Jak se zbavit velkého strachu? - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 8.7.2011 07:35 - J.B.

Sevření v oblasti krku (višudhi-čakry)je způsobeno nedostatkem prány v té oblasti. Strach jako nízká vibrace (frekvence) nahradí vyšší vibraci a způsobí stažení. Vlastní myslí můžeme toto do jisté míry ovládat, ale ne úplně. Pokud je silný nedostatek prány, ani mentálním cvičením si už nepomůžeme, nakonec už ani toho mentálního působení nejsme schopni. Musíme pak spojit dohromady vše, co jde. Tedy psychické uvolňování strachu, každodenní fyzické cvičení (zprvu jen méně fyzicky náročnou jógu, po zlepšení stavu přidávat i aerobní zátěž), upravit stravu ve smyslu vyššího podílu přírodní prány, koření kurkuma, kumín, zeleninová masala, trochu chilli "pro zahřátí", dobře a pravidelně jíst a pít (ne umělé limonády bez prány a s konzervanty), více spát a odpočívat i během dne, mít kladně působící okolí (zasmát se a nedeptat se nepohodou), jógové dechové cvičení "pranajama" na čerstvém vzduchu, být v teple, pomůže i mírné opalování na slunci. Obecně pomáhá i magnetické působení v dané oblasti bez prány. Může jít i o přiskřípnutí nervu v oblasti krčních obratlů, odkud je "napájeno pránou" téměř vše (nejen oblast višudhi čakry), ale i směrem dolů, oblast zad a srdce. Více o práně a jiných zajímavých věcech je v knize Realita VESMÍRU (kosmas.cz).

reagovat 8.7.2011 09:30 - ?

Jsem mírný agorafobik, trpím úzkostnou poruchou, chodím do práce a starám se o domácnost a už se vidím, jak tohle všechno podnikám, to bych se musela odstěhovat do kláštera.

reagovat 9.7.2011 21:48 - J.B.

Jsem mírný agorafobik,...

Je to Váš problém a pokud se nepokusíte jej řešit, může vás pronásledovat pěkně dlouho. V tom Vám ani doktoři nepomohou. Manželku to drželo po dítěti asi 5 let, měla těžkou formu, nemohla vůbec ven. Totálně bez energie. Pro manžela je to utrpení. Zkoušejte aspoň něco z výše uvedeného, sama poznáte, co vám pomáhá a co ne. Dočasně mohou pomoci prášky na uvolnění spasma od páteře, ale dlouhodobě to nedoporučuji. Spíše cvičit aerobně, nebo se zapotit pohybem venku - rychlá chůze, sport. Nezmizí to ze dne na den, musíte změnit trochu styl života.

reagovat 10.7.2011 14:48 - pro J.B.

Bla, bla, bla

reagovat 10.7.2011 15:55 - Anna

No bla bla to nebude. Pokud s tím nebudete dělat vy sami nic, skončíte v křeči v posteli a nevylezete ani na záchod. MUSÍTE se překonat a jít, přes ty potíže. Sakra, překonáte to.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 14.6.2018 05:40 - Konfucius

POZNANI lze získat 3 způsoby napodobenim ,to. je cesta nejlehčí, osobní zkušenosti ,to je cesta nejtěžší, přemýšlením, to je cesta nejuslechtilejsi.
Např. kantor na střední škole uzná i jiné reseni ,jinou odpoved na zadanou otazku a dokáže se omluvit ,pred celou tridou a změnit studentovi známku z 5 na 1.
Nebo strojvůdce vlaku se dokáže omluvit za zpoždění vlaků i když ho sám nezavinil...
Atd...atd...
A jak to souvisí s Konfucius. ....No napodobení.!!! ....udělej to jako ja....

reagovat 14.6.2018 05:43 - Jinymi

SLOVY...
Např. I
v případe chybné stanovené diagnózy se pacientovi omluvit. .....

reagovat 14.6.2018 05:46 - Ano

Učitel za 1. .!!!!
Strojvůdce. za 1. !!!

reagovat 16.6.2018 08:47 - Mirek

Hodně na něj myslet, on se lekne a vy zvítězíte a budete se koukat jak strach utíká přes celou republiku a snaží se před vámi schovat a vy na něj budete hulákat, bojíš se smrade, pojď si pro nakládačku šmejde, máš hnědý kaliko posero a dám ti takovou mrdu,že si kecneš na motorku ty vejtaho!

reagovat 16.6.2018 08:48 - Mirek


ano,jste duševní mrzá...

My už tu také píšeme další generace,syn,otec,děd a vnuk.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *