Jak se vyznat v široké nabídce krmiv pro kočky - komentáře

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 25.3.2011 09:03 - Nora

To je všechno hezké, ale jak laik pozná, co je kvalitní krmivo, tj. kdy je cena vyšší oprávněně a kdy je do ní započítána reklama a je to jen obchodní trik?

reagovat 26.3.2011 20:03 - !

A co jiného než obchodní triky by to mělo být?

reagovat 27.3.2011 07:37 - Hela

Muj kocour jí jedině wiskas suché krmivo a i kapsičky. Vybral si to hned jako kotě a když mu dam něco jiného, papa malo. Všimla jsem si, ze ani on a ani můj pes nežerou krmiva světla..myslím tím suché krmení. To, co nema tmavou barvu,je jen šrot a žadné maso..Koupila jsem na zkoušku opakovaně slavnou Purinu a po vysypaní to mělo barvu světlé hořčice. Taky to nikdo nežral..

reagovat 27.3.2011 19:20 - Mirena

Moje kočka papá granule Hills a kapsičky Whiskas. Nic jí nechybí.

reagovat 29.3.2012 08:50 - grapík

Naše kočičky jako kotata a mladé dostávali granule s vysokým obsahem taurinu, mají obravské nádherné oči, protože taurin skvěle propívám právě zraku. A co se týkágranulí friskies whiskas a spol jsou hlavně mediální masírka kde platíte hlavně za značku. Zkuste říct veterináři krmím friskísema bude na vás koukat jak na mučitele koček. Tyhle granule mají velmi vysoký obsah soli - aby to číčám chutnalo. Ta se jim ale bohužel usazuje v ledvinách a zanáší jeho organismus. Zatim nejlepší a nejchutnější pro kočky co jsem objevila v slušném poměru cena/výkon je Acana s rybama. Víc než polovina jsou opravdu ryby a žádná sul, mouky a škroby. Kapsičkx kočenky sice milují ale pro jejich zdraví - zvlášt u koček s problémy nejsou ideální na každodenní stravování. U kočky bez potíží jedna kapsička denně neuškodí.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 27.6.2016 09:21 - Hela

Objednáváme pro psa Hi...

Hledá něco pro kočky. A pro ně je vhodná masitá strava. Maso je základ, kapsičky dávám jako příkrm. Kočka není pes:.) K dispozici má můj kocour granule whiskas , talíř syrového masa jednou denně a trochu kapsičky-tu jen olíže. Nemá nadváhu, v únoru mu bylo 17 let. Jediný šedivý chlup a všechny zuby. Moje známá dělá v masně a její kočka má 18 let a měla i kotata..Také záleží na druhu, můj je siamák a ti žijí déle. A maso, maso, maso......

reagovat 28.6.2016 07:25 - Laura

Mám 7 let starou britku. Kapsičky nechce ani žádné masové tyčinky. Je jen na granulích. V začátku to byl Hills, pak různé na zkoušku a teď je na Canin Royal. Chutná jí, není nemocná, u veta je jednou za rok na očkování. Chodí ven, ale přes noc je doma. Pamlsky dostává za odměnu. Většinou nějské suché . Veterinář potvrdil, že jí dobré granule stačí.

reagovat 25.1.2017 17:14 - Vlasta9

Jak říkáte, zvíře je člen rodiny a proto by se k němu mělo tak i chovat. Snažíme se všichni ze všech sil, aby se naše kočičky měly co nejlíp. Nejvíc jim chutná krmivo značky Brit Care, to jim totiž chutná nejvíc, takže si myslím, že si dovedou říct, co je pro ně dobré. Vždycky kupujeme na https://www.fajnzviratka.cz/, ve větším množství, takže uplatníme poštovné zdarma. Mohu jen doporučit :)

reagovat 25.1.2017 17:22 - Brita

Naší kočce - britce toto krmivo nechutná . Jen Royal Canin. Nic k tomu, občas kousek masové tyčinky.

reagovat 28.7.2017 22:14 - Eli4

To je všechno hezké, ale...

Tak jak pro psa tak pro kočku zásadně kupujeme kvalitní kanadské krmení Anku. https://www.zooo.cz/anka-maintenance-10kg-P9123/

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *