Jak správně a zdravě žít?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 26.7.2006 13:33 - Vora

Jak správně a zdravě žít? Po přečtení několika diskusí, ale i článků na internetu či v časopise jsem přišla na to, že nevím, co je dobré a co špatné pro zdraví a život člověka. Jak má člověk tedy správně a zdravě žít? Někde se píše, nejezte tohle, to škodí tomuto, v druhém článku se píše, jezte to a v takovém množství. Kdybych se tím vším měla řídit, tak nebudu asi jíst vůbec nic. Protože v časopise X se píše jak je toto maximálně zdravé, a v časopise Y zase jak se to s tím nemá přehánět apod. Toto se ale netýká jen jídla. Čtu, jak deodoranty mohou způsobovat rakovinu, co je na tom pravdy? Když budu chodit zarostlá jak pračlověk, tak nejenom, že budu chodit smradlavá, ale lidi na mě budou divně koukat. Myslím si, že lidi se přidělávají spoustu zbytečných zdravotních, ale i psychických problémů...jednu trápí celulitida, druhého žaludeční vředy, třetího akné, další strie či nadváha apod. Čím to je? Není to také náhodou tím, že lidé žijou nezdravě a že podléhají vlivům společnosti a reklam? Když se podíváme do minulosti, tak lidé spoustu těchto věcí, ba přímo banalit neřešili a řešili jen opravdové zdravotní problémy a to ještě jinými způsoby léčby. Jak vzniká zubní kaz? Není to náhodou přehnanou péčí o zuby? Moje máma si jako malá zuby nečistila vůbec a na žádné kazy netrpěla, od doby, kdy s tím začla, měla kazů plnou pusu. Jak si čistili zuby lidé v pravěku? Zubní pastou asi ne! Co má člověk dělat pro to, aby byl maximálně zdraví a spokojený, když dnešní doba tomu ani trochu nenahrává, ale myslím, že jen přihoršuje. Navíc, všude z lidí tahají za všechno peníze.

reagovat 27.7.2006 09:04 - MUC.

Nejlepší, co můžete pro své zdraví udělat, je, používat svůj zdravý rozum. Ten Vám zcela jistě nechybí. V různých časopisech jsou občas pěkné nesmysly, nedivme se, jde o to časopis prodat, a tak je to dnes se vším, včetně reklam na potraviny.

mnoho zdaru přeje medik z prahy

reagovat 27.7.2006 22:51 - beruška

spíš než na rozum bych vsadila na cit

reagovat 28.7.2006 13:22 - důchodce

Jez to co ti chutná, a dělej to, co nebude jiným ubližovat. Jestliže něco nejím proto, že mi to nechutná, tak je to v pořádku. Ale jestliže něco nejím jenom proto, že někdo prohlašuje, že je to nezdravé, tak si vlastně sám sobě znepříjemňuji život.

reagovat 19.12.2006 18:44 - Zdravý Eros

Jak zdravě žít? Zkouším to takhle.

Praktikuji to asi 2 roky. Začínal jsem trubičkami prům. 3 mm, postupně jsem přidával a teď používám orig. silikonové cévky.Močová roura se přizpůsobí, používám lubrikační gel s Tea Tree oil. Ze začátku po aplikaci to při močení trochu řezalo ale teď je to bez problémů. Je to nepopsatelně příjemný pocit, když cévkou projíždíte zúžením v místě prostaty.Tak se vlastně dráždí prostata. Takto se můžete dráždit "jak dlouho" chcete a nedojde k ejakulaci a při tom zažíváte nepopsatelné pocity. Už ten pocit, že máte v penisu zastrčenou takovou trubku, která vás příjemně dráždí je rajcovní a když si jdete např. zaběhat!!!

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 2.5.2013 20:45 - Pavla Navrátilová

Ahojky, mě tedy osobně zaujal článek zde http://www.jakbytfit.cz/pomoc-prirodni-cestou/podporte-svou-imunitu/ zkusila jsem a cítím se lépe.

reagovat 25.7.2013 17:44 - Markéta

Zdravím,já osobně mohu doporučit produkty firmy Herbalife. Když jsem se rozhodla zhubnout a začít zdravě žít,dostala se ke mě tato možnost, Vyzkoušela jsem jí a nemůžu si produkty vynachválit, fungují skvěle. Cítím se každý den o moc lépe než dříve, dodává mito spoustu energie a chuti do života :) Pokud by vás někoho zajímaly tyto produkty, můžete se blíže informovat na webu http://www.tip.na-hubnuti.cz/ . A pokud budete mít zájem to vyzkoušet, dokonce vám se vším bude pomáhat váš osobní výživový poradce :))

reagovat 8.11.2014 20:04 - Anna Hnojská výživový a kosmetický poradce

Ahoj,dnes jsem se...

https://www.facebook.com/pages/Studio-Vitality/338026843035226

reagovat 11.3.2015 13:44 - Lída

výborný věci mají na vitalvibel.eu , když jsem začla cvičit objednala jsem si proteiny a ted už tam nakupuju i mlsání a chlorelu

reagovat 16.3.2015 10:13 - Nela

myslíš vitalvibe.eu? asi jsi se překlikla

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *