Jaké fyzické problémy může způsobit psychika?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2007 12:04 - Emma

Ahoj. Mám plno zdravotních problémů a plno lékařských vyšetření. Závěr je: psychika. Je tu někdo, kdo má podobné problémy? Jak různě se můžou projevovat? U mě je to svalová slabost, vnitřní chvění, nervozita, nevolnosti od žaludku, bledost, únava, problémy se zrakem, všelijaké lochtání a brnění.

reagovat 5.5.2007 20:02 - Tony

No, rozhozená psychika může způsobovat prakticky cokoliv...Navštěvuješ vůbec správný doktory?

reagovat 6.5.2007 19:07 - dáša

ahoj Emmo,přesně tyto potíže,co uvádíš ty,mám já také,absolvovala jsem různá vyšetření a zavěr též psychika,nyní užívám ad a tyto obtíže částečně mizí,přeji ti hodně štěstí a síly...

reagovat 9.5.2007 16:38 - Leela

Ahoj Emmo, taky znám moc dobře...psychika je schopna všeho...Svalovou slabost mám tedka taky...:( pořád se klepu atd:( Antidepresiva beru jen 14 dní takže zatím nevím jak to působí....Jaké přesně problémy se zrakem máš? Lochtání a brnění znám. Jinak mě celkem pomáhá cvičit pět tibeťanů:)

reagovat 9.5.2007 18:29 - dáša

ahojík,také by mě zajímalo jaké zrakové obtíže máte,já beru ad 3 měsíce a je to opravdu změna,Leelo,ty jsi zatím na počátku,oni ty ad zpočátku trochu zlobí,než si na ně tělo zvykne,tak se držte a paaa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2011 21:20 - ......... :(

ŠKRKAVKY V HLAVNÍM MOZKU

Ve vědeckých pojednáních zahraničních autorů se hovoří o možnosti napadení hlavního mozku škrkavkami. Advances in veterinary Science, autorů J.R. Innes a M.J.Saunclers, 1957, Acta neuropatologie autorů W.Gruneberg a P.B.Diesel, 1965. Dokazují to morfologickými testy a výzkumy při pitvách. Ale konečné potvrzení toho, co jsem nalézala u svých pacientů, jsem dostala až v práci Dr. H.R.Clarkové.

Ta na základě mnohaletých výzkumů objevila speciální formu škrkavek Ascaris megalocephalon. A díky práci profesora U.V. Gotovskovo máme na naší klinice nyní zařízení, které umožňuje likvidovat tyto parazity, aniž by se ničily lidské buňky. Klinické projevy napadení mozku askaridami mohou být rozmanité v závislosti na lokalizaci larev. Pokud jsou v plenách, rozvíjí se meningoencefalitida s migrenózními bolestmi hlavy. Jsou–li lokalizovány v brázdách v některých částech šedé kůry, vytvářejí se granulomy. Nakonec se objevují symptomy otoku mozku: ZTRÁTY VĚDOMÍ, EPILEPTICKÉ ZÁCHVATY, KŘEČE. Pokud je granulom lokalizován v blízkosti očního nebo zrakového nervu, vyvolává oslabení zraku a poruchy sluchu až hluchotu.

V roce 1966 výzkumnice L.A.Sosipatrová objevila ve velkém mozku ovcí, napadených prasečí škrkavkou, výraznou CÉVNÍ reakci : ZÁNĚT STĚN CÉV, perivaskulární buněčné infiltráty s nánosem eosinofilů. V r. 1973 S. G. Arakčejevová a B.R.Rustavov potvrdili tento objev: odkryli ve velkém mozku zvířat infiltráty kolem cév v mozku a v mozkových plenách, přičemž tyto změny se v průběhu času ZHORŠOVALY. Takovým způsobem napadení CNS larvičkami škrkavek může imitovat klinický obraz mozkového nádoru. Při VRT diagnostice u pacientů s MIGRÉAMI, NEJASNÝMI BOLESTMI HLAVY, S VÝPADKY VĚDOMÍ, ZVÝŠENÍM KREVNÍHO TLAKU, KŘEČEMI, DEPRESEMI A RŮZNÝMI NEUROLOGICKÝMI PORUCHAMI se často objevuje Ascaris megalocefalon. Převládá lokalizace týlní, temenní a spodiny lebeční. Cerebrální poškození jsou charakterizována lymfaticko-plazmobuněčnými perivaskulárními infiltracemi, otokem, infiltrací mozkových plen a dystrofickými změnami neuronů.

Nyní se podíváme, jakým způsobem se mohou larvičky škrkavek dostat do hlavního mozku :
První cesta

Larvičky postupují s tokem krve ze spodní duté žíly do pravé srdeční komory. Odtud do horní duté žíly. Nemusí se tam zdržovat, protože ve vrchní duté žíle a v žilách mozku nejsou záklopky. Dále pravou a levou krkavicí a vnitřní jařmovou žilou do mozku. Pokud je řídící levá hemisféra hostitele, dostávají se zprava. Pokud je řídící pravá hemisféra, dostávají se larvičky do mozku zleva nebo z obou stran.
Druhá cesta

Larvičky škrkavek mohou postupovat přes hltan, nosohltan, vedlejší dutiny nosní, přes proděravělou kůstku LAMINA CRIBROSA , a přes očnici. V těch případech mohou vznikat migrény v oblasti temene, očí, objevuje se dalekozrakost, krátkozrakost nebo astigmatismus.
Třetí cesta

Larvičky se mohou dostávat přes boční otvory v nosohltanu Eustachovou trubicí do středního a odtud do vnitřního ucha a přes otvory v pyramidách spánkových kostí do mozku. Z přední části pyramidy do spánkové oblasti, ze zadní části v týlní oblast. Američtí vědci dokazují, že polovina inzultů hlavního mozku je spojena s ušní patologií. Často je pozorován hnisavý výtok z ucha, což znamená, že mrtvé (a možná že i živé) larvičky se dostávají s hnisem ven.
Klinická praxe

Zajímavý je případ pacienta, který se sám od sebe zajímal o očištění organismu podle mé metodiky. Čtyřicátý den očisty oblíbenou rýžovou metodou se u něj zvýšila teplota na 39 stupňů a z obou uší mu začal vytékat hnis. Bolesti neměl. Doporučila jsem mu trochu potrpět a vydržet kůru, doplnit ji natíráním těla 3% roztokem octa a přidat očistná klyzmata. Ale bohužel pacient se lekl a jel do nemocnice. Tam mu dali antibiotika, teplota se snížila, výtok z uší přestal. Bohužel, očistná kůra byla přerušena. Pacient měl přitom štěstí, že organismus zareagoval na očistnou kůru, sebral síly a pomocí leukocytů zničil a vyvedl larvičky ven.

Myslím, že jste již z uvedených příkladů pochopili, jak zákeřné jsou škrkavky, které podle WHO napadají 2/3 obyvatel planety. Škrkavky mohou vyvolávat symptomy jak zánětů, tak nádorů, a doprovázet člověka celý život. Symptomy jsou velmi rozmanité, od vrozené hydrocefalie do infarktů. Proto je nutné s nimi nekompromisně bojovat.

reagovat 25.12.2011 21:27 - ,,,,

ČERVI - PARAZITI – příčina nerozpoznaných diagnóz

Zkušená praktická lékařka, kandidát lékařských věd, Olga Ivanovna Jelisejevová, už řadu let uzdravuje tisíce svých pacientů. Vzděláním oftalmoložka, v průběhu své 35 leté lékařské praxe vedla výzkum nových a netradičních způsobů léčení. Posledních deset let se zabývá diagnostickou metodou vegetativně-rezonančního testování (VRT), a několik jejích knih bylo věnováno prezentaci výsledků z těchto výzkumů.

V současné době vede lékařské Centrum pro detoxikaci v Moskvě. Jak ukazuje léčebná praxe O.I. Jelisejevové, mnohá vážná onemocnění, včetně onkologických, mají parazitární příčinu.
Motto :

,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé -paraziti - ten zůstane naživu. “
O B S A H :
Předmluva
Organismy v obležení
Škrkavky
Co jsou škrkavky
Symptomy při askaridóze
Tajný agent rakoviny- svalovci
Tajemství mateřských znamének
Co jsou svalovci
Onemocnění – symptomy trichinellózy
Schistosomy – obyvatelé krevního a lymfatického řečiště
Co jsou schistosomy
Schistosomy- problém nejen s urologií
Opisthorchis – žlučník a žlučový systém v nebezpečí
Co je opisthorchis
Co bolí při opisthorchióze
Echinokok ovládá území
Co je echinokok
Echinokok –vysoce organizovaný organismus
Kde se může vyskytovat
Nebezpečí plynoucí z echinokokové nákazy
Proč je diagnostika tak obtížná
Onemocnění srdce – chyby v diagnostice
Co jsou ancylostomy
Nádory v srdci – je to možné ?
Část druhá : Buňky
Mechanizmus samoregulace
Jak umíráme – šest možností
Budeme se léčit ?

reagovat 26.12.2011 00:42 - Paraziti

Zrovna dnes jsem o nich četla,jak je jimi česká populace promořená. Ale to máme jít k veterináři? Když humální medicína nemá pořádné léky? Ani se tím nezabývají..Osobně bych preventivně ráda využívala nějaký lék,ale kde ho vzít. Pro psa jich seženu hodně a různých, pro zvířata všeobecně mají výběr velký..A co lidi?

reagovat 26.12.2011 01:48 - antihelmetika

Zrovna dnes jsem o nich...

R. číslo Název Druh léku Leková forma Balení Účinná latka
10/ 073/92-S/C VERMOX POR TBL NOB 6X100MG Tableta 6 Mebendazol zobr.
10/ 593/07-C VERMOX PERORÁLNÍ SUSPENZE POR SUS 1X30ML - 1X30ML Mebendazol zobr.
10/ 185/85-C ZENTEL POR TBL FLM 2X200MG Potahovaná tableta 2 Albendazol zobr.

reagovat 29.12.2011 20:26 - Jarča

ahoj všichni...Jarčo ja...

Tak užívám AD od září a před týdnem se mi ty stavy zase začaly vracet!Úzkost,pocity slabosti a třes svalů,Alkohol na to pomáhá,ale nemůžu se přece stát opilcem!Přitom nemám žádný problémy v životě,ty nejhorší snad jsou za mnou,tak nevím,proč mám tyhle stavy!Ihned se pak začnu bát,že je to něco daleko horšího a je mi hůř a je to začarovanej kruh!Jo,psychika je fakt složitá,určitě to máš od toho,Suzy!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *