Jak zhubnout jenom v pase?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 7.4.2009 15:52 - Marjam

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jak postupovat, když potřebuji zhubnout pouze v pase a na jiných partiích těla třeba i trochu přibrat. Mám ten problém, že mám trochu větší bříško, ale jak začnu hubnout, tak nejdříve zhubnu přes prsa a potom všude jinde, ale v pase hubnu až na posledním místě. Nechci rozhodně zhubnout přes prsa a ani ne přes boky, ale potřebovala bych se zbavit pár centimetrů přes pas. A přes prsa bych potřebovala přibrat zase těch pár centimetrů, kterých bych se ráda zbavila v pase.
Existuje, prosím Vás, nějaký způsob, jak tohoto cíle dosáhnout? Co je při tomto typu hubnutí vhodné jíst a co ne? A jaké je dobré dělat cviky? A nebo co vše udělat pro to, abych zhubla v pase a přes prsa přibrala?
Předem všem děkuji za odpověď.

reagovat 8.4.2009 20:16 - rose

mam naprosto stejnej problém..:(

reagovat 8.4.2009 21:26 -

JÁ TAKY .

reagovat 8.4.2009 22:13 -

To nejde, zensky. To opravdu nejde. Musite zhubnout komplet vsude, jen v pase se to neda. Jinak muzete na pas cvicit a posilovat.

reagovat 8.4.2009 22:22 - Bára

To je podle typu postavy. Já zase hubnu jenom v pase na přes břicho, a nohy + zadek se ani nehnou...

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.4.2009 14:19 - Vanessa

Ahoj bojovnice, ano taktéž můj problém, ale postupně se ho zbavuji, můj největší problém břicho a pas !! Když jsem jen omezila jídlo a necvičila, tak sice jsem na váze měla méně, ale na cm to nešlo. Když jsem začala cvičit-jen doma, a to 25 min. stačí normálně na rotopedu ne nějak rychle a 15 minut na karimatce se zaměřit na sedy lehy a pak zvedání nohou ze strany, neumím to odborně napsat, omlouvám se, sama si ty cviky vymýšlím, nebo promě?uji, tak za takovouhle pravidelnost jsem asi za měsíc se v pase zmenšila o 5 cm. Jako já neměla nějaký extra problém s tloušťkou, ale byla jsem na těch místech kupa sádla, takže jsem se zastavila na váze či měla dokonce o kilo dvě více, to ty svaly, jsou těžší než tuk a zmenšila se objemově. Jinak strava samozřejmě musí být upravena a hodně tekutin, nejlepší metoda, nejjistější, rozhodně funguje než různé přípravdy co tady pořád ty dealeři trapní nabízejí až jsou s tím hnusný, když je téma o rakovině a tam někdo přijde s hubnoucí kůrou. Držím palečky všem a pište !!!

reagovat 8.12.2011 14:43 - Martina

Dobrý den,
ráda bych se...

Potřebujete zredukovat Vaši váhu, bez hladovění a JoJo efektu?Udržujte se v kondici s výživovým poradcem.Nabízím analýzu stavby těla ZDARMA, kde zjistíte o kolik je třeba zredukovat Vaši váhu a jak změnit vyživovací stravu. Kontakt:buckova.martina@centrum.cz

reagovat 9.12.2011 00:27 - Petr

DOPORUČUJI VIBRAČNÍ PÁS...ZAZNAMENAL JSEM ÚBYTEK 10 CM ZA PÁR MĚSÍCŮ..CHCE HO ALE POUŽÍVAT IDEÁLNĚ PĚTKRÁT DO TÝDNE PŮL HODINY DENNĚ..

reagovat 12.12.2011 11:44 - Martina

To je podle typu postavy. Já...

Potřebujete zredukovat Vaši váhu, bez hladovění a JoJo efektu?Udržujte se v kondici s výživovým poradcem.Nabízím analýzu stavby těla ZDARMA, kde zjistíte o kolik je třeba zredukovat Vaši váhu a jak změnit vyživovací stravu. Kontakt:buckova.martina@centrum.cz

reagovat 1.3.2012 16:13 - Elis: Poky7@seznam.cz

Dobrý den, chtěla bych zhubnout pas. Jen nevím jak na to potřebuju jen 4 cm a nechci se držet diet na internetu.. nemáte nějakou dobrou radu.?? Děkuji pište na e-mail. Elis

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *