Jak spravne mocit

První příspěvky v diskuzi

reagovat 13.4.2004 23:20 - Tomas

Existuje nejaka technika jak spravne mocit.Jak spravne drzet penis pri moceni.Nekomu staci pouze rozepnout zip,nekdo rozepina cele kalhoty,nekdo stahuje kalhoty.Nekdo vytahne pouze mocovou trubici,nekdo vytahne cely penis.Zalezi snad na velikosti.

reagovat 14.4.2004 06:31 - ...

a ja myslela, ze mocova trubice je zabudovana na pevno v udu? ze nejde samostatne vyndavat?

reagovat 14.4.2004 06:38 - močitel

Asi toho ještě málo víš. Já běžně penis nechám v kalhotech, obzvlášť, když je zima. Abych nenastydnul. Vytáhnu jen močovou trubici a pěkně se vymočím. Na tom není nic složitého. I ženy by to měly vyzkoušet.

reagovat 14.4.2004 08:38 - IGNÁCIUS R.

Doufám, že všichni, jak tu jste, nebudete mít krátkou paměť a až budou VOLBY, že jim to spočítáme!!! Nadávat je na nic, jediné, co můžeme udělat a jak něco změnit, je právě jít k volbám. A když to uděláme všichni, tak tahle verbež ve vládě půjde od válu. Já osobně budu volit KSČM. ODS byla ve vládě - zklamali, ČSSD, KDU-ČSL jak by smet. Klub kavárenských povalečů z tzv.Čtyřkoalice snad nebudu ani rozvádět. Takže, už mě zbývají jen ti komunisté,ať počítám jak počítám... Ale to je jen můj názor.

reagovat 14.4.2004 10:18 - Kamila

Ignácie,nevím,co to má společného s názvem tohoto fóra,ale budiž,jakási paralela by tu byla,jsou to všechno vyčuránci.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.7.2017 09:55 - Adéla

Když chci se vychcat rovně musím si roztáhnout pysky oběma rukama aby byla volná cesta.3ikovná holka to dokáže jen palcem a ukazováčkem jedné ruky.,to nesmíš mít kundu jak karfiol.

reagovat 3.7.2017 15:32 - jirka

Když chci se vychcat rovně...

Taky by se me libilo mit pipinku. Moc vam ji zavidim

reagovat 9.7.2017 14:13 - !

Dva lordi spolu popíjejí whisky. Po nějaké době se jdou oba vymočit. První lord si pak umyje ruce, druhý nikoliv. První říká: "Nechci podceňovat vaše vzdělání, ale nás v Oxfordu na universitě učili, že po použití pisoáru si máme umýt ruce." Druhý lord na to: "Nás zase v Cambridge na unuversitě učili, jak si ty ruce nepochcat."

reagovat 16.8.2017 14:21 - Camillo

chlapci, muži, sťahujete si predkozku pred curanim? Celú? Kúsok? Vôbec? Mňa oco učil od mala, že vzdy celú za zalud poriadne... na prehliadke teraz doktor, že hrozí infekcia močových ciest, stačí len odhaliť ústie močovej trubice a nakonci nestahovat horedole, aby som neotvoril močové ústie. .. Tak ako? :-/

reagovat 16.8.2017 15:07 - Steve

Je to úplně jedno ... a žádná infekce nehrozí, to je zase pěkná píčovina. Tato kůže na penisu je odolná oproti kůži jinde na těle (to bys jinak měl přeci pořád pěkný opruzeniny :-D) Spíš jde o výsledný a ovladatelný močový proud ... jinak hrozí že budeš např. nečekaně čůrat na záchodě za roh - do pravýho úhlu. :-D To je asi jediný co hrozí s neodhrnutou ani trochu. Nic víc, nic míň.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *