Jak udělat holku

První příspěvky v diskuzi

reagovat 28.1.2008 11:05 - Tomas

hoj chtel bych se zeptat vas vsech kluku i holek, co delate pro to aby jste divce udelaly orgasmus jestli znate nejaky triky nebo podobne napiste je budu jen rad .. diky .. tesim se na vse rady

reagovat 30.1.2008 09:39 - holka

mily Tomasi..tak to je velice osemetne a zdlouhave tema..:)ale dejme tomu,ze bys mohl zacit takhle:hezky ji hladit po celym tele..rikat ze je fakt krasna..lizat ji kozy a jemne mackat...nebo ji olizat celou a pak skoncit v jejim kline..kde ji budes lizat a k tomu pripojis i prstiky..

reagovat 30.1.2008 12:01 - BÁRA

Jo,s toho se snad musí udělat každá,když máš k tomu lízání ještě po ruce vybrátor tak to nemá chybu.

reagovat 30.1.2008 12:42 - Magrathea

..souhlas..lízat, lízat, lízat - to je základ..;)

reagovat 30.1.2008 13:57 - Holka

Je důležité se také pozastavit nad tím, jestli ta dotyčná prožívá snadněji klitoriální orgasmus či vaginální. Pokud ten první, tak není co řešit a díky orálku se udělá i kdyby nechtěla! No a pokud prožívá spíše vaginální orgáč, tak to chce vibrátor a pěkně aktivovat bod G. A nebo jednoduše hezky sexem :-) a vybrat nejvhodnější polohu. No a základ orgasmu je ten, že dotyčná musí být v každém případě 100% uvolněná, aby nemyslela na jiné věci, prostě totálně vypla a užívala si to... ZN: Bez zábran!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2018 17:19 - Jak lízat holku

Je to strojový překlad z webu.
1- Začít pomalu
Posouvejte se cestu dolů po těle a zkusit její stehna a hýždě na chvíli dříve, než se dostanete do kontaktu s kteroukoli částí jejích genitálií. To vám ji zapne dříve, než začnete skutečné akce. Dostaňte se tak blízko, aby si myslela, že se na ní v kteroukoli sekundu dostanete na nulu, ale okamžitě se nevzdávejte.
2 - Zahřejte ji
Než odeberete spodní prádlo, dýchate horkým vzduchem přes její genitální oblast. Dýchjte jemně, ale srdečně pro krátké trhliny najednou. Můžete mezi tím dělat a líbat stehna a břicho.
3 - Nenechte se potápět
Když začnete políbit a lízat její vulvu, postupujte pomalu zvenčí. Začněte olizováním vnějších okrajů vnějších rtů (pysky), pak je velmi pomalu rozšiřují a lízat a políbit vnitřní pysky a kolem vaginy. Dělejte to jemně, jako byste ji stále škádlivě. Dostanete se do intenzivnější akce nakonec.
4. Počkejte na klitoris
Snažte se vydržet od kontaktu s klitorisem tak dlouho, jak jen můžete, i když ji políbíte na rty a vagíně. Když ji začnete lízat, udělejte to jemně a zaměřte se na clitoralovou kapuci (těsně nad klitorisem), protože většina žen preferuje nepřímý kontakt s klitorisem předtím, než jsou plně vzrušeni.
5 - Lízejte abecedu
Pokud si nejste jisti, které mozkové cévy se nejlépe přiblíží k klitorisu, zkuste slavný návrh Sam Kinison a lízat tvar každého písmena v abecedě jako prostředek k nabídce širokého spektra přístupů. Zkuste je čas od času pokrýt celou oblast genitálií a zvětšujte je na jinou dobu a zaměřte se na samotný klitoris.
6 - Vysuňte ho
Jakmile se stane více vzrušená, můžete jemně vyčistit klitoris do úst a prohmatat si jazyk nad ním. To spojuje sání s mnohem rychlejším rytmem. Ženy jako takové.
7 - Poslouchej její reakci
Poslouchejte pozorně to, co říká, a zvuků, které dělá. Pokud se vám zdá to vzrušené, pokračujte v tom, co děláte, tak dlouho, jak jen můžete. Když se zdá, že reaguje méně, je čas vyzkoušet nový mrtvici.
8- Hum
Slyšeli jste o tom, že se člověk nazývá "hummer", ale funguje to stejně dobře, když zavřete ústa a bzučíte je na klitoris jednou za čas.
9 - Zachyťte
Držte se na jejích stehnech nebo na zadní straně, abyste se mohli otřít. Odtud se můžete také dostat a pohladit prsa, nebo pokud se jí líbí, položte ruce blízko jejích úst, aby mohla nasát prsty.
10 - Vemte celou tvář
Někdo kdysi řekl, že pokud vaše oční víčka nejsou lepkavé poté, co dali ženu orální sex, neudělali jste vše, co byste mohli potěšit. Použijte svůj nos, líce a bradu (čisté oholení, nikdo nechce brusný papír dolů) a přemístěte je. Dokonce i když používáte pouze ústa, roztřesením tváře ze strany na stranu a nahoru a dolů se skvěle zvýší tření.
11 - Používejte prsty
Penetrovat svou ženu jedním prstem a udělat "přijít sem" pohyb je skvělý způsob, jak najít její G - bod, který zvýší ante svého orgasmu. Dokonce, i když nevíte, kde je její G-spot (je dobré mít nějaké zkušenosti s tím předem), jen proniknout ji, jak si olizovat ji. Můžete také střídat mezi penetrace s penisem a potěšením ústně.
12- Udržujte kontakt s očima
Můžeš ztratit přehled o tom, co děláš ve vzrušení z toho všeho, ale je dobré, aby sis s tvou milou pohlédl do očí a dát jí úsměv a pohled, který říká: "Nikoho jiného bych radši neměl."
13- Zjistěte, kdy chcete pokračovat
Když se vaše žena blíží orgasmu, ujistěte se, že uděláte vše, co chcete. Bez ohledu na to, jestli máte krk ve vašem krku nebo tvé paži spí, pokračujte v tom, co děláte, dokud si nejste jisti, že má orgasmus.
14 - Zjistěte, kdy přestat
Klitoris je extrémně citlivý po vyvrcholení, takže když je její orgasmus u konce, nechcete ji olizovat tak intenzivně jako předtím, než dosáhne orgasmu. Když vyvrcholí, pokračuje v lízání, ale jemně se zužuje, protože její reakce začíná mírně.

reagovat 19.1.2018 18:10 - darex

třísla,zadeček,prst do něj........a jazykem nepřestávat v tempu.......

reagovat 20.1.2018 14:40 - Steve

:o))) breptové!

reagovat 20.1.2018 15:03 - darex

:o))) breptové!

zkušenosti..nic mín ani víc...))))

reagovat 20.1.2018 17:45 - Karel

Holku uděláš vždy lízáním pipinky...když to umíš začne sténat a řvát jak pominutá...orgasmus za chvíli je na světě!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *