Jak správně kouřit chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2004 20:01 - Milan

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

reagovat 17.1.2004 21:32 - učenlivá

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

reagovat 18.1.2004 15:30 - Julka

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

reagovat 19.1.2004 01:01 - Jiri

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity.
A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

reagovat 19.1.2004 11:34 - Lucka

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 6.6.2016 16:33 - Komunistumdodrzky

Představte si,že kouříte...

Vrat se do "Cinkali byste znovu klici?" a neotravuj s tim Kalouskem na vsech diskuzich. Tam s dalsimi soudruhy probirate krasy vasi diktatury a hruzy demokracie se svobodnym hospodarstvim a neotravuje slusne lidi na jinych diskuzich.

reagovat 6.6.2016 18:46 - No

Já myslím,že kouřit umí nejlépe zralé ženy,zapojí do toho ruce,prsa,hlasivky,některé i jazyk a rty.Nejdřív ho šetrně nahmátnou a tak trochu opatrně vytáhnou z kalhot a povyhrnou tričko,zkušenější si svléknou chlapa celého a vytáhnou naopak svoje tričko,tím si ho postaví a pak na něj nasadí kondom a začnou ústy přirážet,některé se neudrží a řeknou si škoda ho a vrazí si ho mezi nohy.

reagovat 6.6.2016 19:53 - Komunistumdodrzky

Já se trefuju do komunistů...

Lepsi cvok nez komunista, ale stejne bych ti chtel vysvetlit, ze co delas je vandalismus podobny psani sprostych napisu na verejnych zachodech. Pletes Kalouska do dizkuzi, ktere s nim nemaji co delat. Nepochybuji ze si myslis, ze ses vtipny, ale to opravdu nejss.

reagovat 7.6.2016 09:29 - Mirka

Chtela by jsem polykat,...

Já jsem domluvená s přítelem, že mi řekne, když se bude blížit k vrcholu a dám si špičku jazyka dozadu proti patru. co nejdál dokážu. Tím si uzavřu vchod do hrtanu a pak mi vůbec nevadí,že se mi udělá do pusy ;).

reagovat 26.6.2016 08:09 - lizani kouli

Holky jak si tak ctu ty vase prispevky tak si rikam, ze byste byli opravdy ty prave na
lizani kouli.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *