Jak správně kouřit chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2004 20:01 - Milan

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

reagovat 17.1.2004 21:32 - učenlivá

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

reagovat 18.1.2004 15:30 - Julka

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

reagovat 19.1.2004 01:01 - Jiri

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity.
A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

reagovat 19.1.2004 11:34 - Lucka

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.3.2016 23:09 - Ivana

Ani,jsi úžasná jak to...

Mám velký problém,že se během soulože neudělám.Orgasmus docílím jedině při dlouhém a vašnivém draždění poštěváčku. Hodně to záleží na mém příteli, jak se bude aktivně věnovat mé pipině vč.poštěváčku.Holky,jest-li máte podobné problémy,tak mi napište - moc moc prosí Ivana

reagovat 4.3.2016 17:09 - Sexpert

Ahojte;)..není to k...

Vykrvácíš strašně moc ... Krev bude všude ... I na zdi ... Radši potom zavolejte záchranku na transfůzi ... Užij si to :)

reagovat 4.3.2016 18:32 - Ferda

Mám velký problém,že se...

Jsem chlap, moje manželka je na tom podobně....poud ji škádlím na poštěváčku, orgáč jak vyšitý a hlasitý projev velký !!!
Jinak vaginálně nic moc...

reagovat 4.3.2016 20:18 - .

Mám velký problém,že se...

Také mám ten problém. Ale neubráním se hlasitému projevu.Prostě se nedá ovládnout. Je to jako orgasmus.

reagovat 7.3.2016 14:02 - lenka

Mám velký problém,že se...

Ahoj Ivanko,zjištují,že mám stejné chutě na sex jako ty. Ale mrzí mě,že máš takové potíže při souloží, Zkus si to udělat s robertkem,možna,že to pomůže,nebo to dělejte v takové poloze,když ti ho tam strčí,aby jeho žalud se dottoykal horní časti pochvy.Jinak si sexu užívám v plné míře v různých polohách -69 to miluju- Včera jsme to trochu přehnali,moje kundička dostala pořádně zabrat a poštěváěka se nemohu ani dotknout jak to boli. Přejí ti hodně krásných chvil při kouření a šukání.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *