Jak uhnat chlapa k svatbě?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.2.2011 00:09 - kdesikdosi

Prosím o radu, jak přimět chlapa k svatbě. Jedná se o přítele (37), se kterým už spoustu let žiju, ale stále není ochotný se ženit. Zdůrazňuji, že možnost otěhotnění zde nepřipadá v úvahu.

reagovat 13.2.2011 20:22 - Pouze úvaha

Tak chtěla jsem Ti poradit možnost otěhotnění, ale píšeš že to nepřichází v uvahu.
Já sama mám několik kamarádek, které takto převezly své nerozhodné partnery. jedna svého přítele dokonce nejdříve záměrně opila, pak svedla a v den, kdy se s ní chtěl rozejít mu oznámila že je těhotná. Dnes spolu mají 3 děti, ale moc jim to neklape.

reagovat 13.2.2011 20:27 - Katka

Zkusit zaútočit na ochranitelský prvek, být bez něj bezbranná, potřebovat ho. Později až si na to zvykne a bude brát za normální že ti skoro se vším radí a podobně už ho k té svatbě lze zlomit stylem "co já bych bez tebe dělala". Má to ale podstatnou nevýhodu, už nikdy v takovém vztahu nebudeš mít navrch.

reagovat 13.2.2011 20:42 - d

já bych jednala na rovinu,prostě mu navrhla sňatek s tím,že mě už žití "jen tak"nevyhovuje.Ať se rozhodne tak,nebo tak.Je mu 37 a jste spolu dlouho,to znamená že se dosud všem náznakům )nepochybuju,že byly)vyhýbal.Měl by vědět,že je pro tebe sňatek důležitý.Je v tom určitý risk,ale chtěla bys být s chlapem,který by radši utekl,než se oženil i když mu jinak život s tebou evidentně vyhovuje?

reagovat 13.2.2011 21:22 - pro kdesikdosi,

když nebude chtít, tak ho k tomu nepřinutí ani pár koní. Máš smůlu.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.2.2011 16:59 - Ulma

JIstě Modrý Alberte, uhánět někoho není fér. Partneři by na k tomu měli dojít sami, bohužel ale v dnešní době, kdy se vyzdvihují jen samá negativa, zákonem uznaného svazku je třeba mluvit i o pozitivech.Ty jsou často zesměšňovány a ti kdo to dělají, se cítí býti jako hrdinové.
Což si myslím je velmi nebezpečné, nejen pro jednotlivce, ale celkově pro společnost.
Vím, že spousta lidí v dnešní době opovrhuje konvencemi a jakýmikoli společenskými pravidly, já je chápu a docela jim i rozumím, ale jsou jistá pravidla na která by se mělo dbát, aby se člověk v životě vyhnul zbytečným malérům.

reagovat 25.2.2011 17:31 - Vincent

Je to zkrátka boj, ve kterém většina z nás nakonec zpohodlní a podlehne... :-)

reagovat 30.3.2012 18:04 - nobody

Co s chlapem, který se nechce ženit ani po 11 letech vztahu? Je mu už skoro 40. Mělo by pro takové existovat nějaké léčení!!!

reagovat 22.3.2017 11:59 - Misa

Taky potrebuju radu jsme s pritelem 3 roky mame spolu uz syna rok a pul..a furt rika ze svatba v zadnem pripade..kdyz mu rikam ze chci aby sme byly uplna rodina mely stejny prijmeni a tak ..tak mi rekne at si dojdu na urad zmenit prijmeni ze ho do svatby nedokopu..nez sme byly splou tak sme byly nekolik let nej.kamaradi a byl docela.devkar..furt mi rika jak me miluje ze by nas nedal atd..ale ta svatba achjo

reagovat 22.3.2017 15:00 - Alena

Dnes se muži ženit nechtějí. Dost holek je zlatokopek chtějí se vdát a pak se mít už jen dobře a chlap ber peníze kde ber. Já být v kůži dnešního muže tak se nežením také.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *