Jak zhubnout přes prsa !

První příspěvky v diskuzi

reagovat 24.4.2005 17:48 - Tyna

Ahoj je mi 17 let. A mám docela probléem se svým hrudníkem. Jsem vysoká 156 cm a vážím 60 kg. Můj hrudník má obvod 91 cm !!! Je to neskutečné, vím že by jiní byly velmi rády za takové vnady, ale mě to vyloženě šve. Nevím co s tím mám dělat a dočetla jsem se že se prsa v mém věku skládají hlavně z tuku. To znamená že když zhubnu že se mi třeba o dvě velikosti zmenší ??? Prosím o pomoc jsem zoufalá !

reagovat 24.4.2005 18:46 - a

Tino s vahou by jste mela jit dolu 5-7 kg. Pomuze vam beh a zmena jidelnicku. Hlavne omezit sladke na minimum. Zadna zmrzlina!Pivo doufam, ze nepijete.

reagovat 24.4.2005 18:47 - a

Omlouvam se je to pro Tynu.

reagovat 25.4.2005 09:00 - Kvítko

Ahoj Tyno, chápu tě naprosto. Od sedmé třídy - tedy cca od 12,13 let mám prsa č. 4. Hubnutím dosáhnu zmenšení, ale ne víc než půl čísla a brzo se to zase vrátí. Samozřejmě je to všechno individuální a přeju ti, aby jsi měla více štěstí. Pak existují podprsenky, které zmenšují. Sice ne o moc, ale přesto mám z toho lepší pocit. NEBO to zkus využít jako tvou výhodu :). Což jde u mě dost těžko, abych pravdu řekla, byla bych raději, kdyby se mi chlapy nejdřív dívali do očí :)).
Hodně zdaru. A nepřeháněj to :).
P.S. a víš co je nejlepší, holky, které znám a mají prsa malá, hubnou, drží dietu, víš, kde nejdřív hubnou? No na prsou přeci :)).

reagovat 25.4.2005 09:22 - Jana

Tak já mám 160 cm, přes prsa taky 91 (vel. 3-75C) a nepřipadá mi to tak hrozný..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 30.5.2016 14:23 - ( . )( . )

Právě proto jsou pro nás většinou slepice! Co je na nich krásné a muži to obdivují, tak se toho musejí co nejrychleji zbavit. Už jenom aby to mužům udělaly na truc! Nic jiného nezbude než takovejma pohrdat!

reagovat 30.5.2016 19:02 - hi

chcu zhubnout protože jsou těžké..při sportu nejvíc

reagovat 30.5.2016 19:26 - Pro hi

Co by jsme ti kdo radili když ty se to stejně nechceš od nás dozvědět a máš svoji hlavu. Ty to vše víš nejlíp a tak si hold budeš muset nabít hubu sama! Pokud se ti vše povede, tak ty budeš mít prsa jako jezevčík uši a jenom ty se za ně budeš stydět! Tak si hraj!

reagovat 22.7.2016 12:11 - re

Mě by zajímalo, co je pro některé pány už "moc", protože z některých reakcí (a nejen v tomto vláknu) by se mohlo zdát, že dokud nejsou jako domy, tak jsou pořád malá. Asi by potřebovali stejný poměr, jako když sáli mléko jako malí :-) Naštěstí nejsou všichni takoví, nebojte... Ale k tématu: tohle se nezdá jako Gigantomastie, tedy nemoc nadměrných prsou, jejíž operativní odstranění je placené ZP, takže asi opravdu nezbývá, než zdravěji jíst - jedna známá má při podobné výšce asi 45 kg a prsa (snad ani ne) jedničky - takže nějaké pozice mezi tímto a vaším stavem budou určitě fungovat k Vaší spokojenosti...

reagovat 22.7.2016 16:13 - (!) + ( ! )

Akorát muže zneužíváte jako výmluvu aby jste nemusela přiznat svoji rozežranost. Za všechno můžeme my muži a vy jste jen důsledek. Vy za nic nemůžete to vy jenom vše děláte pro muže že jó? Vy jste tak vyčůraný až to není hezký! Překroutíte vše aby to bylo ve váš prospěch. Stejně jako ty vaše dárky které si koupíte aby jste se muži líbila a přitom si koupíte nějaké sexy prádlo nebo košilku. Pro muže zbude akorát paragon z pokladny!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *