Jak zhubnout boky?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 18.9.2007 20:29 - Lucie

Nevíte prosím někdo, jak zhubnou tzv. madla, jak tomu říká moje dcera? Je to ta část boků, která v mém případě přetéká přes bokovky. Jsem hodně štíhlá, měřím 174cm a váha 55kg. Je mi 37 let a tohle mě trápí poslední dva roky, i když vážím stále stejně, postava se začíná měnit. Je to věkem, vím, ale jak na to? Jaké cviky platí na tyhle partie?

reagovat 19.9.2007 12:12 - Lucye

Tak přesně tyhle partie se mi jednou podařilo shodit (nicméně je zase mám, takže se na ně brzo vrhnu). Je na to takovej cvik, nebo spíš soubor cviků, ale nevím jak je popsat, je to trochu složitý, ale našla jsem je v knize Kalanetika, napsala ji Callan Pinckneyová. To cvičení je ze začátku trošku namáhavější, ale za chvíli to přejde a pak ani nezabere moc času, vřele doporučuju :)

reagovat 19.9.2007 15:42 - Lucie

Jé, tak díky Lucko, určitě jdu hned do knihovny a Kalanetiku si půjčím. Ještě nějaká doporučení? Chceme být přeci hezký holky:-).

reagovat 10.1.2008 11:50 - Lucie

Jéé já tu knížku našla doma a když tu tak čtu, že to někomu pomohlo... tak mám mnohem větší motivaci :-) tak bokům konec, hubnutí zdar

reagovat 4.3.2008 02:05 - Hanka

Zdravím, nepotřebujete poradit jak zhubnout efektivně, trvale a hlavně zdravě? Jsem tu pro vás

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.7.2015 13:11 - jittka

ahojky jak dlouho už užíváte krabičkovou dietu? Moc ráda bych něco nového vyzkoušela?

reagovat 6.10.2016 16:27 - Dita

Poraďte prosím jak se zbavit špíčků na bocích, mě se tam uloží snad všechno co sním. Asi nebudu jíst vůbec a bude to. Mojí mamce se to taky ukládá hlavně na bocích, jenže ona s tím nechce nic dělat. Já se stravuju myslím docela zdravě, ale je mi to k ničemu.

reagovat 10.10.2016 09:36 - Rozina

Poraďte prosím jak se...

Ono každýmu se to ukládá jinde. Tak je potřeba ke zdravé výživě zařadit i pár cviků na danou oblast. A jestli se stravuješ zdravě, tak hraje roli i to, kolik toho sníš atd. Třeba můžeš ve větším množství jíst něco, co ti zrovna moc neprospívá.

reagovat 13.10.2016 18:08 - Dita

Ono každýmu se to ukládá...

Nejím vůbec sladký a bílé pečivo a porce už jsem si taky hodně zmenšila.Snažím se jíst pravidelně. Našla jsem si i nějakou sestavu cviků na tyhle problémové partie. a je to teda síla. Dostala jsem kontakt do poradny svět-zdraví.Chodí tam naše učetní a hrozně si to chválí. Je pravda, že zhubla,ale nenapadlo mě že někam chodí.

reagovat 17.10.2016 20:54 - Rozina

Nejím vůbec sladký a...

Tam jsou dobrý, taky jsem tam chodila. Šla jsem tam i s naším synem. Nechtěl jíst nic kloudnýho a měl trochu nadváhu. tak na tom společně pracujeme.Nejdřív se trochu bránil, ale pak řekl že nechce mít takové zdravotní problémy jako má babička skrz nadváhu a dodržuje si jídelníček poctivě. Takže žijem zdravě spolu.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *