Jak zvítězit nad drogami a závislostí - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2001 14:21 - Žákovský Radomír

Tento typ článku se mi velice zalíbil a doufám, že se podaří autorům těchto stran dostat tyto informace do společnosti. Mnoho lidí odsuzuje ty, kteří za to vlastně ani nemohou, ale dostali se do této šlamastiky díky svým rodičům, společnosti, celému okolí, které ho vychovávalo. Ostatní to třeba nepostihlo, ale každý jsme jiný a nemáme ty schopnosti ubránit se.

reagovat 6.2.2003 13:39 - Ing. Pavel Bubeníček

Vysoce ocenuji uvedený článek, který poukazuje na důležitý aspekt naší stravy, který je ve shodě s východní medicínou a teorií JING a JANG a jsem rád,že jej autoři takto zpřístupnili veřejnosti.Souhlasím a vidím to jako jednu stranu "mince".Jaká je ta druhá? ( Mince mají dvě strany).Podle mě tou druhou stranou "mince" je NEDOSAHOVÁNÍ cíle (cílů)!Člověk ,který nedosáhne ( nedosahuje ) cíle (cílů), které si stanovil,tak u toho NIKDY nezustane ( TO POVAŽUJI ZA KLÍČOVÉ )a "naskočí" mu KOMPENZACE !!! Nejčastější kompenzace (a zároveň asi nejhorší) jsou DROGY, ALKOHOL a KOUŘENÍ.

reagovat 5.5.2006 15:52 - vercamnamka

Toto onemocnění je snad nejhorší, které jsem kdy měla.Už bych ho nikdy nechtěla mít.Ale tato nemoc je zde moc pěkně popsaná.

reagovat 23.5.2006 05:14 - M

Mel jsem mononukleozu pred sesti lety.Je to tu dobre popsane,alespon u me to tak bylo. Je to docela neprijemne.Ale chtel jsem se zeptat jestli je pravda,ze lide kteri meli mononukleozu nemohou byt jiz nikdy darci krve.Uz jsem to nekolikrat cetl,ale v tomto clanku o tom nebylo napsano nic.Nevite nekdo?Diky

reagovat 4.8.2006 18:48 - JK

Poradíte někdo jak na cigarety,ovoce ,nebo zelenina?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2018 05:38 - sdfg

Autor článku vůbec nezmiňuje účel konzumace sociálních drog k oslavám,obřadům,léčbě duševních stavů ovšem ne samotnou látkou,ale v komunikaci s druhými,tzv. to léčebné na tom jít na pivo není pivo ale komunikace,kde se mysl člověka dostává na kvalitativně nejvyšší level nutností myslet nad otázkami a obhajovat myšlenky a kvalitu emocí před kritickou stranou.
Domorodci věří, že kvalitu výsledného nápoje ovlivňují i myšlenky a úmysly toho, kdo ji připravuje. V tomto případě kvalitu piva ovlivňuje kvalita konzumace s kým a za jaké komunikace je konzumována,je-li vůbec konzumována za komunikace,pivo slouží jen na navození uvolněné nálady a důvodu si popovídat,léčivá není konzumace,ale komunikace u konzumace.

reagovat 1.1.2018 05:44 - sdfg

Na drogy typu individualistické chemikálie,sobecké,bezohledně si mysl a tělo beroucí drogy,asi článek míří a docela trefně patrně s nadsázkou,protože nepovažuju za pravděpodobné,že by si feťáci ještě před fetem dávali do nosánku nějaká vajíčka,ty frčí totálně bez jídla a teprv když už jim dochází síly něco snědí.
Pervitin je typickou sobeckou drogou,aby taky ne,to je droga vyvinutá japonskými vědci pro kamikadze a podobné bojové účely aby jejich armády zabily nekompromisně více vojáků protistrany,kteří by byli ještě příliš lidští a unavení na to vyhrát.
Kdo tuhle bojovou drogu bere ten je opravdu hodně neznalý k jakému účelu byla vyvinuta.
To je droga vhodná tak pro vojáky a ne pro lidi v civilu.

reagovat 1.1.2018 08:09 - M.

Autor článku vůbec...

Ano , komunikace s druhymi je lecebna a pomaha utridovat myslenky, ale obe strany pri komunikaci musi brat i druhy nazor. Mohou ho vyvracet, rozporovat, ale nesmi te prekricet, umlcet, odsoudit ci napadat, pak to neni komunikace. Ty tady vnasis namitky proti clanku a je to zajimave. Kdyby si napsal, ze clanek je hovadina, tak by to byl zcela bezcenny nazor. Bohuzel takto se dnes casto komunikuje a v hospode pri pivu to tez vetsinou neni nejaka nadstandartni vymena nazoru. Navic nekteri lide jiz opacny nazor berou za hadku a nechteji se toho ucastnit, jini jsou lini premyslet a cokoliv, co rekne nekdo s autoritou odkyvaji, jini jakmile slysi jiny nazor, tak vidi rude a zacnou se rozcilovat. Malo kdo dokaze mit rad diskusi s nekym, kdo ma jiny nazor. Ale prave takove diskuse, pokud jsou vedeny bez vzajemneho napadani a s respektem, jsou lecive a dokazou rozsirit obzory k poznani, ze nic neni cernobile a ve vsem je vetsinou nejake zrnko pravdy.

reagovat 1.1.2018 09:40 - sdfg

Ano , komunikace s druhymi je...

Neunavovat,nestresovat, nerozčilovat se,jenže co mi jde na mysl,jako zbožné přání se ještě nemusí setkat se skutečností,to bylo moje silvestrovské přání na nový rok,ale já lišák věděl,že platí až pod nového roku a proto jsem odešel včas...

reagovat 1.1.2018 09:48 - sdfg

Neunavovat,nestresovat,...

A noc jako začátek nového dne je pojato jen ve vánocích a z světského hlediska je novým rokem až začátek svítání,sakra já to převezl,to mi nejde na mysl jak s.al asi Přemysl,jinak dík za fundovanou odpověď,komunikace není nějak porád stále dost,té dobré,proto asi to lidé zkouší,že namluví dva až tři tisíce, žena pak dvanáct až čtrnáct tisíc za den.
Jen nevím co jsem psal o drogách auhaysca,kterou neznám a patrně může asi vyvolat u predisponovaných jedinců schizofremnii,prý stejně jako marihuana,nebo možná i alkohol při větším pití u lidí co mají schizofrenii v rodině,ti by neměli užívat drogy vůbec.Někteří mají záchvaty epileptické a také by neměli pít vůbec.
Nehledě na to,že drogy mohou být trestně stíhané a v případě třeba takové společné výroby a konzumace opia z makovic čeká třeba na samovýrobce v komunitě narkomanů až 4 roky za mřížemi.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *