Jak ženy a muži snáší nevěru - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 12.8.2017 21:19 - zase další cáklá studie

"Pro každý živý organismus je nejdůležitější rozmnožit se". Co je to za kravinu? Dávno je dokázáno, že tohle není pravda, konkrétně pro lidské organismy je nejdůležitější potřeba nasycení potravou, pak pocit tepla a bezpečí, pak sexuální akt jako takový, a pak teprve přichází potřeba patřit ke skupině, která souvisí s potřebou mít vlastní potomky. Ale vzhledem k tomu, že lidí je na světě jako sraček, tak rozmnožování je potřebou maximálně pro pár ztroskotaný na nějakém pustém ostrově, kde není jiná možnost jak vytvořit skupinu. Lidé mají v běžném životě skupin spousta, v práci, v zájmech, kamarády, sousedy v baráku atd. Všechno v té studii jsou kecy, jiná studie totiž potvrdila, že jak muži, tak i ženy jsou nejvíce podrážděny skutečně vykonaným sexem jejich protějšku s jinou osobou než nějakými přiblblými lechtivými vzkazy na FB.

reagovat 13.8.2017 13:11 - ano

"Pro každý živý...

a největší bžunda je napsat, že domácí násilí je výsledkem žárlivosti :-) Nějak vám nedochází, že násilník je vždycky žárlivý, to není původ toho násilí, ale provázející jev. Násilník je schopen zmlátit partnerku za to, že se na ní podíval jiný chlap.

reagovat 13.8.2017 13:20 - Jitka

Nějak si protiřečíš: "Násilník je schopen zmlátit partnerku za to, že se na ní podíval jiný chlap." - násilník extrémně žárlí a protože je násilné hovado, tak partnerku zmlátí, když se na ní podívá cizí chlap. Uniká mi něco? Zmlátil ji kvůli tomu, že nekoupila mléko nebo kvůli žárlivosti?

Jinak souhlasím s tím, že častou příčinou domácího násilí je žárlivost, ale může to být i cokoliv jiného. Když je někdo rapl, tak mu může ruka vyletět kvůli kdejaké blbosti. Násilník může i ženu tyranizovat kvůli výchově dětí, domácí práci, názorům... To ale asi nebylo obsahem tohoto článku, který je o nevěře.

reagovat 14.8.2017 12:08 - victor5

No nevím,ale já bych nevěru nesl velice obtížně a znamenala by jistý nekompromisní odchod z manželsví s tím co nejvíce poškodit nevěrnici.Jak finančně,tak psychicky.Prostě čirá nenávist.Jestli jsem věrný a jsem,tak očekávám to samé od manželky!!!Jestli ne,nemá u mě co dělat a at jde za svou novou láskou,nebo píchačem,to je jedno.

reagovat 14.8.2017 12:13 - victor5

"Pro každý živý...

Ovšem,přiblblé lechtivé vzkazy dokáží nasrat jak chlapa,tak i ženskou.Mě by to tedy nasralo.Jak vím,že jsou to přiblblé vzkazy a nesetkali se již a proto jsou ty přiblblé lechtivé vzkazy?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 15.8.2017 00:00 - Co si o tom myslim?

Nedávno jsem četl jeden...

Ze je to blbost. Zadna emocni nevera neexiatuje, to by byli nevernici vsichni.

reagovat 15.8.2017 03:46 - Martin

Nedávno jsem četl jeden...

Ja na to, ze presne toto se pise i v tom clanku, ke kteremu jsou tyto komentare. Dle meho na tom neco je. Urcite procento lidi je stale takto biologicky podmineno, at si svou sarlivost vysvetluji cimkoliv jinym- napr. Moralnimi pravidly.

reagovat 16.8.2017 16:34 - To jsi vedle

Ze je to blbost. Zadna emocni...

jak ta jedle. Emocni neverou muzu je mysleno, ze zenac se neschazi s jinou "jenom" kvuli sukani, ale ze svou milenku i miluje. To pak je hrozba pro manzelku, ze si jednoho dne ten jeji nevernik sbali fidlatka a zalozi si novou rodinu s milenkou a manzelka prijde o zaopatreni pro sve deti.
Takze je pravda, ze Chlap se boji, aby jeho stara nesukala s jinym a on pak nevychovaval kukacci mlade, a zenska se boji, aby se jeji starej neangazoval emocne mimo manzelstvi z duvodu uvedeneho vyse.

reagovat 16.8.2017 18:22 - jak ty víš, co je tím myšleno?

jak ta jedle. Emocni neverou...

Pokud se emoční nevěra dává do kontrastu s fyzickou, pak to znamená, že lidé jsou zamilovaní do někoho jiného než je partner, ale neprobíhá tam sex.

reagovat 16.8.2017 21:27 - TT

Pokud se emoční nevěra...

ono je to trochu jednodušší. V rámci emoční nevěry opravdu nemusí probíhat sex, nebo jen občas. A dnes v rámci internetu, mobilů a internetových seznamek, jde o dosti rozšířenou záležitost. Někdy se tomu říká i virtuální nevěra. A výsledek je opravdu ten, že muž pod vlivem té druhé ženy, do které se zamiluje, začne na své partnerce hledat chyby, které mu do té doby nevadily, apod.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *