Jak začít sex???

První příspěvky v diskuzi

reagovat 2.8.2008 23:57 - Pepa

Ahoj všichni,mám malí problém.Je mi to trapné,ale mám přítelkyni,kterou fakt miluju,ale nevím jak sní začít sex.Když jsme spolu je mi fajn,ale vůbec nevím jak stím začít,když nato pomyslím tak mi je tak divně,prostě nevim jak dál a tak prosím o radu.Budu vděčnej za radu,ale prosím pište jen opravdové rady,a né uchilárny,které tady občas jsou k přečtení.Moooc děkuju Pepa.

reagovat 4.8.2008 14:31 - Radil

Pepo, nejlepší je jít na to romanticky. Vode mě to sice vůbec nesedí, jelikož romantická duše nejsem, ale.........Napust' plnou vanu vody a přidej hodně pěny. Bouchni šampus, připij si se starou na zdorovje a pozvi ji do vany. Ted' je na to ideální počasí - je vedro, člověk je zpocenej jak vrata u chlíva, vana přijde vhod každýmu. To určitě nevodmítne. No a v tý vaně si ji posadíš pěkně před sebe, vona se vo tebe vopře a budeš jí umejvat prsa, přitom ji dráždit prstama na bradavkách, za chvíli sjedeš níž a budeš ton samý dělat s poštěváčkem. Vona si tvoji ruku povede tak, jak jí to bude nejpříjemnější a tim pádem bude pěkně rozdělaná a dostane na TO chut', takže ti TO paradoxně nakonec navrhne vona sama, a ne ty jí. No a pak už to pude ráz naráz; vylezete z vany, přesunete se do postýlky nebo jinam (nech to na ní) a tam budete pokračovat. Pokud ti vona sama řekne, jak v posteli začít (bude to chtít podle svýho scénáře), neprotestuj, a dělej, co řekne. Pokud neřekne nic, znamená to, že to chce nechat na tobě, a ty máš volný pole působnosti. Mužeš improvizovat: to znamená - mužeš si ji třeba posadit na klín, cucat se s ní, pak jí prohmatávat prsa a cucat bradavky, pak si ji položit na postel a lízaz jí mušličku, a pak už ti, předpokládám, sama navrhne pokračování. Takže zase neprotestuj, neni proč, pravděpodobně tě bude chtít dráždit orálně, což je velmi příjemná sexuelní aktivita (a taky to ticho, no neber to), a jestliže trpíš předčasnou ejakulací, tak ji při tom orálku trošku krot', aby ti ho rukou netřela, ale jenom volizovala varlata a žalud, a za chvíli jí mužeš navrhnout, že jí to nastříkáš bud' do pusinky nebo na prsa. Jedno nebo druhý si určitě nechá ud0ělat. Pak se jděte spolu vosprchovat, umej jí prsa, vona ti ho taky umeje a přesuňte se zas do postele. Řekni jí, at' ti udělá masáž prostaty a análku, to znamená, at' tě namaže gelem mezi půlkama a strká ti do konečníku prstíky (s vostříhanejma nehtama !!!) nebo uměláka, a až se ti vobnoví erekce, zeptej se jí, jak to chce. No a mužeš si ji podávat ve všeljakejch polohách, jak ti vona řekne, a samozřejmě nejenom do mušličky, ale i do análku. No a jestli předčasnou ejakulací netrpíš, tak mužete z orálku přejít rovnou na sex a pak teprv mužeš poprvý stříkat: do pusinky, na prsa, do mušličky, do análku.Tak zkus tenhle postup a pak sem napiš, jaký to bylo.

reagovat 4.8.2008 14:47 - Terka

No, Pepo, co poradit. U nás to začíná tak, že vidím toho svýho krásnýho chlapa, jak se ke mně blíží...pak na mě sáhne...políbí a...víc opravdu netřeba :o)

reagovat 1.10.2008 21:17 - Davac

Musis koupit nejakou dobrou flasku. Opiji. A ono bude chtit vse. No tak ji ohnes a je to.

reagovat 2.10.2008 07:08 - Adél

Posaď jí na postel a začni jí líbat když u toho řekneš, že jí miluješ, nebude to na škodu. Podle jejího dechu poznáš jak moc je vzrušená, potom příjdou na řadu ruce a když se nebude nijak bránit a dech se bude stupňovat. Dá se předpokládat, že už taky netouží po ničem jiném než po milování. Otázka je jaký máte zkušenosti. Myslím, že by ani nevadilo když to řekneš narovinu už po polibcích, že by si se chtěl milovat a pak máš jasno hned.

Zdarec

A napiš výsledek pač měsíc už je fuč.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 10.11.2017 12:02 - Petra

Když jsem ve sprše tak brácha má na mě nejvíc otázek a pořád otravuje.Řekla jsem mu že se šukat nebude tak on si ho předemnou vyhonil.

reagovat 10.11.2017 16:31 - Steve

To je ale čuně ...

reagovat 10.11.2017 16:35 - létající Čestmír

Když jsem ve sprše tak...

Mělas mu říct,že se bude kouřit,ale že ten jeho doutník je třeba zapálit a pak si měla mu pod ocasem škrtnout zapalovačem.

reagovat 12.11.2017 08:47 - ll

Když jsem ve sprše tak...

Praxe dělá mistra, měla jsi ho vzít do sprchy a pohonit mu.

reagovat 22.6.2018 21:20 - Honza

Ona mi strká pořád ruku do řiti co s tím??

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *