Jak na Vás působí Vánoce?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 15.12.2006 18:19 - linda

Ahoj Všem!
Chtěla jsem se zeptat, jak na Vás působí vánoce. Já mám teď v tuto dobu pocit, že je něco ve vzduchu. Každý je nervózní, že by se dusno dalo krájet. Snažím se tomu nepodléhat. Dárky mám téměř všechny, s výzdobou se snažím pohrát tak, aby mi to dělalo radost a ne starost. Ale okolí mě stejně jaksi válcuje. Je to o to horší, že jsem prodavačka a v obchodě je to touto dobou šílené. Ale snažím se držet v pohodě jen co to jde. A jak jste na tom Vy?

reagovat 17.12.2006 19:27 - Evka

Já vánoce přímo miluju. Vychutnávám si kvšechno co se jich týká. výzdoba, od pečení cukrový až po vánočky. No prostě radost-vůbec si nepřipouštím žádný stres kolem nich. Dárky ani né tak ráda dostávám jako spíš rozdávám-Miluji totiž ty nadšené obličejíčky když vidí to po čem tak dlouho toužili. A navíc se naše rodinka letos konečně rozrostla o dalšího člena-takže něco úžasnýho. Ale chápu, že jsi ve stresu-dělala jsem totiž v Obchoďáku a lidi jsou jako šílený a je pravda, že už ta nervozita z těch lidí se pak přenášela i na mě. Pokus se tomu tak nepodávat i když vím, že je to těžké, už bych se do krámu nikdy nevrátila. tak papa a Krásný vánoce

reagovat 17.12.2006 19:34 - Terka

Nenávidím je!

reagovat 17.12.2006 20:20 - Helena

Ja mam vanoce rada,hlavne od te doby,co jsem se tim prestala stresovat.Taky rada davam darky a mam rada tu ruznorodou vuni.

Jen zitra se vynervuji,zasadne se vyhybam vetsim nakupum ale rano proste jeden obrovsky nakup musi udelat:-((Strasne nerada nakupuji jidlo.Navic lidi budou zase vztekly a to mi zkazi den.

reagovat 17.12.2006 22:03 -

stupidni debilní šílenství a zbytečné zadlužování, hraní si na něco, pokrytecké tzv. křesťanství!Ohněm a mečem,dobylo svět, a vy to slavite!!!!!!!směšně a ubohé!At žije islám!!!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2016 13:20 - Vánoce

jsou svátky,které mám opravdu moc ráda a užívám si je.Silvestr,Nový rok už tolik neprožívám.

reagovat 1.1.2016 19:23 - Vanda

Já Vánoce a Silvestr využívám k tomu, na co nemám během roku čas...takže koukám celé dny na pohádky, navštěvuji příbuzenstvo. Snažím se vyhýbat přejídání a opíjení.

reagovat 1.1.2016 21:49 - Mirek

Mejsem křesťan, takže tu duchovní stránku nijak nevnímám a protože mám již dávno dospělé děti, tak i ty tradice jdou mimo mě.
A jak říká jedna moje známá, proč bych se měla přejídat zrovna o Vánocích?
Silvestr je druhá taková situace. Každý ať si užije ten večer podle sebe. Na nějaké chození do společnosti již nemám náladu, byť v mládí jsme vždy někde byli. A sezení třeba ve čtveřici, s jinou manželskou dvojicí je taky o ničem, takže letos jsem byl zkraje večera u internetu, potom chvíli televize a to je tak asi všechno.

reagovat 2.1.2016 14:00 - Steve

Návštěvy, dobrý pokec, dobré zobání .... proč né :-)

reagovat 2.1.2016 16:18 - Zero

Jak na mě působí Vánoce?
Zaplať pámbu, že je po nich.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *