Jak rozvíjet zvláštní schopnosti ?

První příspěvky v diskuzi

reagovat 17.8.2005 21:11 - Aby

Od dětství (dřív hodně často) se mi stávaly zvláštní věci, měla jsem jakási vidění ve dne, těsně po tom se to pak stalo. Několik lidí mně řeklo, že mám zvláštní schopnosti (léčitelé, kartářky atd.) Já jsem si toho od malička vědomá, ale nenapadlo mě s tím něco dělat. Dnes se mi stalo něco, co jsem sama přivolala, přesně tak, jak jsem chtěla. Rodina není tak praštěná jako já a sestra byla dnes v šoku, když jsem jí to názorně předvedla. Já jsem z toho taky rozpačitá, začínám si myslet, že fakt asi něco je mezi nebem a zemí. Začala jsem něco zkoušet a studovat a ono to funguje. Nikomu nepřeju nic špatnýho, zkouším jen neškodný věci. Ráda bych toto nějak rozvíjela, poradíte někdo ? Nechci, aby někdo psal, že jsem blázen, opravdu mně poraďte.

reagovat 17.8.2005 21:25 - katae

jsi na špatné diskuzi, zkus stránky
http://www.wahlgrenis.wz.cz/

reagovat 5.10.2006 13:03 - martin

ja je mam taky a vim jak to pouzivat jeste nedavno jsem o tom nevedel a ted jsem taky v soku vim neco co 95%lidi na zemi hleda.Dokazu videt taky hodne daleko a prochazet aurama atd.ale vlada tyhle lidi nechce protoze do vseho vidi a jsou tudis pro ni nebespecni.Tyhle schopnosti si musime chranit ze vsech stran.jsme neo jako nad lidi a co je vlastne normalni je to samozrejme vetsina ktera se ale boji techto lidi.

reagovat 28.10.2006 22:38 - lokomotiva

Povez mi aby o tech tvych zkusenostech vic :o)

reagovat 29.10.2006 04:19 - Jericho

Zdravim, mě se stává že slyšim hlasy.Když jsem šel do práce před půl šestou to byla ještě tma zaslech jsem hlasy z křoví za plotem, ale bez jakýhokoli štrachání, když jsem u baráku rosvítil nikdo tam nebyl.Jestli to nejsou bytosti např. víly.

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 19.1.2016 06:19 - Shogun

shogune,nejenom že jsi...

"podsouváš mi změnu přezdívek... Asi nesneseš,že by měl někdo stejný názor jako já."
Na tvých zjednodušujících názorech není nic extra výjimečnýho, je to taková indická obdoba křesťanský církve, takže není vyloučeno, že to tu bude tlačit i někdo jinej. Zajímavější je, že všechny tyto identity mají stejnej styl vyjadřování :) Takže u mě jsi skrz naskrz jen ubohý pokrytec s tváří svatouška. Jestli věříš na karmu a různý inkarnačky, ujišťuju tě, že tenhle způsob diskutování ti pro příští život moc nepomůže. Nebo tě tvůj mistřík učí se takhle chovat?

"Tvé označení mistřík,co označuješ někoho,kterému ve své hlouposti nesaháš ani po kotníky,říkáš o sobě vše."
To už je podruhý, co o sobě říkám vše :) Výraz "mistřík" jsem si vypůjčil od Karla, protože jsem si všim, jak tě to sere.

"Nikdy jsem neříkal,že by člověk nemohl dosáhnout sám,ale že to je tak těžké,že tím spíš dnes problematičtější.Milarepa,Marpa,měli mistry,ale shogun a Karel to nepotřebují."
Ne, ty jsi dycky zablekotal něco o karmických osobnostech, asi přesně, jak to říká tvůj mistřík, nebo osoby, který zde jmenuješ a jejichž jména nejsou pro mě o moc víc než vzduch. Tvůj problém, jak už jsem ti naznačoval, je v tom, že sis vybral jednu sektu a její učení naivně tlačíš jako pravdu závaznou pro všechny. Nic kolem pro tebe neexistuje. Doporučuju ti se rozhlídnout, než začneš něco hulákat do světa. Je samozřejmý, že když někdo zakládá svoje živobytí na tradici duchovní školy, tak bude zdůrazňovat vztah učitele a žáka.
Nic to nemění na tom, že právě dneska už si člověk může vybírat, kým si nechat s něčím poradit nebo inspirovat, aniž by musel jak nesamostatný trouba viset na nějakým jednom mistříkovi. A především doporučuju inspirovat se sám sebou, svým vlastním nitrem. Protože např. tvoje příspěvky jsou odstrašujícím příkladem toho, co leze z lidí bez invence, z lidí závislých na jiných lidech.

"Tím končím."
Jistě, ty už jsi tady skončil asi 100x a dycky znovu přilezeš a nenápadně začneš všem cpát, jak je důležité míti mistra. Nikdo tě nevyhání, ale aspoň se furt nezesměšňuj. Nejsměšnější lidský figurky jsou z těch, který se berou nejvíc vážně.

reagovat 19.1.2016 17:23 - Karel

Ukázka zvláštních sil an Youtube.

https://www.youtube.com/watch?v=ppDF_GxVtUA

reagovat 22.1.2016 04:18 - Karel

Něco o nebezpeší meditace - článek je bohužel pouze v angličtině.

http://simonarich.com/meditation-dangers
Meditation Danger #2: Developing supernatural powers
If you meditate for some years (or if you meditated in past lives,
then this can happen very fast), you’re likely to develop some
supernatural powers....................

"Nebezpeší meditace 2: Rozvoj nadpřirozených sil.
Pokud meditujete několik let (nebo pokud jste meditovali v minulém životě pak velmi rychle) můžete rozvinout některé nadpřirozené síly......"

reagovat 30.12.2016 00:03 - beruska

Já zas třeba když někoho: obímám, hladin , nebo když se toho dotycnyho jen dotknu, tak" občas. Ne vždy uvidim " jakoby nahlídnu do jeho vzpomínek. Ale kolikrát se pak ,,rozbrecim! Nevím jak to,". A Jiřího! Taky slíchám hlasy. Někdy když na me někdo krycí, a nebo když jdu do školy. A pak me chvilku zabili hlava,,na spánku,, a jako by se mi to porad jen zdálo."

reagovat 20.11.2017 20:12 - Kiki

Od dětství (dřív hodně...

Mě se to děje odmalička

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *