Jak správně kouřit chlapa

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.1.2004 20:01 - Milan

Rád bych zde rozvedl debatu o tom, co se nejvíc líbí chlapům na orálním sexu a jaké mají ženy zkušenosti s co nejlepším uspokojením jejich partnerů. Především bych chtěl nabádat ty zkušenější z vás, aby se podělili o své zkušenosti s těmi mladšími, protože dle mého názoru hodně češek má v tomhle velké mezery.

reagovat 17.1.2004 21:32 - učenlivá

Jako chlap bys nám ženám mohl poradit, ne? Diskutovala jsem o tom i s jedním gayem, ti by o tom mohli asi vědět nejvíc, když to znají z obou pohledů, ale pánové si raději nechávájí své pocity pro sebe a pak si stěžují, že ženy to neumí podle jejich představ. Ale jak máme vědět, co přitom muž cítí a jak by se mu to líbilo, když to nechce říct.

reagovat 18.1.2004 15:30 - Julka

To by mě taky zajímalo,jasně že bych to chtěla umět chlapovi udělat co nejlíp,ale jak mam vědět jestli je to ono,když se nevyjádří?Chlapy by nám mohli aspoň tady poradit!

reagovat 19.1.2004 01:01 - Jiri

Tedy, něco vám povím. Já si myslím, že na orálním sexu je kouzelné právě to, že je v režii ženy. To je podle mne podstata toho pocitu vzrušení. Jde o její aktivitu, o její způsob, člověk neví, který pohyb bude následovat a je vydán tak trochu na pospas jejímu rytmu, tomu, co si její ústa zamanou. Proto není korektní tvrdit, že Češky mají nějaké mezery a že jde o nějakou dovednost, kterou je bůhvíjak třeba nacvičovat. Prostě se se ústy "mazlí" s penisem a "dobývá", "ochočuje si ho" a "krotí ho" svým způsobem. Návody to podle mne nikam neposunou. Tvrzení, že některá holka "neumí správně kouřit", považuju za hovadinu a za strašáka pro některé holky, které mají malé sebevědomí. Teze o tom, že některá holka umí či neumí dobře souložit, je obdobné: může vést k frustraci ke ztrátě spontaneity.
A mně přijde víc vrzušující, když nevím, co přesně partnerka v příštím okamžiku s mým penisem bude provádět, a úžasný pocit, že to dělá zrovna ona, než když budu přesně vědět, že dokonale postupuje dle příručky pro kuřačky.:o)

reagovat 19.1.2004 11:34 - Lucka

Myslim si, že Jirka to vystih. Protože z nepochopitelných důvodů jsem byla třikrát od různých osob označena za nejlepší kuřačku, s jakou se setkali, dovoluju si vyjádřit se k tomu:). Nedělám nic, co čtu v časopisech, ale vlastně všechno. V tu chvíli pro mě existuje jen penis a já, to kouzlo, že si můžu hrát, že mi ho někdo půjčí, a ještě rád:)..radost, že na moje dráždění reaguje, když se člověk odhmotní od všeho a soustředí se (ale ne křečovitě!) jen na to, jde to samo. Snadno se dá i poznat, jesli je to "ono": najednou se to úplně poddá, krásně to klouže, není to namáhavé, nezvedá to žaludek, nebolí panty u pusy, jakobych ani neměla zuby..nádhera

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.11.2017 11:39 - Antonyo

Dobrej den mám rád kdys mě holka kouří mám to nejradši když mě pořádně kouří a dělá se přitom sama a pak když polika a nechá se postříkat.

reagovat 10.1.2018 00:47 - Mrdal

ahoj mužu ti to na oplátku...

Od kud si děvče chtěl bych skusit jak to tak krasne zvládáš s tvojí pusinkou už ted mi cuka

reagovat 10.1.2018 20:02 - Anežka hodinova spurna

Od kud si děvče chtěl bych...

Z bordelu debile!

reagovat 11.1.2018 12:20 - Praxe

Propůjčim k zaškolení svého nemalého ptáka. Vyberu pouze jednu.

reagovat 13.1.2018 02:47 - Wocas

Tedy, něco vám povím. Já...

Podle me to ma kazda zenska jinak, moje exmanzelka byla uzasna, vedela kdy se blizim vyvrcholeni, vedela kdy zrychlit, zpomalit, kdy dat az nadoraz, jina byla schopna ho kourit hodiny, nechat si pusu suk*t, zarazet az do krku, ale nikdy se ji nepovedlo me vykourit, moje nynejsi si s tim zase vubec nevi rady, ale mluvime o tom, ucim ji to, zase to skvele umi ruckama s kopou olejicku.
Asi to kazdej chlap vnima jinak, pro me je zase nejhorsi, kdyz zenska miri k memu cili, uz uz se to blizi a zacne delat neco jinyho, pritom vite, ze se snazi vas udelat, protoze uz ji boli pusa...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *