Jak správně kouřit chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2004 20:01 - Milan

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

reagovat 17.1.2004 21:32 - učenlivá

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

reagovat 18.1.2004 15:30 - Julka

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

Manuka Doctor

reagovat 19.1.2004 01:01 - Jiri

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity.
A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

reagovat 19.1.2004 11:34 - Lucka

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 31.5.2015 11:30 - bibi

máš pravdu je to u mě to...

Zvykneš si. Já když začínala, tak jsem si pomáhala jahodovým topingem. Pindíka i kuličky jsem pořádně natřela a pak labužnicky slízala.

reagovat 23.6.2015 16:27 - Lída

ahoj broucku, i ja miluji...

Ano jako vi tak i já lížu přítelovi penis nejprve mu ho vytáhnu pak ho pomalu začnu honit a nakonec si ho strčím do pusy a pořádně ho mu vylížu naposledy jsem mu ho lízala u něho doma on se s toho moch úplně zbláznit a nejradši mu lížu koule

reagovat 24.6.2015 08:50 - Marta Maxová

Já jsem naposledy kouřila penis svýmu klukovi, když mi bylo 18. Pak se mi to znechutilo a už bych si ho do pusy nedala. Já taky kluka nenutím, aby mi lízal pičku. Do pipiny ať buší, klidně se do mě může vystříkat. Ale orál ne.

reagovat 24.6.2015 10:55 - Naďa

Také jsem pokládala vzetí penisu do pusy za čuňárnu a nechápala co jiné ženy na tom mají, že to dělají.
Jednou v opilosti jsem se nechala strhnou příkladem dvou dívek ve videu jak si v ústech střídají velký úd a políbila jsem příteli špičku. Za chvíli jsem už klečela před přítelem na všech čtyřech a sála ho jak o život zatímco on mi laskal pipinku.
Nedivím se, když muž, kterému manželka nevezme úd do pusy,se dopustí nevěry s kuřačkou.

reagovat 28.6.2015 15:43 - Syn

Já jsem ho lízal otci a ještě jsme s polu šukaly

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *