Jak slavíte narozeniny?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 6.4.2017 09:21 - Káča

Ahoj, zajímalo by mne, jak slavíte své narozeniny. V mém okolí všichni pořádají ohromné oslavy na své kulaté narozeniny - 50-100 lidí, kapela...Mne takovéto oslavy úplně děsí, nějak nemám ráda bavit se na povel, navíc mne nějak nic nedojímá na tom sledování věku. Člověk se nějak cítí, jednou na míň, jednou na víc, beru věk jako číslo, které vůbec není důležité. Taková velká oslava mi přijde spíš jako stres a zátěž, oslavenec většinou nemá čas si pořádně s někým popovídat. Dost často se to zvrhá jen v chlastačku. Já ráda slavím narozeniny jen se svými nejbližšími - buď nějaký hezký výlet, dobrá večeře v nějakém pěkném podniku nebo jen hezký den doma. Jak to máte vy. Co milujete na velkých oslavách.

reagovat 6.4.2017 11:19 - Jitka

Ahoj, zajímalo by mne, jak...

Já mám narozeniny dnes,ale už dopředu jsem říkala že nechci žádnou velkou oslavu.Jen rodinná večeře,květina od manžela potěší.Dříve byli pozvaní kamarádi,přátelé.Ale jak říká Káča nakonec se to zvrhlo v pomluvy ožralých příbuzných z 10 kolene,které sebou přivedli ti které jsem pozvala.Když sestřenka přivedla nezvaného hosta-nějakého bratrance svého manžela kterého jsem neznala,oslava skončila jeho odvozem na záchytku.Ať se tedy příbuzní naštvou,ale nikoho nezvu.Stejně nesnáším to přetvařování a za rohem pomluvy.Těším se na květinu a jen večeři s nejbližšími,tak je to nejlepší.

reagovat 6.4.2017 11:54 - Káča

Já mám narozeniny dnes,ale...

Tak Jitko všechno nejlepší a ať si ten svůj den hezky užiješ podle svých představ :)

reagovat 6.4.2017 12:06 - okresní pomrdný Hanousek t.č. v ústavu

Vožeru se a pobliji se, to je jediné co dělám,

reagovat 6.4.2017 12:56 -

si nejdřív zamrdám.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 18.1.2018 22:37 - :-)

Co třeba nějaký víkendový pobyt v lázních? Ted je toho spoustu a není to drahé. Nebo my jsme mamce nechali namalovat veliký obraz z její fotografie. Jinak kabelka je dobrý dárek, eshop dokonce znám, mě osobně by kabelka moc potěšila, jenom je těžké trefit se do vkusu dané osoby.

reagovat 19.1.2018 17:24 - Žanett

Řeším něco podobného moji mamce bude 48 a ja vubec nevim co ji mam dat k narozeninam ma hrozne rada orchideje ale uz jich má moc tak nevim jestli by to nebylo blbý jí dát další :D

reagovat 21.1.2018 19:37 - Šárka

Tak já myslím že kabelka, boty nebo nějakým šperkem nepohrdne žádná ženská. Jenom se člověk se musí trefit do vkusu, (nekdo už to tu psal), jinak je zle :-D Já bych si mamce netroufla vybrat, jelikož máme naprosto odlišný styl, ale spousta mých kamarádek si dokonce půjčuje s mamkou věci!

reagovat 21.1.2018 19:44 - no

Ještě že bývají kontejnery Adry a podobné. Takové věci tam většinou skončí. Nevybírala bych pro druhého ani pobyt v lázních. My to řešíme společným nákupem. Ať si maminka vybere co potřebuje a co se jí líbi. Nebo si koupí věc a my jí to proplatíme.

reagovat 21.1.2018 19:51 - Dotyčný

Ožeru se jak to prase a z verandy bliju zase!

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *