Jak správně kouřit chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2004 20:01 - Milan

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

reagovat 17.1.2004 21:32 - učenlivá

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

reagovat 18.1.2004 15:30 - Julka

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

Manuka Doctor

reagovat 19.1.2004 01:01 - Jiri

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity.
A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

reagovat 19.1.2004 11:34 - Lucka

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 1.1.2015 19:29 - Honza

VON JE DEBIL......nemůže...

Dobrej nápad.

Tak já si dám inzerát, že shánim holku, kerý zaplatim večeři, a za to ji potom zneužiju k mrdu.
Na večeři prachy mam.

reagovat 1.1.2015 19:34 - Jos

Dobrej nápad.

Tak já si...

pokud nemáš vánočku na břiše a nejsi krásnej, musíš na to jít jinak......rozhodně ne rovnou chtít sex, musíš nabídnout víc.......vztah, nebo lásku, nebo čas, nebo dárky......žena dycky hledá víc.....

reagovat 1.1.2015 20:19 - Honza

Při jeho debilitě mu...

No, párkrát jsem šoustal. Jednou dokonce i s pornoherečkou. A párkrát jsem šoustat moh, protože jsem narazil na takový holky, kerý byly asi vopravdu hodně zoufalý, a ty se mi nabízely. Jenže ty byly vošklivý, takže jsem s nima nešoustal.
Ale to vem čert!
Klárinko, todle téma se menuje "Jak správně kouřit chlapa?"


Tak jestli s někym provozuješ orální sex, tak bys nám mohla prozradit, jak ptáka kouříš.


Dík.

reagovat 1.1.2015 22:08 - Jojo

No, párkrát jsem šoustal....

..ty jsi klasická latentní mrdka.Zoufalá a ubohá sračka co musí na netu loudit aspoň písmenka aby si u toho mohl vyhonit čuráka.Je mi z tebe vyloženě na blití.Že tě fotr tenkrát radši nevystřík na vrata od chlíva.Mohl být od jednoho kripla klid!

reagovat 1.1.2015 22:47 - Honza

..ty jsi klasická latentní...

Tak jestli ti je vyloženě na blití z někoho, koho neznáš a kdo si určitě nehoní čůráka u toho, co si přečte na Doktorce, tak to máš ňákej divnej žaludek. Na to je dobrá Becherovka.

Takže ti přeju dobrý zažívání. Snad ti bude brzo zase dobře.


Jinak na vostatní "trefný" příspěvky, kerejma se tady na Doktorce do mě serou i jiný lidi (protože je to snazší, než vymyslet něco k tématu), a příspěvky vod tebe (jestli's to všechno, u čeho je podepsanej Jojo, psal vopravdu ty), kerý jsem si v posledních dnech nebo tejdnech přečet, je asi zbytečný reagovat.

Bránit se a snažit se vospravedlnit je tady naprosto zbytečný.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *


Posílání novinek

Nechte si posílat novinky o dění na našem serveru.

SOLGAR
   
Kde jste: Hlavní stránka > Diskuze > Sex a vztahy > Jak správně kouřit chlapa

registrace | přihlásit se