Jak zvýšit tvorbu mléka a překonat krizi - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.4.2009 10:49 - Anous

Ahoj holky, ještě teď kojím (skoro 13 měsíc) a nemá to konce, ta moje divoška si ne a ne odvyknout .) Poradíte? Jo a je problém brát při kojení vitamíny? Jaký byste doporučily?

reagovat 14.4.2009 13:56 -

já kojila obě své děti19měsícu a super neznám koupit sunar a to jsem ušetřila taky mi dali zabrat ale když jsem měla tak jsem dala posl.měsíc už jen na noc a pak jsem pomalu ustupovala bylo to kouzelné milé roztomilé a strašně na kojení ráda vzpomínám dnes už je mým dětem18 a16let fakt to bylo kouzelný! vitamíny jsem jedla pouze přírodní ovoce a zeleninu nic chemickýho ale dnes je na trhu velký váběr co se mohou brát i během kojení a to si myslím že doporučí v každé lékarně!Přeji ještě dlouho krásné kojení a docela závidím opravdu já jsem si kojení moc a moc užívala a byla jsem za to moc přírodě vděčná že to u mně tak dlouho zařídila!Jo a kojené děti jsou o moc lepší a super!!!!

reagovat 14.4.2009 21:34 - Monča

Já též kojila 13 měsíců- nejdřív se mi to též moc líbilo, ale ty poslední měsíce jsem byla již strašně vyčerapaná - malá chtěla hlavně v noci a po hodině. Jediné, co pomáhá nebýt na dosah a někdo obětavý, kdo se o brečící dítko postará celou noc - manžel s kamarádkou se celou noc střídali při vození kočárku, aby jí aspoň vždy na chvíli uspali. Druhou noc to již bylo lepší a třetí den si již na prso nevzpomněla ani, když mne viděla.

reagovat 15.4.2009 07:12 - ALVEO.PINKY"seznam.cz

Anous, při kojení se doporučuje užívat Alveo.

Krom jiného, podporuje tvorbu mléka.

reagovat 15.4.2009 09:19 - Jitka

A nebo zkus Pláničkovu metodu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 22.6.2009 07:56 -

7týdnů,to je ještě lepší,když ho budeš kojit.No zuby mu ještě nerostou.Je možné,že má žízen a dát mu dětský čaj.Taky může plakat,e ho bolí bříško-prdíky.To nejíst nic,co větry dělá.Dcera si taky s malým uila,jak píšeš.Jí,ale dr.řekla,at kojí.Tak kojila až do 1 a půl roku.V tomto období se ale moc nevyspala.

Kojit můžete dlouho a přitom dítě již jí polívky,přesnídávky aj....

On je ještě malý,7 týdnů.Je nutné mléko.

Pokud dobře přibývá na váze,tak není důvod,se znepokojovat.Dr.ho prohlédla,tak je taky zdráv.

S dětma je radost,ale i starost.

reagovat 22.6.2009 08:07 - Bára

Čajík pije a na prdíky jsme už vyzráli.Vyloženě hledá bradavku a vždycky když mu ji nabídnu tak se s chutí přisaje a pije.Přibývá úplně normálně má 4,8 kg. Myslíte že by mu mohla pomoct aspoň 1 flaška nutrilonu na noc? Přes den ho budu klidně kojit i co 20 minut,ale ta noc celkem dost vyčerpává.Díky

reagovat 22.6.2009 18:18 -

přechod na nutrilon aj. musí být pozvolná,ne,aby vypil lahev na noc.Mohl by mít např. průjem,křeče.Kdyby mu byl alespon starý 3 měs.

Raději si přispi přes den.To ponocování je u kojení normální.Plno maminek tohle prožívá.

Pak porostou zuby,to taky je vzhůru celá rodina.Nebo nemoci,apod.

Nejez nic co nadýmá.

Malého at povozí někdo z rodiny a ty se vyspi.

reagovat 22.6.2009 18:53 -

ještě dodatek:

O nutrilonu si najdi na NETU.

Jsou tam i měsíce od kterého je doporučovaný.Dcera ho má koupený,malý jí to vůbec nechce pít.Je mu 1 3/4 roku.

je živ z mléčné výživy na jogurtech,lipánkách atd.+ tedy normální jídlo.Zeleninu nechce,ani jahody.

reagovat 23.6.2009 06:21 - Bára

Takže jsem dneska zašla k jinému pediatrovi pouze na pokec, řekl mi, že pokud mlíko mám ale ne tak kvalitní jako předtím ať tedy dávám nutrilon jen 2x denně.Kdybych totiž neměla spát v noci tak svoje mlíko ztratím hodně brzy.Takže jsem tedy večer udělala Nutrilon 1 ( čili pro novorozence ) a malý spinkal jako když ho do vody hodí. Nutrilon je slaďoučký,takže s ním neměl problém a ráno jsem ho úplně v pohodě nakojila.Asi nemám vybíravého prcka....

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *