Jak zatočit s kilogrami nabranými all inclusive - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2013 06:44 - Dana

Kilogrami?

reagovat 2.8.2013 10:22 - Rika

Kilogrami?

... opravdu nechápu jak tohle může projít...

reagovat 2.8.2013 13:22 - RE

MOŽNÁ TO SEM NEPATŘÍ ALE NĚKDO ŘEKNE ŽE KDYŽ NEDRŽÍ DIETU PANNNNNN, PREZIDENT DIETU TAK NENÍ INTELIGETNÍ, PANÍ CO TO PÍŠE JAK JE NA TOM ONA???? KDO JE INTELIGETNÍ??? DA SE TO DEFINOVAT? JSME VŠICHNI LIDI A PROTO ŽE PAN PREZIDENT JÍ NENÍ SYMPATICKY TAK JAKO MNE KOKTAVEJ KNÍŽE , DEBILNÍ SPÁČ!!!! KTEREJ CHCE Z LIDÍ UDĚLAT OTROKY TAK JSEM BLBÁ??? PROČ HO NAZYVÁTE ZEMAN, ON MÁ TITUL JE PREZIDENTEM TOHOTO NÁRODA KDYBY TAM BYL KOKTOŠ USLINTANEJ A TO NENÍ ANI ČECH PAKTOVAL SE S FAŠISTAMA A TO POKRAČUJE TA K ON BY BYL PAN PREZIDENT??? UMĚLCI AT JDOU DO PRDELE, DOSTÁVAJÍ DOTACE A PAN PREZIDENT ZEMAN NA NĚ BUDE KÁLET ONI TO DOBŘE VĚDÍ PROTO HO NEUZNÁVAJÍ AT JDOU MAKAT DO KOLBENKY A NÉ SE VOŘÍRAT PO VEČERECH KRAJČO!!!!!!! JDI DO PRDELE A VŠICHNI UMĚLCI LIDI POTŘEBUJÍ ZAJISTIT RODINU, MALÉ DĚTI, ZAPLATIT NÁJEM. TAK TÁHNĚTE!!!!!!!!!!!!!! NÁM JE JEDNO JESTLI DRŽÍ DIETU, ON JE SVOBODNY ČLOVĚK ALE NEJDE VAM NA RUKU NECPE SE VAM DO PRDELE TAK JE JENOM ZEMAN?? UMĚLCI NIC NEUMÍTE, BERETE DOTACE A ZASE CHCETE ABY BYLA JENOM SMETANKA A CHUDÍ.KAŽDA KURVA JE CELEBRITA JSTE LIDEM K SMÍCHU A NOVINÁŘI KTEŘÍ PÍŠOU O NICH , TAK TO JSOU OPRAVDOVÍ LUZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 3.8.2013 03:04 - Jak zatočit s kilogrami

No to je opravdu TVRDÝ oříšek. :.(

reagovat 3.8.2013 17:16 - Lu

... opravdu nechápu jak...

Dnes projde vše. Nikdo nic nekontroluje ani pisálek sám po sobě.Protože musí rychle donést šéfovi článek,jelikož je okurková sezóna a není o čem psát. Už samotný nadpis včetně hrubky je šílenost.Pisálci neumí česky?? Nebo chtějí být jako-by nápadití??Prostě jedna velká hrůza.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.8.2013 08:16 - Vavi

Musím říci, že po tom co jsem si přečetla komentáře a hodnocení některých hotelů na http://www.hotelove-recenze.cz, převážně potom těch v Tunisku se divím, že v nich člověk neumřel hlady. Některé recenze hotelů jsou vážně hrozné a tam tyto problémy určitě není třeba řešit. Ptávě naopak :)

reagovat 12.8.2013 16:36 - dodo740

Dobrý deň. Už som niekoľko krát napísal,že je overené mnou ako aj iných uživateľov,že na schudnutie tabletky GREEN COFFEE sa nezaklada na pravde. Ja som užil 120 ks a neschudol som ani deko.

reagovat 15.8.2013 19:38 - Ajajajaj!

Už jsem zchudla o tři kila,zbylo mi jen na v o l e j..,po voleji jedu dolu,tam je pravá jemnota,do voleje dnes přidávaj čtyři chlupy z kojota.

reagovat 15.8.2013 20:45 - Marek

MOŽNÁ TO SEM NEPATŘÍ ALE...

S tím se nedá než souhlasit. Vidím to naprosto stejně.

reagovat 4.9.2013 09:39 - Mirka

MOŽNÁ TO SEM NEPATŘÍ ALE...

Vážená paní,vám velmi vadí,když někdo napíše pouze Zeman.Ale vy sama byste si měla pořádně vypláchnout ústa.Proč tolik zloby?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *