Jak vzniká závislost na alkoholu - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 14.5.2002 12:25 - Gloooria

Píše se sice, že člověk, kterej se vyléčil ze závislosti alkoholu pak už nesmí pít, jinak by toho spadnul znova, asi to obecně platí...ale třeba můj děda se před dvaceti lety vyléčil ze závislosti na alkoholu (prý - to sem eště nebyla na světě - chlastal fakt brutálně), pak 10 let nepil a teď tak 10 let pije asi tak 3x týdně k jídlu 2dc vína a problémy žádný nemá. Takže to asi nebude tak definitivní :)

reagovat 17.5.2002 22:09 - jarda novotny

Mam rad pivo, mam na nej chut skoro porad . Jsou dny,kdy se to prezene, a chut pomine, ale druhy den je to tu zas. No, ale na treti skupinu zavislosti na alkoholu se necitim. Kdyz si pivo nebudu chtit dát tak si ho nedám. ( jarda 20)

reagovat 7.6.2002 22:05 - Ája

Zajímalo by mě, jaký je sex na droze.

reagovat 10.6.2002 13:49 - Jituna

Jsu vyléčená alkoholička a jsu strašně šťastná,že už nepiju.Bylo to peklo.Alkohol je velmi zrádný a trvá dlouho,než si člověk přizná, že je závislý,někdo si to nepřizná nikdy,Bohužel.Byla jsem na léčení před 12-ti lety a dodnes to mám v živé paměti.
Souhlasím s příspěvkem o dědovi,který po 10-ti letech začal pít s mírou.Každý člověk je jiný a na každého alkohol působí jinak,ale všeobecně je prokázané,že pítí je tabu.

reagovat 27.9.2002 18:15 - panoramixx

Sex na droze ?zaleží na jaké že :) Pokud ti můžu říct zkušenost tak je to zajímavý .PO marihuaně dotyky ,líbaní,hlazení je 3x silnější než normálně-Záleží taky ským to děláš že pokud to je někdo kdo ti je srdci blizký tak to bude určitě se suprovým koncem :)ale nedoporučuju hulit pořád stereotyp!!!.POkud ti jde jen o sex se znamím tak tam budou chybě city .Který ti to hodně ovlivňí.Takže se ti může stát že se ani neuděláš sic se snažíš .A to jsem chlap!Co se týká extáze jo bude to faine moc faine pocity nejdou popsat snad ej obrovská chuť se někoho dotýkat ,u chlapů to má jednu nevýhodu nejsem 100% vzrušeni pokud nejsou nějak předem pořádně připraveni:-))což v té rychlosti nejde takže je to takový moc umělý člověk se snaží snaží třeba i hodinu v kuse ale dopadá to tak že holku to zanče bolet a kluk ochabne a má debilní náladu když na co se tak tešil nemá :-)A na perníku jde jen o chutě a zvrhlost.Padne tisíc krásných slov který v nolmálním stavu nelze říct .Pak to člověka štve že na droze se projevuje líp než normálně .A v sexu to samé chutě joo ale kluk pokud není ready tak nic no erekce no chance :-)a když už tak se zase neudělá.Takže co já praktikuju občas si zakouřím před a pak si to vychutnávám jinak si sex užívám s čistou hlavou :-)přídechem afrodiziaka popers:-)

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.11.2012 20:41 - Help

Jsme abstinující ženy a chceme pomoct našimi zkušenostmi těm, kdo se závislostí stále trápí.
Nebojte se a přijďte se podívat, rády Vám i zodpovíme Vaše otázky.

http://www.zavislostzeny.g6.cz/

reagovat 22.5.2017 07:16 - no

závislost je sviňa, že

reagovat 22.5.2017 07:25 - no

zavislákům je to jedno uvažují jinak

reagovat 22.5.2017 07:42 - hm

Hm, nejen ráno,ale...

ale vyhledává hlavně vlákna o alkoholu, možná je to s tím spojeno. Taky odkazuje na alkoholismus. Ale psychika to je, měla by se léčit. Možná je už ale pozdě. Myslím si, že vlastně určitě.

reagovat 12.6.2017 18:32 - Ivuška

Můj strýc byl alkoholik..vyléčil se a už dva roky nepije. Jsem na něj pyšná,..

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *