohodlí a taky dobrý jídlo a pití (i sex), takže v tomhle si taky dobře rozumíme... Oblíbené jsou např. naše večery u dobrého vína s olivami, dobrým salámem a sýrem... :-) Všude píší, že Býk a Lev se k sobě absolutně nehodí, ale já to vidím úplně jinak. On mě dokáže zklidnit, pozvednout mysl nad běžné problémy a jít dál, tak jak to dělá on se svou býčí povahou.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2012 20:38 - z byci areny

Byk a lev jdou k sobe jen prez sexualni pouto, jinak ziti lev a byk obecne je uplne nevhodne. Ten vztah proste nema cenu,ale jako milenec to jooooooo:)

reagovat 31.12.2013 09:03 - Maya

Ja jsem byk a muj partner je lev. Je to ten nejuzasnejsi chlap. Jsem velmi dominantni a vzdycky mi vadilo, kdyz se ode mne nechal partner prevalcovat. Se lvem to nehrozi ani nahodou :-) je to aristokrat .. Obcas musim o svuj prostor bojovat spis ja, ale od doby, co jsme se szili uz vim jak to udelat, abychom eliminovali boje... v tech ma tvrdohlavy byk podstatne vetsi vydrz, ovsem lev bojuje tvari v tvar jen urcitou dustojnou chvili... a pak odchazi...

reagovat 30.9.2014 23:32 - malovaná písnička

Také jsem ve znamení býka a můj partnek je,již 18 let ,lev.Téměř 20 let jsem žila v manželství také s býkem a ačkoli všude píší, že dva býci jsou v perfektním vztahu u nás to pravda nebyla. Zato lev s býkem prý si nerozumí a nám to klape již 18 let.Možná vajímka potvrzuje pravidlo....

reagovat 1.10.2014 08:06 - .

lepší s býkem, než s volem ...

reagovat 15.5.2016 10:57 - jarda

Jsem byk a mel jsem pred lety milenku a 3 roky i za pritelkyni lvici, do dneska vzpominam na milovani s ni. Dotyky a vasen nebraly konce. Nedavno jsme se opet potkali a objali, jiskrilo to mezi nami zase. Ma maleho kluka, omylem. Byli bychom spolu stastni vzhledem k nemu? Nevim. ☹

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *