JAK SBALIT MUŽE ve znamení PANNA a co na ně platí????

První příspěvky v diskuzi

reagovat 21.6.2006 00:39 - nechápavý

Mě by teda moc zajímalo, proč tady někdo tak vehementně chce sbalit chlapa ve znamení Panny. Asi jsem blbej, ale co je na nich tak zajímavého? Díky za odpověď.

reagovat 25.6.2006 10:13 - Iri

Mne by moc zajimalo, jak jde ulovit chlapa ve znameni Panny. Co by na ně tak asi mohlo platit, fungovat, co se jim asi líbí??? A naopak, co na holkách nesnášejí apod.

Byla bych moc ráda, kdyby se někdo podělil se zkušenostmi. Tak pište.

Jinak mne osobně přijde, že při namlouvání muže Panny, jsou možná stošku takoví nejistí, možná jako by stydliví, nevyvíjí moc aktivity, spíše vyčkávají. Ale to je pouze můj názor. Jednou jsem četla, že kdo si u Panny počká, ten se dočká, ale jak dlouho má člověk čekat, aby to zjistil :-)

Máte někdo zkušenosti?????? Zdraví iri.

reagovat 28.6.2006 11:55 - Zuzana

Jo kdo si počká ten se dočká:) Nevim teda jestli to platí u všech ve znamení Panny, ale s tím svým jsem dlouho nevěděla na čem jsem. Zval mě na rande, ale nedával najevo naprosto nic i já jsem se teda držela zpátky i když jsem o něj moc stála jako o přítele, ale skoro 4 měsíce to vypadalo jen jako kamarádství. Teď už jsme spolu tři roky.

reagovat 28.6.2006 12:38 - pann(on)

Za sebe můžu říci, jaká "boduje": musí to být pří-JEMNÁ žena, romanticky stojící na zemi, nehysterická, neuřvaná, s velkým smyslem pro praktičnost, neufňukaná,žádná trapná sprostota a od přírody hezká (i bez makeupu, výstředností a věčného "dodělávání-se). A velmi důležité: mít smysl pro humor, udělat si srandu i ZE SEBE a přitom zůstat dámou.

Není to teorie, už jsem takové potkal.

reagovat 28.6.2006 13:02 - Jana

A jak vy muži panny dáváte najevo, že o ženu stojíte? Mne právě přijde, že to nedáváte najevo nijak. Dá se to nějak poznat?

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 12.5.2018 22:59 - Sára

A ten druhý, se kterým jsem měla sex, byl dokonalý. Něžný. Krásný. A dělal to se mnou pořád. Sice se vždycky rychle udělal, ale protože jsem střelec s ascendencí lva a ještě zrzka :)

Ale dává hodně přednost kariéře, práci, škole. Musím ho hecovat, ať se vidíme. Trošku mě to unavuje. Chci sex a on místo toho je furt zašitý a maká. Vždycky říká, že mě chce také vidět, že se těší a že se mu po mně stýská a myslí na mě, a má o mně starost.

Dále se mi ještě líbí jedna panna, mladší. Nejkrásnější kukuč na planetě. Ale ten je ...vždycky mě nahecuje, že se pojedeme koupat...a pak ticho.
Už mě několikrát takhle ... vytočil.

Jednou jsme se koupat byli. Ale to utekl poté, co jsem ho začala líbat. No a už si s ním asi 3 roky píši. Ze začátku se mnou skypoval, posílal, jak si jo honí,ale poslední rok to už vůbec nedělá. Spíš píše o své práci, o konickach a o tom, co miluje.
A pak čtvrtá panna...ta mě chce pořád vidět. Ale mě moc nebere. Už asi 10 let jsem jeho vysněná. A žádnou babu nemá a moc ani neměl.

reagovat 12.5.2018 22:59 - Sára

*pannama

reagovat 12.6.2018 21:01 - Dana

Chlapa pannu musíte sbalit sami, jinak se nedočkáte nikdy .

reagovat 1.10.2018 21:06 - Maty

Chlapa pannu musíte sbalit...

Souhlas... už 8 měsíců čekám.

reagovat 3.10.2018 17:15 - Váha

Já miluju jednoho panice. Sice se teď pořád hádáme a nějak se nemůžeme shodnout, ale když to klapalo tak to bylo úžasné. A stále na něj myslím...

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *