Jak vybrat dětem tašku do školy - koment·¯e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.10.2014 10:57 - MUDr.Tomáš Miřejovský

Děti nosí do školy na zádech moc těžké tašky a batohy. To co musí moje 13 letá dcera a 11 letý syn denně tahat na zádech do školy je jednoduše příšerné. To je snad přes 10kg učebnic, sešitů a jiných pomůcek. Děti by měly mít jednu sadu učebnic ve škole aby si takto nemusely ničit vyvíjející se páteř. Školství by přes finanční potíže nemělo takto ničit dětem zdraví. Leckde v bohatých soukromých školách to řeší elektronickou formou výuky včetně tzv.tabletů. Měl by se ale brát ohled i na tzv.standardní děti, kterých je v naší zemi většina.

reagovat 13.10.2014 10:57 - berusa

V prvé řadě by neměla být stěžejní cena, ale kvalita, nechápu ty rodiče, co hledají co nejlevnější variantu na úkor zdraví dětí. Mám dceru prvňačku, takže toto téma je celkem aktuální. Vybraly jsme společně od Emipo http://www.skolnibrasny.cz/detail.php?zbozi=4657077, cena necelých tisíc korun, takže opravdu nic tak strašného a zároveň kvalitní aktovka

reagovat 13.10.2014 11:01 - v obchodech

je tašek batohů nesčíslně mnoho.

reagovat 9.5.2015 12:57 - Rajana

U nás v papírnictví jsme narazili na aktovku od firmy Presco Group a byly jsme moc spokojeni. Odzkoušeli jsme ji a pak objednali ještě s dalšímí školními potřebami na http://www.pg.cz . Aktovka je moc pohodlná a ještě s parádním potiskem.

reagovat 14.2.2017 06:48 - Olina

No tak to je opravdu pěkný článek a největší pravdu asi vidím v tom údaji o hmotnosti, tedy že bymělo dítě nosit na zádech maximálně 10% své hmotnosti, protže to je takřka neraálné! Vidím to u neteře která začala chodit do školy letos. váží nějakých 22 kilo a jen samotná aktovka váží podle údajů od Stilu(výrobce aktovky) necelé kilo, což si myslím, že není nějak moc, má anatomicky tvarovaná záda a i popruhy jsou udělané tak aby se dětem dobře nosila. Takže když vezmu pouzdro svačinu a knížky do minimálně 3 předmětů co mají za den tak se do 2,2 kg nemůže nikdy vejít. Sama teď u stejné firmy kupuji akrovkupro našeho budoucího prvňáčka a líbí se mi paramatry aktovky versus cena.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.11.2017 11:14 - Kamila

Podívej se na heuréku, vybírej podle recenzí. Hlavně ať má kvalitní stavbu zad.

reagovat 27.11.2017 13:27 - Lenka???

ty nám nějaký ràda...

Všaku s čím máš problém????

reagovat 28.1.2018 11:46 - Julca

Jejda tady je divoko...no heuréka je fajn, ale v recenzích ani popisku jsem se u některých nedočetla, kolik aktovka váží a to je pro mě docela důležité. Jinak Heureka taky píše, co je nejprodávanější a to opravdu nemusí být nejlepší. Já jsem procházela testy a rozmýšlela jsem se mezi Topgalem a Stilem. U Stilu měli aktovku necelý 1 kilogram, bezpečnostní i anatomické prvky má, zatím myslím slouží. Kupovali jsem ji teď v lednu, protože luxusní aktovce kupované z německa se neopravitelně vytrhl popruh..pak si vyberte..

reagovat 28.1.2018 12:04 - Co?

Jejda tady je divoko...no...

Dva měsíce od reklam klid a je tady divoko? Jsi divná.

reagovat 28.1.2018 12:16 - Heureka

Jejda tady je divoko...no...

dává prostor uživatelům, aby napsali hodnocení. To sis nějak popletla. A u které tašky jsi nenašla kolik váží?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *