Jak zpět najít co jste ztratili?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.8.2007 13:41 - lim

Ahoj, rád bych tímto poprosil o radu nebo názor. Předem bych byl moc rád, kdyby mi nikdo nenadával typu (tak dkyž jsi dělal blbosti ..), toho jsem si už užil.
Pořád jsem chtěl najít nějakou holku, ale byl jsem dost odtažitý a nikdy jsem moc se s nikým nebavil, byl jsem sám sebou, jen s těmi, co jsme znal a tak ... nevím už ani proč, je to dávno. Vždy jsem nějak ťuknul, třeba pohledem, na tu holku, ona třeba taky koukla .. ale nic z toho nebylo .. já kouknu opět, ona nic .. chtěla být asi dobývaná .. Nebo narovinu jsem řekl holce napůl v žertu, že co kdybychom to spolu zkusili a tak, a ona "že nejsem její typ", přitom jsem cítil, že jsem jí zaujal. Jinak to se týkalo práce, nikdy jsem nikam nechodil .. jen tam, kde jsem lidi znal a tak. Takže práce nákup domů. Občas na diskotéku, ale s lidmi z práce a většinou s těmi jsem se bavil ..
vždy jsem šel na diskotéku ne se uvolněně bavit, ale "někoho sehnat".
// no a pak už jsem nevěděl, co s těmi holkami, tak jsem udělal to, že jsem přemýšlel, zda je neodrazuji tím, že jsem v práci schopný (spousta holek na mě i koukalo závistivě, místo aby se kluka snažily získat), a tak jestli nejsem moc sebevědomý a tak. Taky mě zajímalo strašně moc věcí, všechno, hvězdy, příroda, focení, auta, mobily, pc, a o všem jsem četl, miloval jsem neustálé rozšiřování obzorů, spoustě lidí jsem vybíral elektroniku a tak. A tak jsem měl přehled, a nechápal jsem, jak se můžou bavit tak povrchně, aniž by je zajímalo, co a jak funguje, neustále sje chtěl jít dopředu, pořád jsem nebyl na hranicích možností. A čekal jsem, že holky poletí na mě za to, co znám. A ono já jsem skutečně holky třeba zaujal, ale bohužel ... nic mco nevyšlo. byl jsem zaujatý a odtažitý. tak jsem se snažil říct si, že znát a učit se je špatné, že to je k ničemu, a zjistit, čeho si na sobě vážím a proč. A snížit to, abych nebyl tak sebejistý a nešel dopředu (přitom mě údajně lidi kolem měli rádi - prý). že je to stejně jedno, že prostě je to fuk, co znám, že stejně holku nesbalím, že je jim to jedno (určitě říkáte, proč jsem nežil, ale proč jsem tak usilovně hledal). A tak jsem se snažil, abych neměl pocit jako dobrý, nebo vážit si sebe, když se něco naučím nebo se mi něco povede. A tak jsem nad tím přemýšlel, až se něco po..... A opravdu. když se mi něco povedlo, tak mi to bylo víc jedno .. také jsem se hůř učil. neměl jsem třeba z některých věcí radost. Nebyl jsem si někdy jistý, jako kdybych neměl své názory. Přestával jsem si pamatovat ..
nevíte, jak z toho ven? díky

reagovat 27.8.2007 12:46 - Andy

Ahoj Lime, nepíšeš, kolik je ti let, tak jestli to není tajemstvím, tak prozraď! V první řadě ti chci vynadat za to, že si myslíš nebo začínáš myslet, že učení, sebevědomí a radost ze života a maličkostí je špatně! Ne, naopak, ale všimni si toho, že většina lidí nemá radost z maličkostí, páč je nevidí či nechtějí vidět. Většina lidí se nepídí po informací, proč je něčemu tak a jinému onak, prostě je to nezajímá, mají svůj stereotyp, základní zapomenuté znalosti ze školy a to je vše, víc nehledají! Sebevědomí je v pořádku, pokud tedy nepůsobíš jako namyšlený frajer, co sežral Šalamounovo hovno:) Dle mého názoru je dobře, že jsi člověk zvídavý a pokud děláš, co tě baví, učíš se a vyhledáváš info o tom, co tě zajímá, určitě se jednou objeví slečna, která nebude tak povrchní jako většina lidí odkázaná na stereotyp a krysí závod a bude sdílet tvé potřeby vědět, umět a konat! Jen takový lidé někam v životě došli, pasivní jedinci, co jen tak sedí a mluví a žijí pořád stejně většinou nic nedokážou, takže nebuď jako 90% obyvatel, jdi za svým snem či cílem a na své cestě za štěstím a poznáním jistě najdeš tu, která v životě chce taky víc, než mít základní znalosti a fixní plat!

Pokud máš zdravé sebevědomí, jak je možné, že jsi odtažitý? Hledáš lásku, porozumění nebo pobavení?

reagovat 27.8.2007 18:49 - soony

Ahoj, nechci mluvit za lima, ale mám takový pocit, že chce, ale neví, jak v sobě najít tu radost z poznávání, sebevědomí, dobrou paměť atd. co měl dřív.

reagovat 29.8.2007 12:12 - Andy

Kde? V sobě přeci? Pokud něco dělám rád a se zájmem, nemůže se stát, že vás od toho někdo odradí natolik, že všechnu tu radost z poznávání ztratíte. Pokud něco chceš, jdi si za tím a na ostatní se neohlížej!

reagovat 29.8.2007 12:58 - Andy

Jak? Řiď se svým srdcem a prostě dělej věci, které tě naplňují a dodávají pocit vědění a radosti z vědění! Tím, že víš, stoupá i sebevědomí a paměť, jen se nesmíš od lidí, kteří nevědí a nechtějí vědět stáhnout na jejich úrověň myšlení!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 29.8.2007 12:58 - Andy

Jak? Řiď se svým srdcem a prostě dělej věci, které tě naplňují a dodávají pocit vědění a radosti z vědění! Tím, že víš, stoupá i sebevědomí a paměť, jen se nesmíš od lidí, kteří nevědí a nechtějí vědět stáhnout na jejich úrověň myšlení!

reagovat 6.1.2012 20:40 - lukas

nemel bys tam psát pořád a tak,a tak,a tak

reagovat 6.1.2012 20:42 - ben

já ztratil holku z tábora ale ne kuli tomu ze me nechtela ale byl jsem blbej

reagovat 25.11.2017 12:21 - ano

Presne polozena otazka

reagovat 25.11.2017 16:05 - LÁSKU ZÍSKAT

To je opravdu složité a individuální a asi se dost mění ženské preference a to jak si vybírají a podle čeho,aby to byl moderní člověk co se umí orientovat v tom co dnes dívky chtějí a ženy co je moderní.
Osobně teda vidím taky problém dát svůj sázkový lístek všanc slosování a čekat jestli nevyhraju u té ženy a když ne tak zas lístek dát jiné ženě a znova,ale jinak to asi nejde.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *