Jak přežít bez ostudy firemní večírek - koment??e

přejít na článek

První příspěvky v diskuzi

reagovat 11.11.2011 08:15 - K bodu 9

Žena/muž v domě není pro mě. Když se takový vztah na pracovišti zašmodrchá, stále budete muset s dotyčnou osobou spolupracovat. A po havárii vztahu je to pak docela problém.

reagovat 13.11.2011 11:05 - kočička

To jsou rady,jak v Severu proti Jihu,opravdu,jděte se bodnout,lidé to je sebranka neupřímná a přetvařující se a pak z toho mají rakovinu,neurozy a deprese,Z.Freud se v hrobě obrací.Ještě štěstí,že si každý může vybrat svůj život,olalala.

reagovat 13.11.2011 14:28 - Anton

Tykání se vyhnete, zvolíte-li přístup ke konverzaci v angličtině. Na češtinu (francouzštinu, němčinu i ruštinu) se tvařte nechápavě. Neutrální oblečení, vhodné na všechny večírky je uniforma (třeba i dobrovolných hasičů/myslivců), nebo národní kroj - nejlépe málo známé africké země. Kromě smokingu a fraku jde o společenská oblečení, předepsaná diplomatickm protokolem. Jezte a pijte, co hrdlo ráčí - tím dáváte hostiteli najevo, že si vážíte toho, co Vám připravil! Vyvarujte se cizích zvyků, např. v Číně je povinnost krknout, abyste dali najevo, že Vám nemají přidávat...

reagovat 13.11.2011 17:08 - Simon

Tykání se vyhnete,...

..a v cine nesmite smrkat.

reagovat 13.11.2011 20:08 - pařmenka

Tykání se vyhnete,...

Antone, Tebe bych teda chtěla na večírku potkat :o))) Anglicky hovořící myslivec, který se nehne od stolu a láduje se k prasknutí, tak ten by mě teda opravdu na večírku zaujala :o)))

Pokračovat na prvních deset příspěvků v diskusi

Poslední příspěvky v diskuzi

reagovat 25.8.2015 08:03 - U nás

Ja som taktiež mala strach...

když už byla nějaká oslava,tak stejně to vždy sklouzlo k práci.Ale bylo to fajn.

reagovat 25.8.2015 18:12 - lokomotiva 38 odžibvejský

Na oslavu slíbím, že přijdu a nikam nejdu. Civět na ty samé ksichty mě nebaví. Je to trapárna. Je třeba si počkat až jsouvšichni ožralí a nepřítele na záchodě pohladit po vláskách či pusince. Na minulém večírku jsem nic nejedl a dárek kořalku jsem vylil, protože smrděla a nehořela, dávali nám pěknej neřád. Soutěž jsme ještě s několika přáteli sabotovali, protože jsme sesbírali soutěžní žetony, které byly poházeny různě po sále a v předsálí a pak jsme je hodili do pece. Promarněný večer.

reagovat 28.11.2016 22:51 - Trinka

Já posledně zažila moc příjemný večírek, bylo dané téma a připraven program, takže o zábavu bylo postaráno a bylo to moc fajn. Záleží na tom, jak si dají záležet s tou přípravou, tentokrát si najali firmu, která to celé připravila a bylo to znát.

reagovat 29.11.2016 06:21 - ik

..já též

reagovat 7.8.2017 01:45 - Valeska2

Ahoj ja jsem mela z nasi firemni oslavy docela strach, ale nakonec to byl super zazitek. S organizaci party pomahali https://www.benchmarkevents.cz/ a musim rict ze odvedli skvelou praci a o zabavu v zadnem pripade nebylo nouze.

Pokračovat na poslední stránku příspěvků v diskusi

Přidat příspěvek

 

Reaguji na komentář - nereagovat

* *