Jaké fyzické problémy může způsobit psychika?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2007 12:04 - Emma

Ahoj. Mám plno zdravotních problémů a plno lékařských vyšetření. Závěr je: psychika. Je tu někdo, kdo má podobné problémy? Jak různě se můžou projevovat? U mě je to svalová slabost, vnitřní chvění, nervozita, nevolnosti od žaludku, bledost, únava, problémy se zrakem, všelijaké lochtání a brnění.

reagovat 5.5.2007 20:02 - Tony

No, rozhozená psychika může způsobovat prakticky cokoliv...Navštěvuješ vůbec správný doktory?

reagovat 6.5.2007 19:07 - dáša

ahoj Emmo,přesně tyto potíže,co uvádíš ty,mám já také,absolvovala jsem různá vyšetření a zavěr též psychika,nyní užívám ad a tyto obtíže částečně mizí,přeji ti hodně štěstí a síly...

reagovat 9.5.2007 16:38 - Leela

Ahoj Emmo, taky znám moc dobře...psychika je schopna všeho...Svalovou slabost mám tedka taky...:( pořád se klepu atd:( Antidepresiva beru jen 14 dní takže zatím nevím jak to působí....Jaké přesně problémy se zrakem máš? Lochtání a brnění znám. Jinak mě celkem pomáhá cvičit pět tibeťanů:)

reagovat 9.5.2007 18:29 - dáša

ahojík,také by mě zajímalo jaké zrakové obtíže máte,já beru ad 3 měsíce a je to opravdu změna,Leelo,ty jsi zatím na počátku,oni ty ad zpočátku trochu zlobí,než si na ně tělo zvykne,tak se držte a paaa

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.12.2011 21:27 - ,,,,

ČERVI - PARAZITI – příčina nerozpoznaných diagnóz

Zkušená praktická lékařka, kandidát lékařských věd, Olga Ivanovna Jelisejevová, už řadu let uzdravuje tisíce svých pacientů. Vzděláním oftalmoložka, v průběhu své 35 leté lékařské praxe vedla výzkum nových a netradičních způsobů léčení. Posledních deset let se zabývá diagnostickou metodou vegetativně-rezonančního testování (VRT), a několik jejích knih bylo věnováno prezentaci výsledků z těchto výzkumů.

V současné době vede lékařské Centrum pro detoxikaci v Moskvě. Jak ukazuje léčebná praxe O.I. Jelisejevové, mnohá vážná onemocnění, včetně onkologických, mají parazitární příčinu.
Motto :

,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé -paraziti - ten zůstane naživu. “
O B S A H :
Předmluva
Organismy v obležení
Škrkavky
Co jsou škrkavky
Symptomy při askaridóze
Tajný agent rakoviny- svalovci
Tajemství mateřských znamének
Co jsou svalovci
Onemocnění – symptomy trichinellózy
Schistosomy – obyvatelé krevního a lymfatického řečiště
Co jsou schistosomy
Schistosomy- problém nejen s urologií
Opisthorchis – žlučník a žlučový systém v nebezpečí
Co je opisthorchis
Co bolí při opisthorchióze
Echinokok ovládá území
Co je echinokok
Echinokok –vysoce organizovaný organismus
Kde se může vyskytovat
Nebezpečí plynoucí z echinokokové nákazy
Proč je diagnostika tak obtížná
Onemocnění srdce – chyby v diagnostice
Co jsou ancylostomy
Nádory v srdci – je to možné ?
Část druhá : Buňky
Mechanizmus samoregulace
Jak umíráme – šest možností
Budeme se léčit ?

reagovat 26.12.2011 00:42 - Paraziti

Zrovna dnes jsem o nich četla,jak je jimi česká populace promořená. Ale to máme jít k veterináři? Když humální medicína nemá pořádné léky? Ani se tím nezabývají..Osobně bych preventivně ráda využívala nějaký lék,ale kde ho vzít. Pro psa jich seženu hodně a různých, pro zvířata všeobecně mají výběr velký..A co lidi?

reagovat 26.12.2011 01:48 - antihelmetika

Zrovna dnes jsem o nich...

R. číslo Název Druh léku Leková forma Balení Účinná latka
10/ 073/92-S/C VERMOX POR TBL NOB 6X100MG Tableta 6 Mebendazol zobr.
10/ 593/07-C VERMOX PERORÁLNÍ SUSPENZE POR SUS 1X30ML - 1X30ML Mebendazol zobr.
10/ 185/85-C ZENTEL POR TBL FLM 2X200MG Potahovaná tableta 2 Albendazol zobr.

reagovat 29.12.2011 20:26 - Jarča

ahoj všichni...Jarčo ja...

Tak užívám AD od září a před týdnem se mi ty stavy zase začaly vracet!Úzkost,pocity slabosti a třes svalů,Alkohol na to pomáhá,ale nemůžu se přece stát opilcem!Přitom nemám žádný problémy v životě,ty nejhorší snad jsou za mnou,tak nevím,proč mám tyhle stavy!Ihned se pak začnu bát,že je to něco daleko horšího a je mi hůř a je to začarovanej kruh!Jo,psychika je fakt složitá,určitě to máš od toho,Suzy!

reagovat 24.1.2018 19:24 - milan

Ahoj. Mám plno zdravotních...

mam šíleny stavy bolesti oci.od kolen dolu bolesti kloubu a kdyz na me jde uzkost jak rikaj mudrove tak se mi blbe dycha nejistota bolest kol zaludku no hruza nikomu nikdy nepreju obrattilo mi to zivot s energetickyho 33letyho kluka zhublej lazar.jinak vsechna vysetreni o.k zhubnul jsem i 10kg to jediny pozitivni

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *