Jak sbalit ženu na sex ?

Archiv příspěvků

reagovat 20.12.2010 19:06 - martin

Nazdar, zajímalo by mne jak sbalit ženu např. v autobuse na nezávazný sex a klidně i něco více ... Je to vůbec možné ? Povedlo se to už někomu ?

reagovat 21.12.2010 20:07 - Je to zajímavé téma

Nazdar, zajímalo by mne jak...

které řeším už asi 10 let. Je mi 32, od 23 mám trvalou přítelkyni. Celkem si spolu rozumíme, i sex je celkem fajn, ale je ho celkem málo. Přítelkyně je velmi tolerantní, sama mi říká, že si můžu na sex někoho najít. Takže v tom není problém. S balením holek nemám problémy, vypadám docela dobře a vždycky jsem měl novou přítelkyni po rozchodu maximálně do měsíce. Ovšem s nezávazným sexem je to jinak. Holek, hledajících nezávazný sex je zcela kritický nedostatek. Jediná možnost je zapřít trvalou partnerku a pak jde o čas. Dřív nebo později to stejně praskne a je nutné si s ní zasexovat dřív než to rupne.
Holky na sex balím kdekoliv a kdykoliv, ale pokud řeknu pravdu, je okamžitě konec.
Zkouším i různé sexznamky, ale i tam je šílený nepoměr mezi chlapama a ženskýma.
Jednou se mi to povedlo, takže úplně beznadějné to není. Asi rok jsem měl paralelní vztah s vdanou stejně starou holkou. Asi by to trvalo dál, ale bohužel se nakonec rozvedla a našla si přítele v Německu. Od té taky vím, že každá sexuchtivá žena dostane několik set odpovědí na svůj inzerát. Zatímco chlap? Zkus to někdy. Dostanu tak pokaždé kolem 10 odpovědí, když si dám fotku a maximálně 2, když si fotku nedám. Vybírá se znich těžko, kolikrát jsou to otřesné zjevy. Případně ty pěknější se mne pokoušejí nalákat na "normální vztah". Když jim řeknu, že trvalou partnerku mám, tak rychle ztrácejí zájem.
Ženy
taky mívají zájem o nezávazný sex, ale je jich méně než mužů. A jediná realizovatelná možnost je v práci, protože zatímco muži touží po sexu s neznámou ženou, tak ženy touží po sexu se známým mužem.
Pokud jsi nezadaný, je jediná možnost předstírat, že máš zájem o trvalý vztah.
Pokud jsi zadaný, je každá rada drahá. Nemám to to vyřešeno. Kdo má stihačku, nelze to vlastně řešit vůbec, protože na takový vztah jsou potřeba prostory a taky peníze na večeře a drobné dárečky.
Proč ženy mají tak málo zájem o nezávazný sex, na to jsem nepřišel. Je to diskuze, tak sem možná nějaké napíšou a vyjádří se k tomu.

reagovat 21.12.2010 20:12 - CO NA TO ŘÍCT?

Že chlap myslí jedině čůrákem

Manuka Doctor

reagovat 21.12.2010 21:09 - Lojza

Že chlap myslí jedině...

Jojo...máme to blbý.

reagovat 21.12.2010 21:10 - Francek

které řeším už asi 10...

Tvá přítelkyně ví o všech tvých matračkách? A to jí nevadí? Jejda, to je tolerantní...:)))

reagovat 21.12.2010 22:07 - javo

Že chlap myslí jedině...

....mimoto že jsi sprostá,tak asi nás nenávidíš(nejsi leisba)

reagovat 21.12.2010 22:16 - Vůbec neřeš

Zajdi do bordelu, nebo od čeho si myslíš, že tady tyto zařízení jsou? Je to bezpečnější než balit někoho dlouze na ulici, pokud jde o tvůj normální vztah. Štětka za tebou nebude lítat nebo od tebe vyžadovat něco víc než peníze. Takže tvůj vztah to neohrozí, narozdíl od toho když nějakou oblbneš. To praskne. Kurva nepraskne! Zaplatíš, odreaguješ se a hotovo. Za hodinku jdeš dom krásně vybitej.

reagovat 21.12.2010 22:20 - Gorly

....mimoto že jsi...

Leisba? To je nějakej živočišnej druh?

reagovat 21.12.2010 22:25 - Ondřej

Zajdi do bordelu, nebo od...

Vcelku dobrej nápad. Ale nepoleze to do peněz?

reagovat 21.12.2010 23:45 - Kiki

Myslím, že chlap musí být extrémně přitažilý a pak to jde, protože ženskou rozhicuje jenom svým vzhledem. Ale normální chlap by se muselv posteli snažit a to málokdo bude, když půjde o sex na jednu noc. A ženské to vědě. Aby tě někde opřel a vyklepal se, to za ty rizika nestojí. (pochopitelně z krásnýho chlapa bude ženská celá vyteklá, takže i to opírání a rychlovka ji udělá) o šeredeách (pleš, pivní cejcha) ani nemluvím...

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *