Jak na ucpané a rozšířené póry - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 22.7.2009 10:27 - KIKINA

MYSLÍM ,ŽE JE ZCELA NEODSTRANÍ NIC.

reagovat 1.1.2011 19:10 - Bára

S rozšířenými póry bojuji již dlouhá léta, nejoblíbenějším výrobkem pro mne byl několik let Idealist od Estée Lauder. Sice tedy póry asi nijak moc nestahoval, ale pleť krásně vyhlazoval, byl velmi příjemný, sametový. Nyní mám lepší zkušenost s Pore Refiner, póry jsou čistší a menší. K němu ještě používám denně Clear Purifier.

reagovat 2.1.2011 17:00 - Carrie

MYSLÍM ,ŽE JE ZCELA...

Taky myslím, že je neodstraní nic, jenom to jde trochu zlepšit...

reagovat 18.4.2011 23:05 - Hanka

Ale odstraní. Měla jsem problém s černýma tečkama na nose a na bradě. Koupila jsem si obyčejný čistící gel od Garnier PureActive gel pro hloubkové čištění pórů. Používám ho každé ráno a večer. Jednou týdně si dělám chemický peeling ACADEMIE Derm Acte Daily Exfoliating Cleanser - Glycolic Acid 15% (na denní používání mi přijde dost silný, takže ho používám jednou týdně a nechám ho déle působit, asi tak pět minut) a poté použiji náplasti na černé tečky. Pokud budete pleť pravidelně čistit, tak Vám začnou černé tečky postupně mizet až se jich zbavíte úplně. Pokud se však o pleť přestanete starat, tak se Vám zase rychle objeví. Také jsem byla na kosmetice na ultrazvukovém čištění pleti, ale černé tečky odstraněny nebyly. Koupila jsem si i čistič pórů od značky Panasonic a byly to vyhozené peníze, nevytáhl ani jednu černou tečku.

Co se týče rozšírených pórů. Tak mi hodně pomohlo pár chemických peelingů, výsledek je vidět hned po prvním ošetření, rozšířené póry jsou jemnější a méně viditelné. Ošetření je však nutné opakovat několikrát. Jednou jsem měla pleť jenom trošku zarudlou a jednou se mi udělali takové červené jakoby boláky (nic mě nebolelo) a vypadala jsem, jako by mě pošípal roj včel, takže doporučuji chodit na chemický peeling v pátek, když nemusíte o víkendu nikam jít. Jelikož mi vadí, že se celé ošetření musí několikrát opakovat a že se pokožka musí regenerovat několikrát, tak chci zkusit laserové ošetřní, které je také skvělé na rozšířené póry. Ošetření obličeje stojí 8.000,- a stačí tam jít jednou. Pokud jsou pro Vás ošetření chemickým peelingem nebo laserem moc drahé, doporučuji ten výrobek od Academie, pokud ho necháte působit déle a budete ho používat třeba 2x týdně, tak se Vám pokožka také krásně zregeneruje a rozšířené póry buď zmizí nebo budou méně nápadné.

reagovat 18.4.2011 23:08 - Hanka

Idealist od Esteé Lauder mám také. Má velice příjemnou konzistenci, krásně voní, pleť je po použití sametová a heboučká na dotek, ale černých teček Vás nezbaví a rozšířené póry nestáhne.

Pak jsem používala přípravek od Lancome Pore Expert, ale výsledek není oslňující, možná je účinější Idealist, ale zase nevoní a pleť po něm není tak hebká a vláčná.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.2.2012 18:31 - Hanka

Chemický peeling neodstraní černé tečky, pouze stáhne rozšířené póry. Levný není vzhledem k tomu že se musí aplikace několikrát opakovat. V březnu jdu na frakční laser, který také odstraní vrchní část kůže, ale narozdíl od chemického peelingu se nemusí opakovat a je tedy nutná jen jedna rekonvalescence a také prohřívá podkoží a tím podporuje tvorbu kolagenu. Jsem na ten zázrak zvědavá, už se tam těším.

reagovat 22.2.2014 14:43 - roman

pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!

reagovat 29.7.2014 16:34 - Lilly

mi pomáhá čistit jednou za tři dny peelingem jinak šistící vodou nebo gelem a po vyčištění zaplácat póry vyživujícím zklidňujícím baobabovým olejem, po měsíci se stáhly i viditelně ;-) používám to i pod makeup a ítím se o mnoho líp než s jakýmkoli podkladem :)

reagovat 10.9.2015 18:06 - lori

Tenhle článek je jedna velká reklama. Smutné.

reagovat 19.12.2015 20:29 - Jan z Rokycan

pomoc !!!!!!!!!!!!!!!!!

Pohov!!!!!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *