Jak se díváte na extrémně hubeného člověka?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 16.12.2011 19:36 - Lenka

Dobrý den, mám problém, který mě trápí od dětství, jsem od přírody hrozně hubená (180 cm a 50kg), jím hodně, doktoři nenalezli žádný zdravotní problém a já nepřiberu ani gram, ať dělám cokoliv. Vyzkoušela jsem snad všechno. Jíst jen kaloricky hodnotné potraviny, najíst se a jít spát, různé doplňky stravy, koktejly, mám dost pohybu, zkoušela jsem nabrat svaly, což se mi podařilo, ale s celkovou tělesnou konstitucí neudělám asi nic:( Bohužel jsem si kvůli své váze vyslechla spousty negativních komentářů, všichni si myslí, že trpím anorexií, všichni mi říkají, ať pořádně jím, a já pak musím vysvětlovat, že nemám problém s jídlem, že prostě nepřibírám, ať dělám cokoliv:(( Mám dvě obézní kamarádky, jejich postava mi nepřijde zrovna lichotivá, ony se v dospělosti nesetkaly s negací od okolí:/ Někdy mi přijde, že když má někdo nadváhu, je to ok, jakmile má někdo podváhu, je terčem zlých poznámek. Chtěla bych znát váš názor, třeba tu bude i někdo v podobné situaci, jako jsem já...

reagovat 20.12.2011 21:25 - Radek

Takovýhle od přírody hubených je extrémně málo..Jinak je to samozřejmě na jednu stranu výhoda,že člověk netloustne,ale co je moc..Trpíte extrémní podváhou..Doporučuji Vám spíše plastické operace-buď silikonové implantáty to celého těla nebo tuk.Tuk od někoho,nevstřebá se a docílí se tím zesílení...Ještě by také mohla pomoci hormonální léčba..Jinak takováto podváha vypadá mnohem hůř než nadváha..Není to ale jen o jídle..Vám by také prospělo málo pohybu...Nabírání svalů problém jen zhorší a budete spalovat ještě více energie což povede k dalšímu hubnutí ? A co štítná žláza ? Máte ji v pořádku ? I na to se dají brát léky..A taky se tloustne po kortikoidech..

reagovat 20.12.2011 21:29 - jirka

lepší než bejt vyžraná tlustoprdka..

reagovat 20.12.2011 21:32 - Radek

Jinak měl jsem na škole extrémně hubenou spolužačku..Nikomu se její postava nelíbila a učitelé se divili pokud jí třeba náhodou viděli jíst..Ta taky nebyla anorektička ale měla extrémně hubeného otce a štíhlou matku tak to asi zdědila..Nebylo to vůbec pěkné..měla i malou hlavu..Vypadala jak kost a kůže..prostě jako třicetikilová anorektička a přitom tvrdila že váží 55 kilo..Na to někdo řekl že má asi těžké kosti :-) Kdyby aspoň nosila volnější oblečení aby to tak nebylo vidět..Nakonec nemohla nosit tričko s krátkým rukávem,protože měla kostnaté ruce..sukni taky ne..skoro nic..Takováhle hubenost omezuje víc než tloušťka..Neměla samozřejmě ani žádná prsa,takže si je vycpávala..což bylo poznat..

reagovat 20.12.2011 21:35 - Jak se díváte na extrémně hubeného člověka?

soucitně...jakýkoliv extrém je prostě špatný !! Jinak člověk se raději na extrémně hubeného ani tlustého moc rád nedívá..

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 4.6.2015 22:44 - Brekeke

Já bych řekl spíš odpudivý! Některým těm strašidlům chybějí k dokonalosti už jen tři věci. A to upíří zuby, netopíří křídla a slepičí pařáty! Zapadlé oči a propadlé tváře už mají! Když takový věšák na hadry potkám, tak se mě akorát z něj zvedá žaludek!

reagovat 4.6.2015 22:56 - Jirka

To jak pro koho :-)
Je dobre,ze ma kazdy jiny vkus.Jinak by se na jedny "stala fronta",a o ty druhe by nikdo nemel zajem...

reagovat 4.6.2015 23:20 - Andrea

Já taky nesnáším vyzábliny, tak třeba hubenýho chlapa bych se nedotkla. Ale jak říká Jirka, každej máme jinej vkus a v tom je to kouzlo...

reagovat 10.6.2015 11:19 - Jirka

Ahoj
Rád bych touto cestou poznal stíhlou,hodnou holku/nezadanou zenu.Na dopisování a po case k setkávání s výlety do prírody.Mám motorku a nemám s kým jezdit (k vode,po Cechách okreskami apod...).Lokalita Praha az' PZ.
Je mi 41 let,ale vypadám mladsí.Jsem introvert;svobodný,bez detí i bez pejska.Mám cit i smysl pro morálku,jsem optimista,ale t.c'. s prázdným srdcem.Nepiju,ale kourím.
Hledám sobe podobnou.. ;-)
Tesím se na odpovedi;a prípadné jízlivce prosím,aby mojí snahu nekoho takového potkat ignorovaly - já se vasemu vkusu (ani vasim názorum v diskusích) také neposklebuju.Díky vsem...
Muj e-mail:
jirkasjawou@centrum.cz

reagovat 10.6.2015 23:55 - !

Já se na extrémně hubeného člověka dívám většinou očima.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *