jak zhubnout při zdravotních potížích?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2007 13:39 - Gabriela

měřím přibližně 168cm, vážím kolem 90kg. samozřejmě je to příliš, ale veškeré snahy o zhubnutí se okamžitě zastaví na těchto překážkách: studuji, co se rovná nepravidelnému životnímu stylu. jsem alergická na dost ovoce. a to nejdůležitější: už pět let mám chronický zánět achillovek - ten však není způsoben vysokou hmotností - před pěti lety jsem měla naprosto normální váhu, a od té doby se problém s achillovkami nijak nezměnil. Což ovšem znamená, že nemohu běhat, nemohu rychleji chodit - po obojím následují kruté bolesti obou achillovek a v tu chvíli jsem ráda, že vůbec nějak někam dojdu. Jsem už bezradná. Nelíbím se sama sobě, příteli to sice vůbec nevadí, má postava, váha, ale nemohu nosit, co by se mi líbilo, lidé na mne okamžitě pohlíží jinak. já se přitom necpu, je to právě tou špatnou životosprávou. Celý problém ztloustnutí a životosprávy byl způsoben studiem na vysoké škole. přes den, kvůli nabitému rozvrhu, jsem se někdy nestihla najíst, v devět večer jsem teprve došla domů a hladová...

reagovat 30.11.2007 21:56 - Lenka

Ahoj Gábi, je to na delší povídání, ale pomoci ti můžu. Napiš mi víc podrobností na pas.sun"seznam.cz

reagovat 1.12.2007 09:16 - Granvin

Ahoj, bylo by potřeba znát více podrobností, co se týče životosprávy, tak určitě bude potřeba sepsat tvůj rozvrh jídla (co, kdy) + Jak ti léčí ten zánět? Ajké máš jiné zdravotní potíže, etc. etc...

Studuji orientální diagnostiku a výživu a když napíšeš, tak na něco určitě přijdeme:)

vecnezdravi"centrum.cz

reagovat 1.12.2007 22:26 - Hanka

Ahoj Gábi, problém přibrání na VŠ postihne dost lidí. Já jsem skončila VŠCHT před 2 roky. Váha a žaludek trpěl nejvíce. Po škole jsem se mohla věnovat sobě. Začala jsem víc sportovat (badminton ty můžeš kalanetiku), vyčistila jsem si organismus a začala jsem bráta doplňky stravy. Šlo to velice pomalu, ale sundala jsem za 3 měsíce 7 kg. Když tak napiš: hs79"seznam.cz můžu poradit co jsem brala já.

reagovat 26.10.2008 14:52 - Kejt

Je mi 23 a mám výhřez plotýnky. Přibrala jsem díky tomu 7 kilo a chtěla bych sundat alespoň 3 - 4 (bývala jsem trošku podvyživená).

Jak mám zhubnout, když mám zakázanou i rehabilitaci, nemohu plavat a pod.????prosím poraďte......

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 5.9.2009 10:40 - Jana

Jsem diabetička,dodržuji stanovenou dietu od lékaře,je mi 62let,měřím 160cm,vážím 95kg,potřebuji hubnout,diagnostikována osteoporoza.co stím?

reagovat 6.9.2009 12:50 - Hanka, reprex"seznam.cz

Krásný den paní Jano,ráda poradím s hubnutím.Více info na mém mailu, na diskuse moc často nechodím.Zdraví Hanka

reagovat 18.12.2010 21:24 - Silva

Je mi 23 a mám výhřez...

Doporučila bych ti Emulips. Je to přípravek, který snižuje cholesterol, upravuje krevní tlak, snižuje metabolismu tuků, chrání játra žlučník. V případě zájmu piš na silva.krpcova@seznam.cz

reagovat 18.12.2010 21:25 - Silva

Jsem diabetička,dodržuji...

Dobrý den, doporučovala bych Vám emulips, který je vhodný i pro diabetiky což je velká výhodá, navíc chrání játra, žlučník snižuje metabolismu tuků, v případě zájmu piště silva.krpcova@seznam.cz k dispozici mám novou příchuť.

reagovat 18.12.2010 21:39 - Iva

Já zase doporučuji méně a častěji jíst a hlevně nebrat ty sračky co vám zde nabízí. Jak napíšete,že potřebujete pomoci,tak se na vás nalepí několik lidí,co se těch preparátů potřebují zbavit.Nevěřte jim!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *