Jaká kosmetika po 40?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.2.2008 23:15 - Lukilla

Zdravím všechny zralé ženy, poradíte? Je mi 41, doteď jsem kosmetiku moc neřešila, ale v poslední době mám problém s citlivou pletí. Po každém krému mě po pár dnech používání začne pálit pokožka, vyskáčou mi červené fleky. Vyzkoušela jsem všemožné značky, ale pořád je to stejné. Teď zkouším Biodermu, řadu na citlivou pleť, ale mám pocit, že mě dost vysušuje. Přivítám vaše tipy a zkušenosti.

reagovat 3.2.2008 19:58 - iva

já jsem do čtyřicítky nepoužívala prakticky nic,ale pak se něco změnilo a já si jednou v zrcadle uvědomila,jak jsem sešlá,mám červené skvrny v obličeji,pořád se mi dělaly vřídky a tak..no řekla jsem si,že s tím něco musím udělat.Ale nechtěla jsem jen tak vyhodit peníze za něco,co třeba za dva dny nebudu moct používat.Hledala jsem tady různé tipy a info a zalíbila se mi značka Mary Kay,hlavně tím,že mi všechno vyzkouší a sestaví péči na míru.a tak jsem se přes net objednala k poradkyni do Brna a odcházela jsem spokojená,nezažila jsem nikdy,že by mi krém mohl být tak příjemný na kůži.No od té doby to používám,řadu proti vráskám,je to už skoro rok a zatím nemám důvod to měnit.takže tohle je můj typ s u mně opravdu viditelnými výsledky.

reagovat 3.2.2008 23:18 - ravep

Mám citlivou pleť,červenými skvrnami jsem reagovala na téměř všechny krémy běžně k dostání v drogeriích.Dražší značky jsem nikdy nezkoušela. Před 2 léty jsem začala používat hydratační krém Time Wise od Mary Kay a už se ho nevzdám.Mám jemnou hydratovanou pleť a v kombinaci s make upem téže značky se cítím velmi dobře.Je mi 62 let.

reagovat 4.2.2008 09:04 - iva

ravep....no však to je on! tohle já taky používám,ale ještě čištění a tonik a oční,nedávno jsem si teprve brala novou sadu,tak dlouho mi vydržela,oni mají větší balení,tak to dýl vydrží.no jsem zvedavá,jestli se nepokazí,jako některý ostatní firmy.

reagovat 4.2.2008 16:15 - Jana

Já mám od puberty pleť mastnou, ale nemohu najít přípravky, které by byly na citlivou pleť, ale zároveň aby byly lehké. Snad všechny, na které jsem narazila, byly určeny na pleť suchou nebo normální. Ani doktoři to nechtějí pochopit a cpou mi kosmetiku na atopickou pleť, které jsou moc těžké a po nichž se mi dělá akné.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.10.2016 23:18 - Valerie

Krémy od Pevonia používá mamka a vždy říká že to za to stojí, že na vrásky jsou skvělý a hlavně že jí vydrží hrozně dlouho, oni se nemusí používat tak často protože působí prý v pleti 24 hodin takže nemají noční krémy a že ty krémy od nich jí vydrží mnohem dýl než jiné. Já si teď objednala vzoreček tak jsem zvědavá

reagovat 31.10.2016 00:15 - jako reklama

Krémy od Pevonia používá...

dobrý. Ale jinak píšeš blbosti. Jj, matka říkala...:DDDD

reagovat 31.10.2016 20:40 - Zita

dobrý. Ale jinak píšeš...

Nojo tak se tady nehádejte, každému vyhovuje něco jiného a proč by máma nemohla - však je to i pro zralou pleť.

reagovat 31.10.2016 21:06 - Pája

Krémy od Pevonia používá...

A jak dlouho třeba ten krém vydrží, když se používá 1x denně každý den?

reagovat 31.10.2016 21:54 - Valerie

A jak dlouho třeba ten krém...

Přeci tak dlouho, dokud si pořádně neumyješ obličej.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *