jak vypadá samovolný potrat?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 1.5.2009 13:21 - Dita

zdravim vsechny, jsem v 6.tydnu a uz 3 den mam bolesti a krvacim.Hned 1.den krvaceni jsem byla u doktora a ten mi rekl ze vse je v poradku ze se obcas stane ze nekdo spini a dneska ze me vypadl docela velky smotek, tak 2cm,krvavy, tvrdy...myslite že to byl samovolný potrat?

reagovat 4.5.2009 12:09 -

To jste tak pitomá že něco z vás vypadne a na co čekate jako , huso hloupa , dupat jo a ta nevíš že nesmíš krvácet????? maš matku asi je pěkna kr,,,,,

reagovat 4.5.2009 12:37 - katka

dito, myslím, že tady ti nikdo moc neporadí. Pokud to samovolný potrat byl, tak už je pozdě stejně, i kdybys za doktorem zašla hned jak ta věc vypadla (možná plod, možná něco jiného, nejsem gynekolog a s potratem naštěstí zkušenosti taky nemám, tak nevím). Tvůj lékař je asi blbec, pokud nepoznal začínající samovolný potrat. Každopádně za ním zajdi a uvidíš. a těch řečí si nevšímej, někdo asi nechápe, že chceš odpově´d na svou otázku a ne potřebuješ ještě ničit nervy nějakými anonymními nadávkami.

reagovat 4.5.2009 13:23 -

Proč tu píše, proč nejde k doktorovy? co je neplnoleta , co tu vykladaš , to víš že měla potrat, jste hloupe .

reagovat 4.5.2009 15:06 - jana

Dita udělala dobře, že k doktorovi zašla. Bohužel je rozdíl, pokud jen krvácela a pokud měla i bolesti. Krvácení s bolestí je potrat, k doktorovi mohla jít dříve, ale zřejmě by tomu stejně nězabránil ... To co vypadlo byl potracený plod.Příště na nic nečekat a pokud se objeví bolesti, tak k doktorovi hned naklusat znovu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 23.11.2010 08:59 - julka

Dobrý den obracím se na...

Klasické příznaky přechodu....to znám

reagovat 22.4.2011 13:34 - Soňka

zdravim vsechny, jsem v...

Určitě to byl potrat!!!!!!Hruza chudacku!!!

reagovat 26.11.2012 08:35 - ivulineška

boužel sou lidé kteři čekaji první dítě tedy nevim že nesmi krvacet a nechcou zbytečně plašit proto se zeptaji napřiklad v teto diskuzi tak je mate podpořit a slušně jim odpovědět.dito a jestli tvuj doktor řekl že to nic neni tak se nedivim že si stoho nic nedělala protože každy doktorum věři tak si tady těch nadavek nevšimej..oni sou hloupe ti co ti tu navadaj..moje rada zni zajdi k lekaři třeba i k jinemu pokud tam ten nevi..rači bejdi 3 lekaře a dozvi se pravdu než jeden nezkušeny lekař a vše špatně.a tady na tu komunikaci se uplně vyser..držim ti palečky a snad bude zase vše jednou dobry..

reagovat 26.11.2012 08:37 - ivulineška

a jinak ditulko podle mě to samostatny potrat byl podle toho co si napsala pracovala jsem 15 let na ginekologii a co si řikala to odpovida samostatnemu potratu ale neboj se to nic neznamena mužeš mit i dalši pěkné a zdravoučké dětičky..tohle neni konec nepojse a doufej dal..to miminko ten krasny maličky zazrak světa jednou přijde a ty budeš štastná..držim palečky

reagovat 26.11.2012 10:08 - Ivulko,

a jinak ditulko podle mě to...

pusť palečky a raději se douč češtinu.
:-)
Dita tu byla před třemi lety, možná už má další dítě.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *