Jak začít sex???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2008 23:57 - Pepa

Ahoj všichni,mám malí problém.Je mi to trapné,ale mám přítelkyni,kterou fakt miluju,ale nevím jak sní začít sex.Když jsme spolu je mi fajn,ale vůbec nevím jak stím začít,když nato pomyslím tak mi je tak divně,prostě nevim jak dál a tak prosím o radu.Budu vděčnej za radu,ale prosím pište jen opravdové rady,a né uchilárny,které tady občas jsou k přečtení.Moooc děkuju Pepa.

reagovat 4.8.2008 14:31 - Radil

Pepo, nejlepší je jít na to romanticky. Vode mě to sice vůbec nesedí, jelikož romantická duše nejsem, ale.........Napust' plnou vanu vody a přidej hodně pěny. Bouchni šampus, připij si se starou na zdorovje a pozvi ji do vany. Ted' je na to ideální počasí - je vedro, člověk je zpocenej jak vrata u chlíva, vana přijde vhod každýmu. To určitě nevodmítne. No a v tý vaně si ji posadíš pěkně před sebe, vona se vo tebe vopře a budeš jí umejvat prsa, přitom ji dráždit prstama na bradavkách, za chvíli sjedeš níž a budeš ton samý dělat s poštěváčkem. Vona si tvoji ruku povede tak, jak jí to bude nejpříjemnější a tim pádem bude pěkně rozdělaná a dostane na TO chut', takže ti TO paradoxně nakonec navrhne vona sama, a ne ty jí. No a pak už to pude ráz naráz; vylezete z vany, přesunete se do postýlky nebo jinam (nech to na ní) a tam budete pokračovat. Pokud ti vona sama řekne, jak v posteli začít (bude to chtít podle svýho scénáře), neprotestuj, a dělej, co řekne. Pokud neřekne nic, znamená to, že to chce nechat na tobě, a ty máš volný pole působnosti. Mužeš improvizovat: to znamená - mužeš si ji třeba posadit na klín, cucat se s ní, pak jí prohmatávat prsa a cucat bradavky, pak si ji položit na postel a lízaz jí mušličku, a pak už ti, předpokládám, sama navrhne pokračování. Takže zase neprotestuj, neni proč, pravděpodobně tě bude chtít dráždit orálně, což je velmi příjemná sexuelní aktivita (a taky to ticho, no neber to), a jestliže trpíš předčasnou ejakulací, tak ji při tom orálku trošku krot', aby ti ho rukou netřela, ale jenom volizovala varlata a žalud, a za chvíli jí mužeš navrhnout, že jí to nastříkáš bud' do pusinky nebo na prsa. Jedno nebo druhý si určitě nechá ud0ělat. Pak se jděte spolu vosprchovat, umej jí prsa, vona ti ho taky umeje a přesuňte se zas do postele. Řekni jí, at' ti udělá masáž prostaty a análku, to znamená, at' tě namaže gelem mezi půlkama a strká ti do konečníku prstíky (s vostříhanejma nehtama !!!) nebo uměláka, a až se ti vobnoví erekce, zeptej se jí, jak to chce. No a mužeš si ji podávat ve všeljakejch polohách, jak ti vona řekne, a samozřejmě nejenom do mušličky, ale i do análku. No a jestli předčasnou ejakulací netrpíš, tak mužete z orálku přejít rovnou na sex a pak teprv mužeš poprvý stříkat: do pusinky, na prsa, do mušličky, do análku.Tak zkus tenhle postup a pak sem napiš, jaký to bylo.

reagovat 4.8.2008 14:47 - Terka

No, Pepo, co poradit. U nás to začíná tak, že vidím toho svýho krásnýho chlapa, jak se ke mně blíží...pak na mě sáhne...políbí a...víc opravdu netřeba :o)

reagovat 1.10.2008 21:17 - Davac

Musis koupit nejakou dobrou flasku. Opiji. A ono bude chtit vse. No tak ji ohnes a je to.

reagovat 2.10.2008 07:08 - Adél

Posaď jí na postel a začni jí líbat když u toho řekneš, že jí miluješ, nebude to na škodu. Podle jejího dechu poznáš jak moc je vzrušená, potom příjdou na řadu ruce a když se nebude nijak bránit a dech se bude stupňovat. Dá se předpokládat, že už taky netouží po ničem jiném než po milování. Otázka je jaký máte zkušenosti. Myslím, že by ani nevadilo když to řekneš narovinu už po polibcích, že by si se chtěl milovat a pak máš jasno hned.

Zdarec

A napiš výsledek pač měsíc už je fuč.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2017 16:31 - Steve

To je ale čuně ...

reagovat 10.11.2017 16:35 - létající Čestmír

Když jsem ve sprše tak...

Mělas mu říct,že se bude kouřit,ale že ten jeho doutník je třeba zapálit a pak si měla mu pod ocasem škrtnout zapalovačem.

reagovat 12.11.2017 08:47 - ll

Když jsem ve sprše tak...

Praxe dělá mistra, měla jsi ho vzít do sprchy a pohonit mu.

reagovat 22.6.2018 21:20 - Honza

Ona mi strká pořád ruku do řiti co s tím??

reagovat 23.6.2018 08:39 - nicky jedné ba.by :-)))) sm.dm pal.mila bodlin.ka s.am te.čka c,clam soj.ka stevi.e Gadu.s t pravá soj.ka tak hnu.sné přís.pěvky naleznou se

:-))))sm.dm
ano,jste duševní mr..záci !!! Opakovat to už nebudu, stačí??
:-)))sm.dm
Pe.dobábo jdi utřít uslintanýho deme.nta,umýt ha.jzlíky a ne.opruzuj.Vnoučata nejsou,kamarádky nejsou,manžel utekl - to je ale osud.
:-))))sm.dm
Uda.vačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám od.porný, nenáviděný.
:-)))sm.dm
ču.bko,taky jim chodíš na pe.kárnu haj.zle.
:-))))sm.dm
Konečně jsi se zatituloval sám. Ano jsi hnu.sná p.i.č.a.
:-))))sm.dm
TÉMĚŘ VŠECHNY A TO JE ROZDÍL ZM .RDE. HNU.SE POMLOUVAČNÝ,DE.BILE Z VYCHLAS.TANÝM MOZKEM !!
:-))))S.m.dm-toto je tam 50xx
Kde kliknu tam , samochválou smr.dící, nebo sprostě nadává, někdy se mu poštěstí i věta spisovně napsaná. Až na ty háčky, tečky a čárky. Likvidátor diskusí, známý celému netu. Blokovaný všude, kde se dá. Zoufale sám je a bude. Se svou nafukovací Věrkou a mrd. strojem, čímž se chlubí. Vyjímečný ve své blbosti.
:-))))sm.dm
Ta nafukovací,že? Jen ji musíš každý den dofukovat.
:-))))sm.dm
Ty si patřičně umyj tu pos.ranou prd.el, smrdíš hov.nama až tady. A utři ten poslintaný monitor.
:-)))sm.dm
Udavačské hov.ado. mu.kl, svi.ně. Tak hluboko klesl. Sám odporný, nenáviděný.
:-))))sm.dm
Di.ktátorko, nepiš lidem co mají dělat. Raděj si k těm vypraným záclonám umyj okna.
:-))) s.m.dm
Ahoj Kopí, jdeme se s J. koukat na Vraždu motorovou pilou...motivace bude..:-))))... nedávno mi to tady připomínalo Psycho..-)))
:-))))sm.dm
ty jsi troska mr.zá.cká co:-)))to je odpad lidi..hn.ůj...to se nevidí...to je p.rase:)))
:-))))s.m.d.m
Koukl jsem se jajínku, jestli tě ještě neblokli, ale už to bude brzy, blbe hrnčířský.
:-)))) s.m.d.m -píše za chlapa
Přeji ji tu výhru. je zajištěna. Nemusí se starat o budoucnost, nevzal bych žádný úplatek, jsem finančně zajištěný, vrátil jsem se nedávno z Malorky a zas odlétám do Francie. Jen na delší víkend . A v Paříži mám s rodinou zajištěný Silvestr. Ty budeš se svou nafukovací Věrou u tv?? S takovými diplomy si tapetuji WC. Jsem hodnocený finančně a né málo. Nečekám, abych si musel koupit nové boty.
:-))))smdm palmila
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-))))sm.dm
a ty jsi z*rd a blb v jednom, i když si měníš nicky a IP.
:-)))) s.m.d.m
Tak jsem koukl a jdu z toho smradu. To jsi dopadl křap.káči, sám se sebou si psát. Všichni na tebe s.e.r.ou.
:-))))smdm
J.C slušný člověk? Takový hnus jsem nezažil a neviděl co jsem živ. Hraje si na slušného, sám se chválí a je tu za bl.bce.Všem.
:-))))sm.dm
Už ráno a jsi zlitej křa.pkáči, mozek máš už pro.chlastaný, dej pozor na játra, to jde potom rychle, zežloutneš a jsi v p**eli.
:-))))sm.dm
jakou diskusi, tady tu žum.pu? Hnojiště plné s**ček.
:-)))s.m.d.m
V p.r.d.e.l.i jste byli, sedíte uslintané u pc. To já byla teď u holiče, jsem připravená na tu televizi. Pááá . na tu žum.pu už fakt nevkročím, m.r.ch.y. přibl.bé.
:-))))oprava
přibl.blé..
Jdu si ještě koupit nový kostým, samozřejmě značkový.
:-))))sm.dm
Dobrý večer seniorky, snad vám dnešní slunečné počasí dopřálo, být aspoň chvíli na sluníčku. Kdo je nemocný, přeji uzdravení.
Báro, tak to já dovedu taky věci s pc, potom prosím syna o rady... o pomoc. :-))))smdm
Takže.. Nelly, Báro.. dejte vědět, budeme držet palce a myslím i na Zorku.. tak ať je líp..
Magdi, rizoto mám v plánu už delší dobu, díky za tip. Ale prvně si udělám segedín... Už zítra.
Utíká to Magdi, musela jsem se podívat, jak dlouho jsem vlastně v tom důchodu? Sedmým rokem.. šla jsem dřív, zdraví mi nedovolilo být dýl a tak nějak mi to vyšlo.
A utíká rok za rokem... tak dost nostalgie, jdu si uvařit čaj a kouknu na jakýsi to meil. Hezký večer, dobrou noc všem.
:-)))sm.dmano,jste duševní mrzá ci...
jo jo..časy se mění.. a taklhle na mě dnes žaloval meilem můj vnuk, je dislektik a pod..., tak snad to přečtete..:-))))
Ahoj mami,jo dneska jsem dělal lívance a byli bobrí a mimiochodem jak si mohla sní vydržet celí děctví když já tady nevidržím v klidu ani týden,babča me z radostí cpe kapkama a tabletkami a furt mě provokuje stím jak víborně chutnají zezačaku to bilo vtipní ale už je to otravní,už budu muset končit babča si asi bude chtít psát s joškou tak zatíden a pzdravuj chlapy.bab.ka nadáv.ka :-)))pal.mi.la sam te.čka bod.lin.ka cc.lam Ga.du.s soj.ka
PROČ
cpe vnuka dys.lektika tabletkami a kapkami když je nechce a bo.žátko si stěžuje matce,no proto aby měla čas k op.lzlým na.dávkám vydrží celý den celou noc sama se sebou. Proč když našli její adresa tolika ni.cků začala tahat do své špíny kamarádku že jí dala počítač? Proč tahá do své špíny dceru že má známe ha.cke.ry na CO?No proto já nadávám budu hodná a vy budete špíny!
jsi jak píšeš hov..no u cesty
Není divu že musela spíš do důchodu
HN.US OD BA.BY
ZNIČILA LIDEM DISKUSÍ VÍCE!!!!
STAČÍ SI TO NAJÍT VÍTE K.DO A OD.KUD TA ROBA JEST!!na.dávka i pekar.na u zla.te ma.my,

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *