Jak zacházet s homosexuálním dítětem? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.11.2011 08:42 - palailogos

homosexualita je léčitelná. Voni vám to musulmani vysvětlí, až to tady převezmou.

reagovat 15.11.2011 09:11 - ?

homosexualita je...

Ty jsi vážně kripl.

reagovat 15.11.2011 09:18 - !

Pěkný článek. Podle mě je důležité, aby rodiče dítěti jeho odlišnou sexuální orientaci nepředhazovali, neřku-li nevysmívali se mu proto a neuráželi jej atd. Dítě to má asi takhle dost těžké mezi vrstevníky a bude se s tím potýkat celý život, tak alespoň rodiče by měli mít pochopení, tolerovat to a nezavrhnout dítě pro toto.

reagovat 15.11.2011 11:50 - !!

Myslím, že takovéto debaty jsou úplně zbytečný! Jest-li je a nebo není dítě homosexuální stejně nikdo nepozná a mohu dosvědčit, že ani samo neví ani v 18 rokách kam vlastně patří.Hlavně se vyhýbat takovým blbcům jako je ten blb na Pánskejch tangách.To je tedy síla, toho by měli utratit na státní útraty!

reagovat 15.11.2011 11:56 - Ruda

Seřezat ho, on by si to ještě rozmyslel! Devianta bych doma nestrpěl. Ono by ho to rychle přešlo, tyhle moderní manýry!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 8.4.2014 02:38 - Podvod

Rádoby "vědci" se snaží vnutit blud o jakési vrozené dispozici k jiné sex. orientaci a stupidní názor, že je to něco tolerovatelného, přijatelného, neškodného. Je to tak "normální", jako když 7-leté dítě má zkušenosti s drogami, alkoholem nebo sexem. Jediným řešením je získat pravdivé informace a zachránit dítě i sebe z této zhoubné populární pasti.
z.34.9@seznam.cz

reagovat 8.4.2014 09:24 - Podvode,

zvolil sis výstižnou přezdívku, neboť tvoje kecy jsou podvod. Homosexualita je daná a vyžadovat opak je stejná pitomost jako chtít po někom, aby měl delší nohy nebo tři ruce.

reagovat 10.4.2014 18:27 - Mirek

Rádoby "vědci" se...

Nějak jsem nepochopil,proč by to měl být podvod,jelikož je více než jasně prokázáno že homosexualita je vrozená.Něco jiného je homosexuální chování,toho se může dopustit teoreticky kdokoliv,hlavně tedy např.vězni,nebo lidé stejného pohlaví kteří jsou nuceni okolnostmi být spolu apod.Jako sexuální orientace je homosexualita naprosto neškodná,jen nesouhlasím z lobbováním sexuálních menšin,za stejná práva a status,jaké mají klasické heterosexuální svazky,nebot' to ve své podstatě žádné manželství není a ani být nemůže.Ovšem to kdo z kým žije,bych absolutně nesoudil,jelikož je to v pořádku a také každého věc.Tak tady prosím nemel nesmysly o poznání jakýchsi pravdivých informací a zhoubné populární pasti,nebot' je to jen tvůj ničím nepodložený názor.

reagovat 10.4.2014 19:47 - Ano

- ruzni nabozensti fanatici a fundamentaliste odmitaji vzit na vedomi vedecky prokazany fakt, ze ruzni jednotlivci jsou sexualne ruzne objektivne orientovani - a ze tedy vedle heterosexualu existuji i homosexualove a bisexualove.

Misto toho tito lide prosazuji nazor, ze kazdy ma povinnost se chovat vyhradne heterosexualne, nebo se uplne vzdat sexualniho zivota. Tvrdi v teto souvislosti tez, ze vyse naznaceny pristup je - s bozi pomoci - pro kazdeho naprosto realizovatelny, a ze se bohu nikdo nemuze vymlouvat na to, ze pro nejake svoje objektivni vrozene dispozice je nucen se chovat homosexualne.

Homosexualni chovani povazuji tito lide za hrich, pro ktery neni zadna omluva, vymluva ci jine platne zduvodneni pred bohem. Sexuologicka fakta o objektivnim charakteru homosexualni orientace pak povazuji za mylna, neplatna, nebo dokonce "vedecky prekonana".

Pojem "homosexual" nekdy podobni lide vubec neuznavaji - misto toho mluvi o "zvrhlicich" ci hrisnicich, kteri se - ve sve "hrisne vzpurnosti proti bozimu radu i prirode" - oddavaji svym "necistym, zvracenym, nerestnym vasnim".

V tomto kontextu je treba tez chapat vyjadreni byvaleho iranskeho presidenta Ahmenidezada, ktery pri sve navsteve USA (pri prilezitosti zasedani VS OSN) na otazku o pronasledovani gayu v Iranu odpovedel, ze pry "v Iranu nejsou zadni homosexualove".

Homosexualni chovani je konkretne z pohledu islamskych fundamentalistu hrichem zvanym "lavat", za ktery se i popravuje.

Fotodokumentaci ilustrativni popravy dvou mladych iranskych Arabu z roku 2005, kteri byli po lekarskem zjisteni cerstve analni penetrace odsouzeni k tvrdemu bicovani a obeseni, lze nalezt zde:

http://tinyurl.com/pcbj3pt

reagovat 10.4.2014 19:58 - jakou

- ruzni nabozensti fanatici a...

toleranci můžeme očekávat tam, kde ukamenují svobodný zamilovaný pár- chlapce a dívku- za nemanželský sex.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *