Jak vzniká alergie na slunce? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.5.2005 20:05 - Anna

Poměrně nová stránka pro alergiky všeho druhu :-)
www.proalergiky.cz

reagovat 11.8.2005 15:42 - Lucie

Má sestra má už od dětství alergii na slunce.Projevuje se ji tak,že jí pálí ruce a nohy,pak ji to oteče a zčervená.Nejhorší to je když přijde do styku na slunci s vodou,takže nějaké to koupání u ní vůbec nehrozí.Podle dr.alergická není, ale problémy má a otravují jí život. Měla už veškeré léky,injekce,dokonce jí z její krve vytvořili protilátkovou injekci,nic nepomáhá.Hledám někoho kdo měl ty samé problémy a dokáže poradit co s tím.Díky.

reagovat 3.5.2006 13:06 - Jiřina

vážená paní, mám také velmi podobnou alergii na slunce již od malička (je mi 45 let) a bohužel nepomůže nic. Nekoupu se v bazénu mi zase vadí chlór) oblékám se a snažím se slunci vyhnout. To je jedinný recept. Jakékoliv pochybení je "potrestáno"

reagovat 3.5.2006 14:02 - Linda

Homeopatika zabírají - zkuste se na ně zeptat v lékárně.

reagovat 3.5.2006 14:24 - Helena

Ja mam alergii na slunce asi 10 let.Nic neberu,jen na radu jednoho lekare se kazde jaro opaluji.Pak mam otoky,vyrazku a silene to svedi.Na noc vezmi dithiaden.Asi po 2 tydnech kontaktu se sluncem alergie vymizi pro zbytek cele sezony.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2015 14:46 - H

Alergie na slunce vzniká stejně, jako alergie na Babišovu řepku- všeho moc škodí.

reagovat 4.6.2015 15:49 - terminka

Ja mam alergii na slunce asi...

Tomu se mi nechce věřit, přece kdy\ž máte alergii na pyl taky se mu nevystavujete, dokud vám nepřesane vadit..

reagovat 4.6.2015 18:51 - H

Tomu se mi nechce věřit,...

Já bych tomu věřila. Alergii na řepku jsem potlačila tím, že jsem pár snítek utrhla a šla spát.Postavila jsem vázičku s řepkou na noční stolek. Doktorka mi sdělila, že jsem taky ovšem mohla umřít. Ale ano, prý se to šokem dá zničit. Ale pozor, ne potravinová alergie, třeba na ořechy !
Neradím to nikomu, ani s řepkou. Leda by ho někdo hlídal. Spát jsem šla proto, abych si nevyvolala falešný záchvat strachem. Ale sluneční alergii tímto popsaným způsobem řeší mnoho lidí !Tam se může stát leda to, že kůže víc oteče a bolí..Ano, ale pak to přejde.Opět, nikomu to neradím. A co píši, mám opravdu na sobě vyzkoušené a v tom bych nikdy nelhala. To je moc nebezpečná lež.

reagovat 4.6.2015 18:55 - H

Tomu se mi nechce věřit,...

Za nás když jsem byla mladá se dělávalo miminkům do sunaru to, že se přidával žloutek. Po částech, pak oříšek a další-jemně pomleté..Pomalu se přidávalo všechno. V 5 ti měsících jedlo dítě i vepřo knedlo...Děti byly tím připravené. Neznala jsem nikoho, kdo měl alergie. Později, když dospěly alergie se objevují. Je to chemickým jídlem? Netuším. Ale po maličkých dávkách dávat alergen to se dělávalo..

reagovat 5.7.2015 16:30 - kajprovi@seznam.cz

na spálení sluncem pomáhá...

Dobrý den,byla by jste tak hodná a poslala mi název těch homeopatik na sluneční alergii,jedu s kamarádkou na dovolenou auž ted se děsim že budu zase samý pupínek.Děkuji Kajprová

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *