Jaké plenkové kalhotky na noc pro ležáky?Poraďte.

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2007 23:24 - Květa

Pokud má někdo s tímto zkušenost,prosila bych o radu.Je těchto druhů široká nabídka, těžko se v tom orientuje,proto bych uvítala,kdyby někdo sám napsal a doporučil nějaké,které mají vysokou savost a mohly by vydržet bez prosáknutí celou noc? Děkuji moc.

reagovat 27.7.2007 17:50 - Inez

Pro postiženého, zcela inkontinentního syna - vozíčkáře používám plenky ABRI FORM, jsem s nimi spokojená, vydrží v pohodě celou noc. Oproti na pohled i omak vychytaným dětským pamperskám vypadají sice míň komfortně, ale účel plní dobře. Vyrábějí se v několika velikostech podle obvodu pasu, klukovi je 9 let, ale je poněkud macatější postavy (43 kg), takže jsme momentálně na velikosti medium. Jsou i větší pro dospělé - large a x-large, hradí je pojišťovna na základě poukazu od odborného nebo praktického lékaře.

reagovat 27.7.2007 19:11 - Helena

Já pro tchýni - 65 kg ležák používám kalhotky Abriform Medium X Plus, ať jsem počítala jak chtěla, tyhle mi přijdou cenově vzhledem k počtu kusů nejvýhodněji, mají kód VZP 0087018 (když zadáte výrobce Abena, můžete se podívat i na jiné výrobky), předtím jsem dvakrát zkusila noční Hartmann, ale nemají takovou kapacitu. Kupuji i podložky 60 x 90 od stejné firmy (dávám je na noc pro jistotu) a ty jsou taky dobré. Dokud tchýně chodila na den jsem používala od fy Hartmann kalhotky MoliCare Mobile, ty jsou výborné, skoro jako spodní prálo, bez lepítek, navlékací, ale drahé, takže jich máte míň.

reagovat 6.2.2008 11:37 - Karel

Dobry den,

drzim vsem palce, at inkontinenci vyleci. Pokud by nekdo potreboval levne plenkove kalhotky, zbyly nam po mamince a bylo by skoda je vyhodit. Jedny jsou TENA Slip Small 56-85 cm a druhé ABRI-FLEX Small Extra S3. Nove staly v prosinci pred zvysenim DPH 466 a ty druhe 318 Kc. Tak je nabizim za 250 Kc dohromady plus postovne (nebo predani v Brne). Pridal bych k tomu zdarma dalsi ABRI-FLEX, ktere maji roztrzeny obal (ale nebyly pouzite). Kdo potrebujete, muzete mne kontaktovat na e-mail yadake"seznam.cz.

reagovat 2.5.2009 11:03 - helena

děkuji za užitečné rady, moc , jste hodná

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.3.2011 21:09 - Blbče,

běž už s těma plenkama do řiti.

reagovat 13.7.2011 11:31 - ...

běž už s těma plenkama do...

Co sem lezeš a máš takový blbý pindy,až je jednou budeš muset nosit a používat tak změníš názor chytrouši.

reagovat 13.7.2011 12:05 - Pet

néééééééééééééééééééééééééééééééé

reagovat 31.12.2011 22:36 - Magda

běž už s těma plenkama do...

Až Jednou ráno vstaneš a budeš mokrej ze spodu tak si nemysli že prší zdola nahoru. Prostě budeš pochcanej a bude li to vícekráte a já bejt prodavačka na mediálu tak ti naseru a utři se klidně do stanový plachty blbečku a roztrhni si u toho klidně i prdel debile.!!!

reagovat 9.4.2014 10:21 - Simona (email: Simona.P@seznam.cz)

Ahojky všichni, zbyly mi po babičce navlékací kalhotky MoliCare Mobile Ideal Fit. Nosí se a také vypadají jako běžné spodní prádlo. Díky systému 3násobné ochrany jsou vysoce spolehlivé. Prodyšný materiál a optimální tvar kalhotek zajistí pohodlí pro každého pacienta. Speciální látka CyDex pohltí rychle a spolehlivě zápach.
Oblékají se jako spodní prádlo, svlékání je usnadněno roztržením sváru na boku kalhotek. Povrchová vrstva Dry Plus Vlies na povrchu odvede ihned moč do savého jádra a zabraňuje jejímu zpětnému pronikání. Superabsorbent SAP v savém jádře ihned přemění moč v gel. Navíc má schopnost rozmísťovat moč rovnoměrně po celém savém jádře – gel se nehromadí na jednom místě a kapacita savého jádra je využívána efektivněji. Díky vysoké elasticitě a perfektní přilnavosti se přizpůsobí prakticky každé postavě. Velikost medium, obvod pasu 80 -120 cm. Cena v obchodě 380.- Kč, nabízím za 250.- Kč. Momentálně mám k dispozici 9 balení. Jsem z Liberce, tel. 722 818 970. Mějte se hezky.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *