Jak sbalit ženu na sex ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 20.12.2010 19:06 - martin

Nazdar, zajímalo by mne jak sbalit ženu např. v autobuse na nezávazný sex a klidně i něco více ... Je to vůbec možné ? Povedlo se to už někomu ?

reagovat 21.12.2010 20:07 - Je to zajímavé téma

Nazdar, zajímalo by mne jak...

které řeším už asi 10 let. Je mi 32, od 23 mám trvalou přítelkyni. Celkem si spolu rozumíme, i sex je celkem fajn, ale je ho celkem málo. Přítelkyně je velmi tolerantní, sama mi říká, že si můžu na sex někoho najít. Takže v tom není problém. S balením holek nemám problémy, vypadám docela dobře a vždycky jsem měl novou přítelkyni po rozchodu maximálně do měsíce. Ovšem s nezávazným sexem je to jinak. Holek, hledajících nezávazný sex je zcela kritický nedostatek. Jediná možnost je zapřít trvalou partnerku a pak jde o čas. Dřív nebo později to stejně praskne a je nutné si s ní zasexovat dřív než to rupne.
Holky na sex balím kdekoliv a kdykoliv, ale pokud řeknu pravdu, je okamžitě konec.
Zkouším i různé sexznamky, ale i tam je šílený nepoměr mezi chlapama a ženskýma.
Jednou se mi to povedlo, takže úplně beznadějné to není. Asi rok jsem měl paralelní vztah s vdanou stejně starou holkou. Asi by to trvalo dál, ale bohužel se nakonec rozvedla a našla si přítele v Německu. Od té taky vím, že každá sexuchtivá žena dostane několik set odpovědí na svůj inzerát. Zatímco chlap? Zkus to někdy. Dostanu tak pokaždé kolem 10 odpovědí, když si dám fotku a maximálně 2, když si fotku nedám. Vybírá se znich těžko, kolikrát jsou to otřesné zjevy. Případně ty pěknější se mne pokoušejí nalákat na "normální vztah". Když jim řeknu, že trvalou partnerku mám, tak rychle ztrácejí zájem.
Ženy
taky mívají zájem o nezávazný sex, ale je jich méně než mužů. A jediná realizovatelná možnost je v práci, protože zatímco muži touží po sexu s neznámou ženou, tak ženy touží po sexu se známým mužem.
Pokud jsi nezadaný, je jediná možnost předstírat, že máš zájem o trvalý vztah.
Pokud jsi zadaný, je každá rada drahá. Nemám to to vyřešeno. Kdo má stihačku, nelze to vlastně řešit vůbec, protože na takový vztah jsou potřeba prostory a taky peníze na večeře a drobné dárečky.
Proč ženy mají tak málo zájem o nezávazný sex, na to jsem nepřišel. Je to diskuze, tak sem možná nějaké napíšou a vyjádří se k tomu.

reagovat 21.12.2010 20:12 - CO NA TO ŘÍCT?

Že chlap myslí jedině čůrákem

reagovat 21.12.2010 21:09 - Lojza

Že chlap myslí jedině...

Jojo...máme to blbý.

reagovat 21.12.2010 21:10 - Francek

které řeším už asi 10...

Tvá přítelkyně ví o všech tvých matračkách? A to jí nevadí? Jejda, to je tolerantní...:)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 24.5.2016 17:50 - Michal

Seč

reagovat 24.5.2016 18:20 - Céva

latina to nemusí být, je jasný že někdo přehání.Měli jsme kdysi chatu na Sázavě, kousek od Mirošovic. Brácha když tam jel tak bral stopařky, před dálnicí na Kačerově stály stopařky, bral holky a cestou je ukecal, třeba jen podívat se na chatu, pak už to bylo otázka šarmu, některá ta holka zůstala i do rána, když řeknu odhadem sto, jednou jsem to počítali a došli jsme k číslu 89; pak ještě pár let tam jezdil než se odstěhoval do Německa. Já nejsu taký borec, navíc jsem měl pořád nějakou lásku, to co on našukal za jeden pátek já po celý týden doháněl

reagovat 24.5.2016 18:37 - Přehánět nemusí, pokud do toho jde na 100%

Na Vinohradech před tržnicí se dá ukecat deset holek za hodinu na rande. Stačí do toho jít a neváhat.

reagovat 1.1.2018 14:31 - Jiří

Je tu někdo komu by nevadila...

Přál bych si milenecký vztah se starsi ženou

reagovat 7.1.2018 05:04 - Beta 10

Na Vinohradech před...

Já ani nevěděl, že je na Vinohradech nějaká tržnice, věděl jsem jenom o Holešovické, ale tam jsou nejčastěji chlapi a to ještě Vietnamci. A pak ještě o Sapě, ta je čistě vietnamská... Co je to na těch Vinohradech za tržnici a za holky?

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *