Jak sbalit spolužačku?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 29.11.2008 16:33 - Jára

Dobrý den,

jsem studentem sekundy na jednom nejmenovaném osmiletém gymnáziu. Je mi tedy jen 13 let (proto Vás také prosím o radu - má první láska). A za mnou v lavici sedí právě ona. Dívka, kterou miluji, ale nevím, jak jí to říci, a jak jí sbalit, protože je zde, bohužel, pár komplikací. Základní je ta, že pominu-li to, jak jí to mám říci, tak ani nevím, kde jí to říci, neboť je o přestávky neustále u svých kamarádek. O hodinu mi přijde nevhodné jí to říkat, když by se to dozvěděl její soused. A celkově.. o hodinu není soukromí, a city zapojit nelze. Po škole jdeme oba na oběd jinam, a autobusem poté jedeme též jiným (stejně tak do školy, neboť bydlíme navzájem na jinou stranu města od školy). A další je, že po ní jede ještě jeden kluk (oba jsme zhruba stejně chytří, hezcí atd.). A s tím klukem se ještě k tomu kamarádím - můj nejlepší kamarád. Ale můj kamarád má bohužel větší štěstí.. stejná jídelna, stejný autobus, a bydlí od ní jen 10 minut pěšky (já asi hodinu pěšky). Naše spolužačka (láska) má bohužel prozatím pravděpodobně blíže k mému kamarádovi - píše si s ním po icq, a ve škole se vždy zeptá prvně jeho, až poté mne (ale alespoň, že jsem pro ni nyní na druhém místě). A teď přijdou mé otázky.. Kde jí mám říci, že jí miluji? Jak jí mám říci, že jí miluji? Mám jí na první schůzce i políbit nebo se toho raději zdržet? Jak, respektive o čem si s ní poté psát na icq - zejména první zprávy? A mám se s ní nejdříve sejít nebo si psát po icq? Děkuji za Vaše návrhy. A závěrem bych Vás rád poprosil, abyste napsali alespoň přibližně váš věk, děkuji.

A ještě mne napadla jedna věc. Když jsem v pátek přišel do šatny byla tam jen ona a dva kluci, a když jsem se na ní podíval, tak úplně, jak kdybych se změnil - zvýšil se mi tlak, a byl jsem nesmělý jak nikdy.. Je to normální? Děkuji.

reagovat 1.12.2008 12:06 - katka

tak na gymplu jsem to mívala úplně stejně, asi si tím musí projít každý. Teď je mi 22. Vždycky se mi líbil kluk, tak jsem po něm koukala, ale nedokázala jsem s ním promluvit. Všichni to už věděli a já furt nebyla schopná. Případně jsem volila naprosto šílený strategie- že kámoška bude balit jeho kámoše a tak se s ním já seznámím, no hrůza. takže jsem nikdy nechodila s tím koho jsem chtěla, ale spíš s těma, co mě seznámila kámoška.

největší průser je, že se budete vídat ještě tak 6 let. I když ona to zas není taková ostuda když jí to řekneš a ona tě odmítne. To se stává a zvlášť ve 13 letech, asi každý z nás to zažíval:-)

Zkus se s ní začít lehce bavit (nemáš tužku, gumu, kapesník, jak ti vyšel tenhle příklad, máš domácí úkol, máš taky strach z písemky nebo zkoušení, jakou jsi napsala odpově´d na tu a tu otázku..), když sedí za tebou, je to dobrý, stačí se otočit:-) Postupně můžeš přidat jakej byl víkend, co plánuje odpoledne. Že nerozumíš nějaký látce a nutně potřebuješ aby ti to nhěkdo vysvětlil a že ona je na ten předmět dobrá (samozřejmě musíš vybrat něco, v čem je minimálně tak dobrá jak ty, aby to bylo věrohodné). Na icq zkus zas o škole- co bylo za úkol, jak jí to vyšlo, jestli se píše zítra test, a pak můžeš přejít: no a co zrovna děláš, mě se vůbec nechce učit, co tobě, radši bych šel ven, ale kámoš zrovna nemůže... nebo že bys rád zašel do kina na nějaký film (ne ale něco typu Terminátor 10, to by nezabralo:-D ) a nemáš s kým...

jo a že se před ní chováš jinak je úplně normální, já se chovala jak magor před klukama co se mi líbili- nemohla jsem přijít co mám říkat, blbě jsem se hihňala, hrůza.

reagovat 1.12.2008 15:06 - Robert

Ujišťuji Vás,milí,mladí přátelé,že s přibývajícím věkem se nic nemění,vždycky se člověk chová jak blbec,když chce na někoho zapůsobit.

reagovat 1.12.2008 15:27 - Jára

Katka: já ze strachu nezvolit šílenou strategii nevolím žádnou:D. Právě, a 6 roků chodit do třídy s holkou, co jsem s ní zažil trapas není nic přijemného. Není? Tak jí to asi ještě před Vánocemi řeknu:o:). Hele, že by, že by? Půjčuje si ode mne zhruba 3x týdně tužku. Samotnému mi to je divné - vždyť má jednu super kámošku, od které se div neodlepí. Díky, zkusím - náznaky byli už dnes, po testu z biologie jsme docela hezky pokecali, ale ani nevím,co jsem říkal:D. Také si říkám - ale otočit se není vše, ještě nejednat jak ---. Zkusím, dík. Tak a řekl jsem si, že to rozkopnu - přidal jsem si jí na icq do přátel, a uvidím.. S kinem to taky zkusím - a typ jaký? komedie, romantický nebo něco jinýho? Tak alespoň, že to je normální - ale láska je strašná nemoc:D.

Robert: Tak alespoň,že vím, že nemusím čekat na to,až budu jednat normálně - to nenastane:D. Děkuji a držte palce:).

reagovat 1.12.2008 18:37 - to máš blbé

Než najdeš odvahu,tak se třeba někam odstěhuje a už ji v životě neuvidíš,ale jestli ji máš v lásce to určitě pozná,to nemusíš mít strach,to pozná každý.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 3.6.2018 21:29 - nvm

Katka: já ze strachu...

Tak si na tričko napiš její jméno a srdíčko:)

reagovat 3.6.2018 21:29 - nvm

Katka: já ze strachu...

Tak si na tričko napiš její jméno a srdíčko:)

reagovat 3.6.2018 21:29 - nvm

Katka: já ze strachu...

Tak si na tričko napiš její jméno a srdíčko:)

reagovat 3.6.2018 21:29 - nvm

Katka: já ze strachu...

Tak si na tričko napiš její jméno a srdíčko:)

reagovat 3.6.2018 21:29 - nvm

Katka: já ze strachu...

Tak si na tričko napiš její jméno a srdíčko:)

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *