Jak se zbavit chorobného odkládání povinností neboli prokrastinace - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 4.3.2011 11:00 - Petr

To mi něco připomíná... Řešit to ale neumím...

reagovat 4.3.2011 13:04 - Helena

Tak přesně to jsem já...Petře,ale jde to, jen ne pokaždé.Občas to už přerazím. Faktem je, že pokud odložím důležité řešení, celé dny a hodiny jsem ve stresu, dokud to neudělám..A jinak na stres netrpím...Zkus to,já než četla článek tady, jsem s tím bojovala, myslela jsem,že jsem flákač, lenoch...Jenže já místo řešení věcí, raději makám na jiné..Je to asi fakt nemoc.Ted mám něco, co opět odkládám,tak se do toho pustím.Jinak si zkazím víkend..

reagovat 4.3.2011 13:29 - Murphy

Práce, která se do 14 dnů neudělá sama, nezasluhuje naší pozornosti.

reagovat 4.3.2011 16:38 - yoja

ja uz se takto asi 2 roky ucim anglictinu...mam nakoupene ucebnice, spoustu sesitu, ale nejsem proste schopna zacit, mam strasne vycitky svedomi,trpim pocity menecennosti,protoze anglictinu uz dneska umi snad kazdy... krome me..mam proste nejaky zasrany blok,vim, ze to budu potrebovat,ted navic nemuzu najit praci a anglictina by se do zivotopisu hodila, sedim doma na zadku,nemam co na praci a presto to nejde..strasne me to stve,ale proste..ne

reagovat 24.3.2011 00:26 - Pája

ja uz se takto asi 2 roky...

Yojo. Tak to znám, mám to samé. Začnu se učit a když to náhodou jde, nevěřím tomu. že bych já mohla umět. A zase lenost a odkládání. Hrůza.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 28.2.2016 11:07 - Honza

Povinnosti se musej brát s nadhledem. Já se celej život řídim heslem "Co nemusíš udělat dnes, nedělej ani zejtra a máš dva dny volno".

reagovat 28.2.2016 15:04 - Produktivni

Povinnosti se musej brát s...

Proto povazujes soucasny system za "zkurveny", pro flakace jako ty byla lepsi komunisticka diktatura; lidi delali jako ze pracuji a komunisti delali jako ze je za to plati.

reagovat 28.2.2016 15:26 - Honza

Proto povazujes soucasny...

To nevim. Mně bude teprv pětatřicet - za komunismu jsem toho moc vodpracovat nestihnul...

reagovat 4.3.2017 09:45 - Marie

Bojuju s tím již dlouho.Mám doma docela nepořádek,spoustu nedodekanych věcí,mnoho věcí není na svém místě,říká mi to kazdý (jak moje maminka,která občas přijde,tak i moje děti),a já se bohužel nedokážu donutit vše uklidit a dát na své misto.Misto toho sedím a koukám na televizi nebo si jdu na chvilku zdřímnout.Vim,že se musím strašně moc změnit,ale vubec nevím,jak to mám udělat.Zrejme si budu muset najít nějakého dobrého psychologa,ktery změní celé mé myšlení a přístup k donacnisti,tak,abych ji dokázala udržet čistou a uklizenou.

reagovat 4.3.2017 11:50 - Tak

Jsi flink .Psycholog ti nezmění myšlení , je to na tobě. nestydíš se ta to?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *